Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondot jelenthet egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondot jelenthet egy párkapcsolatban az, ha mindkét fél tisztában van vele, hogy az egyik fél többet ad bele a kapcsolatba és komolyabban veszi azt, mint a másik fél?

Figyelt kérdés

Én sokat tervezek előtt, milyen lesz a barátom mellett megöregedni, ő kevésbé. Úgy gondolja, azért van velem, mert most boldog, és nem gondol a jövőre. Bajt jelenthet ha több év kapcsolat után így állunk a dologhoz, vagy ez elfogadható, és ettől működhet a kapcsolat? Szerintünk működhet, de más véleménye is érdekel.

21N 22F



2017. febr. 10. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, de szerintem ezt mindenfele kijelentesek es igeretek nelkul is lehet erezni, hogy milyen iranyba halad a kapcsolat, mennyire gondolja komolyan a masik. Ezert nem erzem szukseget, hogy errol beszelgessunk. Ha valaki boldog valakivel, akkor nem fog ugysem indok nelkul veget vetni a kapcsolatnak, ha valtoznak az erzesei, akkor meg tok mindegy, korabban miket mondott.
2017. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ, most nagyon megnyugtattatok. Azt hittem, ha nem tervez velem, az gondot jelent, de látva a hasonló véleményt, nem aggódok. Szép napot mindenkinek! 😊
2017. febr. 10. 11:58
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát én most teljesen az ellenkezőjét fogom írni.

Először is, kérdező neked nincs mitől tartanod még, fiatal a párod, te is az vagy. Nem vagytok lekésve semmiről. Szóval a következőket ne vedd magadra!


Nem tudom elképzelni azt az életet, ahol nem tervezek a párommal, mert képlékeny minden, mert lehet, hogy szakítunk, hovatovább az is lehet, hogy holnapra már halottak leszünk.

Nem igazán értem, hogy huszon évesen, két évnél több párkapcsolatban élő emberek mire várnak? Vagy hogy kell elképzelni?

- Drágám, eljönnél velem nyaralni júliusban Görögországba?

- Hát, az még odébb van, ki tudja mi lesz addig...

Stb, stb.


A párommal ki szeretnénk menni külföldre, nagycsalád akarunk, szép kertes házat és ezért teszünk. Lehet, hogy holnap elüt egy autó, pont most jön rá, hogy ő meg akar csalni, talán háború lesz és akkor kárba vész minden, amit eddig felépítettünk. És akkor? Soha ne tervezzek előre, mert ki tudja hogy, lehet hogy...? Így nem lehet élni!

Mivan abban, ha fantáziálgatunk arról, hogy együtt fogunk megöregedni és ezt ki is nyilvánítjuk? Manapság divat az elköteleződés ellen harcolni, divat lett utálni ezeket a dolgokat, pedig szerintem ezeknek igazán nagy értékük van. Nem kellene félni, hogy kimondjuk, amit szeretnénk, bízva abban, hogy megvalósul-e. Ha nem, hát nem, de legalább mindig őszinték voltunk.

Mi legalábbis a párommal azok vagyunk egymással, nem félünk kimondani a céljainkat, azt, hogy miről álmodunk.


Na mindegy, csak gondoltam legyen itt egy más kép is erről a kérdésről.

2017. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! 😃
2017. febr. 11. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!