Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok szabadidő, ez is állhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szabadidő, ez is állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Eddig elég jól megvoltunk a párommal de az utóbbi időben, mintha változott volna valami.

Nemrég ért véget a munkaviszonyom, túl sok szabadidőm lett, sokszor már én se tudok mit kezdeni magammal.

Szerintetek tényleg emiatt gondolom túl a dolgokat? Ott is problémát látok ahol nincs?

Eléggé megvisel, hogy most itthon ülök, kezdek stresszes is lenni, hogy mennék dolgozni, de nincs hova.

Túl nagy változás, törés lett az életemben.

Volt nálatok is ilyen?

És ettől volt?

Párkapcsolatotokra mennyire nyomta rá a bélyegét?



2017. febr. 8. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Saját bőrömön is tapasztaltam és ismerősöknél is láttam hasonló helyzetet. Ha a nőnek túl sok szabadideje lett, egyszerűen bekattant. Nem volt mit csinálni, nem volt izgalom, ezért gyorsan generáltak maguknak párkapcsolati problémát.
2017. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt ilyen sajnos, igen.
2017. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!