Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összeköltöznétek? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összeköltöznétek? Nagyon bizonytalan vagyok. Megpróbáljam?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt, én vagyok a lány.


Most jött el az idő , hogy lenne módunk az osszekoltozesre, de nem vagyok benne már biztos.


Nagyon furcsa a párom természete, hirtelen lesz mérges. Olyanokat várna el tőlem ami nem teljesen én vagyok.

Pl. Nem engedi, hogy dolgozzak.

Nagyon rendmániás. Én sem szeretem a rendetlenséget, de ő már beteges. Persze nem tesz érte, csak elvarja.


Volt már olyan, hogy megutott.


Kint akarja tartani a kutyámat aki inkább benti. (Közepes testű , rovidszoru). Akit mellesleg tőle kaptam.


Sokszor volt olyan, hogy nála voltam és elzavart haza.

Sokszor szakít velem, de max 2hetig bírja nélkülem.


Tehát nagyon bizonytalan ember.


Most kicsit , hogy itt az idő megijedtem.

Tegnap jöttem el tőle mert gondolkodnom kell , meg is sértődött hogy nrm mentem ma vissza.


Az a másik, hogy tudom ez nem az az élet amit elképzeltem magamnak, de ha nem próbálom meg akkor bánni fogom.


21L


2017. febr. 8. 22:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy erre várok régóta. Most hogy előtt addigra már igazából nem tudom magam elkepzelni vele 10 év múlva, de viszont nem tudom most elkepzelni az életem nélküle.


Bolond vagyok..

2017. febr. 8. 23:01
 12/21 Noblesse Oblige ***** válasza:

Csak zavarodott. :)

De egyet se félj, mert ez mindannyiunkkal megesik.

Velem többször is mint azt jólesne bevallani.


Én ilyen esetekben megállok egy kicsit gondolkodni. Számolok, vetek, aratok, meditálok, amit el tudsz képzelni. És próbálok rájönni mi lenne, a helyes döntés, ha nem akarom meghozni mi hátráltat, és próbálom megélni, megérteni, majd elengedni.


Szóval először azt kéne megértened, hogy miért ragaszkodsz a párodhoz, amikor tudod, hogy zsákutca. Mindent gondolj végig. Aztán ha megértetted, akkor kicsit könnyebb lesz azon dolgozni, hogy elenged.

És az is sokat segít, ha magad elé vizionálod a célt. Hogy boldog legyél, egy teljes párkapcsolatba. ha látod magad előtt, akkor azt is látod, hogy oda a mostani párod nem passzol. És így könnyebb lesz tovább lépned. A tovább lépés sosem könnyű. Mert ismeretlenért hagysz el egy biztos ösvényt. És az ijesztő! De az új és bizonytalan mindig egy tiszta lap, mindig egy új lehetőség, hogy most jobb legyen mint ami eddig volt! ;)

2017. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

9


"...aki meg tisztelne és szeretne egy lányt, annak marhára nem jön össze semmi."


Ez szép és jó, csak egy hosszú kapcsolatban kismillió olyan szituáció, döntéshelyzet, buktató, dilemma, stb. előjön, aminek során esetleg rólad is kiderülhet, hogy defektes vagy, csak még nem tudsz róla. Rengeteg kapcsolatban az a gond, hogy egy idő után kifordul magából vagy az egyik fél vagy a másik, esetleg mind a ketten. Ha magadat normálisnak tartod, az jó, de egy kapcsolatban derül ki igazán, hogy valóban az vagy-e.

2017. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mert meg szoktad hogy vele vagy és szokatlan lessz nélküle ez teljesen normàlis !Még kötődsz hozzà érzelmileg de majd eltelik egy kis idő és észre sem fogod venni hogy nincs veled egyszerűen elengeded őt lelkileg ez a legnehezebb egy pàrkapcsolatban még ha nem is működik !Azon az emberen nem lehet segiteni aki nem hagyja akkor el kell engedni a kezét ez igy van rendjén !Ha akarja akkor összeszedi magàt mégha nehéz is és elmegy egy pszichologushoz és belàtja hogy neked van igazad !Azzal az emberrel nem lehet nem tudsz mit kezdeni aki a saját hülyeségét hajtja de nem lássa be hogy amit tesz vagy mond az nem jó !Jobban jàrsz nélküle !
2017. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13-as, igen, én ezt elhiszem, de ez mondjuk arra vonatkozik, hogy hogyan viselkedik az ember a hétköznapokban, vagy esetleges viták során. Na már most én az életemet feltenném rá, hogy nem ütnék meg nőt, és nem kezelném alattvalómként. Ez a kérdező esetében megtörtént, nem egyszer. Nem vagyok hős, vagy ilyesmi, nem mondom, hogy hibátlan vagyok, de azért ilyenekre légyszíves ne utalj, hogy én ugyanezeket csinálhatnám párkapcsolatban, mert nem, nagyon nem.
2017. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ismét egy önző,tahó,nőket ütő agresszív hulladéknak van barátnője, nagyon "jó". Ha lehet ezek után ne próbálja már meg nekem senki beadni azt a mesét,hogy a nők a belsőt, a személyiséget is nézik, mert ismét kiderült,hogy nem.
2017. febr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Olvasd el mit írtál, gondold azt, hogy egy barátnőd írta. Te mit tanácsolnál neki?
2017. febr. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Eskuszom, nem tudom sajnalni az ilyen onsorsronto ostoba embereket, mint a kerdezo. Maradj vele, torold a kerdesedet, nem kell itt panaszkodni, mert neked ez teljesen jo. Vard mosolyogva, amig az ostoba ferged beleveri egy nap a fejedet a falba, mert lemertel menni a zoldsegeshez, es ferfi volt az elado. Ennyi eszed van. Koltozz is ossze vele, csak gyereket ne szulj neki ennyi esszel... egyedul oket tudnam sajnalni ebben a sztoriban, mert ok szoktak az agyatlan szuleik miatt sirni.
2017. febr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Persze, költözz csak vele össze, de aztán ne síj, hogyha bezár, meg egyszer összever valami miatt... mondd, te a puncidban hordod az agyad, basszus?!
2017. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

>Nem engedi, hogy dolgozzak.


Ez most komoly, ba­szd meg? Mi az, hogy nem enged dolgozni? Meg hogy megüt, elzavar, folyamatosan szakít, uralkodik rajtad? Mi a fa­szt keresel egy ilyen ember mellett? Miért vagy vele még ebben a percben is? Miért nem látod, hogy mennyire egy ocsmány, manipulatív zsarnokkal vagy együtt?


Ha összeköltözöl vele, valószínűleg VÉGED. Teljes gőzzel, végérvényesen lerombolja az egódat, a személyiségedet, és egy engedelmes, szánalmas szolgává változol, és minden bántást, verést, megaláztatást elviselsz, mert te is úgy gondolod, hogy te vagy a buta, a hibás. Könnyen lehet, hogy egy egész életen keresztül.


>tudom ez nem az az élet amit elképzeltem magamnak

Akkor ne ezt az életet éld, ba­szd meg!


>de ha nem próbálom meg akkor bánni fogom

Azért, mert már most úgy megnevelt, hogy függjél tőle! Vedd már észre, hogy milyen helyzetben vagy!

2017. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!