Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, vagy nem foglalkoznátok ilyen kis dologgal?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején vagyunk a pasival, szóval még bárhogy alakulhat, de azt már látjuk mindketten, h jó együtt.

Ami zavar, és többször megtörtént, hogy nem válaszolt az üzenetemre. Nem tettem fel benne kérdést, semmi ilyesmi, csak a nap végén küldtem neki egy képet magamról vagy egy "hiányzol, aludj jól" üzit. Másnap olvasta el öket, és egész nap nem reagált semmit. Mikor egyszer rákérdeztem, azt mondta, hogy úgyis hív majd, és beszélünk, meg egyébként is, ö nem egy irogatós típus. Ez igaz is, nem szereti a virtuális dolgokat, ahogy én sem, de legalább válaszra méltathatna, csak ennyi.

Veletek volt már hasonló?


2017. febr. 6. 18:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10:

Azért azt nem gondolom, hogy az elsö hónapban nekem kellene annyira "tekerni".


Amúgy meg vicces, hiszen pont az a gond, hogy én jelzek, írok, ö meg nem reagál... Akkor még hívjam is fel?!

2017. febr. 6. 20:30
 12/17 A kérdező kommentje:
Tegnap du. 5 óta nem tudok róla, ez máskor is megtörténik. Neki ez normális, belefér.
2017. febr. 6. 20:36
 13/17 anonim válasza:
A kérdezőnek adok igazat. Nem normális,hogy másfél napig semmit nem tudunk a párunkról, ha friss a kapcsolat ha nem. Én is elvárom,hogy legalább napi 1-2 üzenetváltás legyen, abba senki sem hal bele, és ha a másikat ezzel megnyugtatom, akkor pedig pláne. Szerintem ez nem olyan órási dolog amiben napokig kéne egyezkedni.
2017. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1.) teljesen normális, ha ô meg nem szereti az üres és számára semmitmondó 'még élek' üzeneteket. Az is normális, ha valaki meg szereti ezeket, de ezt kéne feldogni, hogy különbözôek vagyunk, ebben egyszerûen különbözô típusok vagytok, ne csinálj ebbôl melodrámát.


2.) agyérgöcsöt tudok kapni az ilyen ostoba kislány hozzáálláson, hogy 'de a pasinak kellene "tekernie",és te azért nem vagy hajlandó tenni.

Egy manót - egy TÀRSkapcsolatról beszèlnénk elvileg, szóval neked ugyanúgy ki kell venned a részed a kapcsolat alakításából, mint a másik félnek, hiszen elvileg társat keresel, nem pedig alattvalót.

Fôleg, hogy neked van most valamivel problémád, tehát neked kéne tenned azért, hogy ez valamilyen módon megoldódjon.

Két ember összecsiszolódása nem egy triviális feladat, elvégre gyakran teljesen különbözô környezetbôl, tapasztalatokkal érkeznek, más viselkedésmodellekkel, más normákkal. Ahhoz, hogy az jól menjen, ahjoz az kell, hogy mndkét fél partnerként álljon hozzá dologhoz, és ha valami van, akkor ne itt kérdezôsködjön, meg ne magát hergelje, hanem értelmes felnôtt ember módjára kommunikáljon a másikkal, és próbáljanak meg közösen megtalálni a mindkettô félnek elfogadható módit.

2017. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14:

Mindent megbeszélek vele, ami zavar.

Nyíltan kommunikálok, sosem tettem másképp.

A kérdést pedig azért tettem fel itt a gyakorin, mert kíváncsi voltam, hogy a többség miként reagálna arra, ha a szerelme jelez vissza, vagy kimarad egy-másfél napra.

2017. febr. 6. 21:51
 16/17 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


#10:

Azért azt nem gondolom, hogy az elsö hónapban nekem kellene annyira "tekerni". "


Errôl beszéltem. De, ha téged zavar a helyzet, akkor itt neked kell "tekerni", hogy kialakítsátok a mindkettôtöknek megfelelô módit. Ehhez meg próbálkozni kell, nem pedig felhúzni az orrunkat.


Ehelyett te meg a következô hsz-edben már láthatóan abba az irányba mész el, hogy magadat kezded hergelni.

2017. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16:

Köszi.

Igazad van abban, hogy nem vagyunk egyformák, olyannyira, hogy ö nem is magyar.

Hidd el, egyoldalúak a próbálkozásaim, egyszer azt is mondta, ilyen az élete, vagy elfogadom vagy nem. Pontosan tudja, hogy milyen reakciót vált ki belölem, ha nem keres. Utána mindig bocsi, bocsi, tudom, hogy haragszol stb.:-)))

2017. febr. 6. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!