Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összeköltöznétek? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összeköltöznétek? Nagyon bizonytalan vagyok. Megpróbáljam?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt, én vagyok a lány.


Most jött el az idő , hogy lenne módunk az osszekoltozesre, de nem vagyok benne már biztos.


Nagyon furcsa a párom természete, hirtelen lesz mérges. Olyanokat várna el tőlem ami nem teljesen én vagyok.

Pl. Nem engedi, hogy dolgozzak.

Nagyon rendmániás. Én sem szeretem a rendetlenséget, de ő már beteges. Persze nem tesz érte, csak elvarja.


Volt már olyan, hogy megutott.


Kint akarja tartani a kutyámat aki inkább benti. (Közepes testű , rovidszoru). Akit mellesleg tőle kaptam.


Sokszor volt olyan, hogy nála voltam és elzavart haza.

Sokszor szakít velem, de max 2hetig bírja nélkülem.


Tehát nagyon bizonytalan ember.


Most kicsit , hogy itt az idő megijedtem.

Tegnap jöttem el tőle mert gondolkodnom kell , meg is sértődött hogy nrm mentem ma vissza.


Az a másik, hogy tudom ez nem az az élet amit elképzeltem magamnak, de ha nem próbálom meg akkor bánni fogom.


21L


2017. febr. 8. 22:10
1 2 3
 1/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
98%

Akkor próbáld meg. Szerintem is jobb teljesen összetörni, minden kis illúziódat, mert az ember egy marha ábrándos jószág, és mindig azon kattognál, hogy ő biztos jó pasi volt hozzád, csak te nem tettél meg mindnet.


Amikor viszont mindent megtettél, széjjel martátok egymást, te totál kiábrándultál a férfi nemből, és önmagad romja marad már csak... nagy onnan lesz szép nyerni és valami normálisat, emberit, élhetőt összehozni!


Én neked drukkolok!

2017. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

A leírásod olvasd el 3x egymás után, és tudni fogod, hogy mi a válasz.


Szvsz te is tudod, hogy már döntöttél, csak egyelőre mástól várod, hogy kimondja.

2017. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarlak megbántani, de itt a lista, hogy mikor kellett volna vele szakítanod:

- Nem engedi, hogy dolgozzak. -> Mi az, hogy nem engedi? Max ha pici baba van, és közösen megegyeztek, hogy meddig maradsz vele otthon, na csak akkor van hozzá köze.

- Persze nem tesz érte, csak elvarja. -> Akkor azért maradj otthon, hogy rendet tegyél utána, nem túl nemes gondolat.

- Volt már olyan, hogy megutott. -> itt szűnt meg férfinek lenni.

- Sokszor volt olyan, hogy nála voltam és elzavart haza. -> ???

- Sokszor szakít velem, de max 2hetig bírja nélkülem. -> ha mindig visszaengeded, akkor egy idő után már olyan leszel, mint egy kapcarongy, amit ide-oda dobál.

Szóval nem, a helyedben nem költöznék vele össze, fordított esetben ilyen nő se kéne. 23/F

2017. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Eszem ágában nem lenne vele összeköltözni.
2017. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem borderline?!

Ne tedd magad tönkre vele...

2017. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hat Te nem vagy normalis ha ilyen emberrel öszekôltözöl. Egyaltalan hogy lehetsz ilyen buta hogy vele maradsz.

N25

2017. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mar alapbol is baromira ostoba vagy, hogy egyaltalan vele maradsz. Mi a f****szomra jo egy ilyen "kapcsolat" (ezt nem neveznem annak, neked max. gazdad van, nem kapcsolatod)?!
2017. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van.

Én is gondoltam már borderlinera.

Egyébként ez a nem dolgozas azért van, mert akkor kapcsolatba lépnek férfiakkal (beszelnek) és ennyire féltékeny.


Megváltozott, aki régen volt azt szeretem jobban, abban reménykedem hogy még vissza jöhet a régi ő.

2017. febr. 8. 22:45
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Ne már, itt az újabb láncszeme a listámnak.. Komolyan mondom besírás, hogy ilyen tapló, nem normális hülyéknek van barátnőjük, aki meg tisztelne és szeretne egy lányt, annak marhára nem jön össze semmi. Persze, nem te tehetsz róla, de basszus már, elegem van, le kellett írnom....
2017. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
semmi gond 9-es belefér... :)
2017. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!