Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnak lemezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnak lemezt a szituációt? Nem akarok senkit megbántani.

Figyelt kérdés

Nos a helyzet a következö.Pár hónapja járok egy sráccal.Mindketten a szüleinknél lakunk egyelőre,az együttélés is tervben van már(az meg kb fél év),nagyon jól kijövünk.


Sok ideig terelte a témát hogy felmenjunk hozzájuk (panel,6.emelet) miszerint "szégyelli hogy nekik csak ez jutott".Én ebbe belenyugodtam,nem akartam erőltetni semmit, inkább voltunk nálunk.


A mai nap viszont felhívott magához egy kis időre,amíg nem volt programunk,bár láttam hogy fel,megnyugtattam hogy legkevésbé sem érdekel a lakás,semmin nem változtat az érzéseimet.


Amikor felértünk viszont rájöttem mitől félt ennyire...

Bogarak MINDENHOL.A plaflnon,a földön,az ágyban,a mikroban,a hűtőn.magaval a lakással semmi gond nem volt.Erősen próbáltam nem észrevenni magam körül a bogártömeget de sajnos minden fajta bogártól írtozok. Mivel ő már teljesen megszokta ,mikor mondtam neki,hogy szedjük le a falról azt a párat a konyhában, aztmondta felesleges, úgyis van meg millió...


Az ágyon fekvés közben elkezdtek rám is mászni,hát mit ne mondjak,nehez volt megállni hogy ne pattanjak fel mikor a combomon talalom meg a kis rohadekot ketszer...


Ő viszont teljesen fellelkesedett és örül hogy milyen jól viseltem "a lakást" és legközelebb is át akar hívni hogy bemutasson a szüleinek és ott is ALUDJAK! Nem kell mondanom,ez számomra tényleg lehetetlen lenne.Ebben a ket órában is csak az ágyban mertem maradni,minden percben azt figyeltem,mikor másznak a hajamba.


Ha most nekiállok a problémákkal rosszul fog esni neki...meg ugye a bemutatást is betervezve...Hogy csináljam hogy ne bántsák meg senkit de mégis elkerüljék hogy, többet át kelljen mennem?


2017. febr. 10. 19:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondolom én is,hogy ez lehet a probléma...Nem nagyon zavarna,hisz ha jól megy minden, lassacskán külön költözünk és nem kell oda "jarnom".Csak ezt a mostani helyzetet nem tudom hogyan oldják meg,amellett hogy mindig felajánlom hogy nálunk legyünk...Ő viszont a városközpontban lakik,én pedig vidéken,így furcsa lesz,hogy miért akarok inkább utazgatni,mint 10 perc alatt odaérni hozzájuk,,,
2017. febr. 10. 19:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyszer tumblr-ön olvastam egy ilyet, kb "Ó, abba a szobába nem megyünk be, ott volt egyszer egy pók."


Nekem ez a hitvallásom. Be sem mentem volna, nemhogy leüljek.

2017. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 omba ***** válasza:

Mondd meg, hogy ez neked sok.. csak így egyszerűen.

nem tartom normális családnak, akik ilyenben élnek.laktam én is bogaras panelben egy irtás 10 ezer táján van, és fél évente kb. elég is, akkor is, ha csak egy lakásra van.

Kicsit kevesebb tablet és több higiénia.. nem olyan nagy elvárás, ha meg megbántódik, hát Istenem!

2017. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!