Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akiknek tartós párkapcsolatban élnek és szeretik, tisztelik egymást, de mégis a szexuális kapcsolat megélése nem igazán jó a párjukkal?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok szeretem a párom szeretem a párom és jól elvagyunk. Nem volt másfél év alatt igazán nagy veszekedésünk, csak vitánk. Nagyon gyengéd és figyelmes, de még sincs vele kedvem az intimitáshoz.

2017. febr. 6. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia


A másfél év az valóban elég csekélykének mondható, elég hamar eljutottatok ide.

Nem sok adatot adtál meg ezen a tényen kívül magadról, és a kapcsolatotokról, így csak találgatni lehet.

Pl. Az elején nagyobb volt az éhséged/vágyad a párod felé, és csak egy idő után csökkent le a kedv? Vagy sose voltál nagyobb szexuális vággyal felé?

Első kapcsolatod- voltál mással korábban, és ha igen, nála működött? Alapból lenne kedved a szexhez, csak vele nem? Máshoz vonzódsz esetleg?


Ezek a kérdések csak annyiban mérvadóak, hogy rávilágítsanak, hogy a szenvedély most hiányzik talán, és bár szereted őt, de ez nincs meg jelenleg. ( perpill nálam is ez a helyzet pl. Én ezért nem szeretnék szakítani, mert a el is sírom magam, ha rá gondolok, hogy soha többet nem lesz velem/mellettem, hiszen annyi mindenen átmentünk, annyi mindent tett rétem és kitartott mellettem, és megbízható, tetszik ahogy tervez és velem együtt teszi ezt, ráadásul első kapcsolat - 5-és fél éves..)


Nem mondom, hogy én szerelemmel lángoltam felé, mert bevallom ezek inkább rövid időszakokban éreztem így, a többiben pedig azt éreztem, hogy szeretem ( máshogy), de jól esően. De így is volt mindig orgazmusom, hogy a szenvedély nem mindig volt a tetőponton. Most viszont nálam is konkrétan lent van épp, de a saját lelki okaim miatt.


Szóval a körülményeket te tudod, pár kérdést érdemes enne tisztázni, mert ha csak épp a szenvedély hiányzik, azt még vissza lehet hozni. Ha túl sokig tart ez az állapot, akkor már nem minden esetben, sőt..

Persze még sok más oka is lehet, amiért nem kívánod őt, ha pl soha sem volt jó a szex vele, akkor nem hiszem, hogy ha eddig ez nem javult, akkor másfél év után változni fog.

2017. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!