Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Bennem van a hiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Bennem van a hiba, vagy a barátom az aki ezt túl spilázza? Miért féltékenykedik?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiú haverom van, és van egy fiú barátom, aki nem haver, ő inkább barát. Vele aztán tényleg jól kijövök 2 éve ismerem őt és mindig mellettem van, ha szükségem van rá, vagy fordítva!! A barátságunk nagyon fontos számomra, és azért, mert ő tényleg csak barát, ez a szeretet tiszta amit érzünk, nem beszélhetünk szerelemről, mi nem vagyunk szerelmesek egymásba!!!!. Neki is van barátnője, nekem is van párom. Tehát tényleg csak barátok vagyunk!! Amikor megismertük egymást akkor viszont szinglik voltunk, tehát ha többet éreztünk volna egymás iránt, akkor lett volna lehetőségünk és összejöhettünk volna. De nem!!


A párom viszont NAGYON FÉLTÉKENY!! Pedig tudta, hogy vannak haverjaim és egy kedves fiú barátom. Csökkent a találkozások száma a fiú barátommal, nem csak azért, mert zavarja a páromat, egyszerűen csak én is inkább a szerelmemmel akartam tölteni az időmet:)

Próbaltam ugy alakítani a dolgokat, hogy senki ne sérüljön.


Rövidre fogom inkább:)


Szóval a fiú barátom borítóképe mi ketten vagyunk ahogy megöleljük egymást. Ez egy pillanat fotó. Nem most készült, pár hónappal ezelötti.


A párom a napokban véletlen rábukkant erre a képre és kicsit bepöccent, mert ez őt zavarja és utálja azt is, hogy még mindig fenn vannak olyan képek amiken a fiúkkal vagyok együtt. A profilképem a párommal van. Nincs is amúgy sok képem fenn, kb van 20. Nem több..!! De nagyon zavarja ez:( és már olyanokat mond, hogy ne találkozzak a fiúkkal, mert biztos akar tőlem valamit.. ( ez NEM igaz!!) Úgy viselkedik mintha 3 éves lenne és olyan mint egy rossz kisfiú. Rossz, hogy nem bízik bennem és féltékeny a semmire.

Ő az exével tartja a kapcsolatot, persze csak facen, mert a lány kint él Angliában és az exének van azóta barátnője ( biszex a csaj ) de nem zavar, hogy jóban maradtak, tudom, hogy csak azért lett vége a kapcsolatuknak is, mert a barátom nem érzett semmit iránta, a lány meg szint úgy érzett, de ő közben még sikeresen megcsalta. Na mindegy, én nem érzek féltékenységet, sőt örülök neki, hogy mindennek ellenére, képesek voltak nem haragban elválni!!

Szerintetek mit tegyek annak érdekében, hogy megnyugtassam a páromat!! Nincsen miért aggódnia, nem csalom meg, szeretem őt, és felesleges féltekenykednie!!


Vagy van akit ez zavarna?


Ha úgy látjátok bennem van a hiba, írjátok még és mondjátok el hogy mit kellenne tennem most:( már csak veszekszek a párommal, és mindig a fiú barátomról kérdez.


Nincsen a pasimnak önbizalomhiánya sem, jólnézki, megnézik a nők és sok barátnője volt már. Színházban dolgozik, ott sok visszajelzést kap és imád szerepelni, szórakoztatni, magabiztos mindig és elégedett magával. De ha a fiúkról van szó..akikkel jóban vagyok akkor már már hiszti van. :(


2017. febr. 6. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Én nő vagyok, egész életemben fiúkkal/férfiakkal barátkoztam, velük értettem meg magam a legjobban, de az esetek 99%-ában néhány hónap után szerelmet vallott nekem az akkori legjobb fiúbarátom. Éppen ezért értem meg a barátod féltékenységét, és pont ezért nem is hozom ilyen helyzetbe a párom. Más férfit nem engedek túl közel magamhoz, és az ellenkező nemű "legjobb barát" pozíció pont ide tartozik.
2017. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy szimpla közös kép kollegákkal tök más, mint borítóképnek kirakni egy ölelkezős (!) képet. Ha nem szedeted le a haveroddal, és nem vagy képes kicsit visszafogni magad, nem igazán szereted te azt a srácot. 26/N
2017. febr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Van férfi-nő közt barátság, én például a nő-nő közti barátságban nem hiszek, mert ők kibeszélnek, szemedben mást mondanak, míg egy pasi megmondja neked,hogy hát,ami rajtad van ruha nem áll jól.

A nők közti barátság nem tartós. Na de nem ez a lényeg, hanem vagy elfogadja a párod, hogy neked több a fiúbarátod, vagy nem. De aki az exével tartja a kapcsolatot az rég rossz, mégha biszex is a lány. Na mindegy. A párod ha nem akarja megismerni a barátaid,nem sok évet jósolok nektek,mert ez is hozzátartozik a kapcsolathoz. Gyerek még.:)

2017. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is többre tartom a férfi-nő barátságot, az én legjobb barátom is férfi. De nehogy már kitegyek vele ölelkezős borítóképet.. Ez egyrészt annyira tinis, másrészt meg semmibe veszem a párom.
2017. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kösz, hogy lepontoztatok. :)

Majd mindenki rájön, amikor a csávó szerelmet vall, te meg csak nézel mint Pista bácsi 2 feles után.

2017. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!