Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
A barátom folyamatosan aggódik, hogy darts játékosként hamarosan elhízott és tetovált leszek (mint a tévében látható női játékosok nagy része), és piszkál is ezzel folyamatosan. Hogyan tudnám megnyugtatni, hogy én igényes vagyok a külsőmre és egyébként is csak amatőrként játszom? 24L és 27F

2017. febr. 8. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz egy dartot, becélzod a zacsit és ezt a három szót mondod "ezt hagyd abba".

30/f

2017. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem vagy kövér de a darts miatt ehízol szerintem a barátodnak nem kötelessége ezt elfogadnia, ha alapból nem tetszenek neki a kövér nők akkor főleg. Ha ő kitalálná, hogy holnaptól transznemű lesz és kisestélyit hordana te el tudnád fogadni?
2017. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ha azt a stílust követnéd, már régen olyan lennél.
2017. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja én úgy értettem, hogy ez a szándékot :D Mármint, hogy elhízz és tetovált legyél.

Ha nem tettél ilyen utalást neki akkor nem nagyon értem... pl attól, hogy valaki játszik gépen nem lesz még elhízott, pattanásos, igénytelen.. ezek csak sztereotípiák.

2017. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én párom régóta játszik (29F), mégsincs hatalmas sörhasa és tetkója, mint a legtöbb profinak. Én nemrég kezdtem, de én sem tervezem olyanná válni. Ez csak sztereotípia... 25N
2017. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!