Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább, tanácsra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább, tanácsra vanszükségem! Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan egy éve vagyok együtt, már az elején tudtam, hogy külföldre jár dolgozni, szexmentes, de erotikus munka, ahol meztelen táncol és a többi, de kontakt nincs állítása szerint. Nem vagyok szerelmes típus, ézert belementem vele a párkapcsolatba. 3 hónappal utána újra ki ment külföldre "dolgozni", ekkor döbbentem rá, hogy szeretem őt, viszont mondtam neki, hogy nem szeretném, hogy ezt csinálja, és megbeszéltük, hogy ez lesz az utolsó alkalom, hogy oda megy. Természetesen, mikor tavaly visszajött az "utolsó" útjáról, nagyon örültem, hogy miattam képes felhagyni ezzel. Ez az öröm 2 honapig tartott, mikor bejelentette, hogy 2 hét múlva ismét elmegy. Nagyon nagyot csalódtam benne, de mégis úgy döntöttem, hogy vele maradok. Azóta már háromszor ment el, több hétre, én ezalatt az időszak alatt, amíg ő kinnt van, nagyon idegesítem magam, pedig valahol megbízom benne, és hiszek neki, hogy nem lép félre. Nem vagyok féltékeny típus, de valahogy vele azzá váltam, valószínűleg azért, mert szeretem őt, de emelett nem tudom elviselni. Tavaly nyáron szakítottam vele, mert elegem lett ebből az egészből. 2 hónapig nem is beszéltünk, nem kerestem semmilyen formában és Ő se engem. Nyáron kaptam tőle egy üzenetet a születésnapomra, felköszöntött, ez meghatott, újra találkoztam vele. Ekkor megfogadta nekem, hogy végleg felhagy ezzel, miattam. Elhittem neki, és keresett magának egy "normális" munkahelyet. Jól meg is voltunk, nem volt veszekedés köztünk, újra szerelmesnek éreztünk magunkat mindaddig, amíg december első hetében bejelentette, hogy ismét megy. Nyeltem egy nagyot, és mondtam neki, hogy nem akarok beleszólni az életébe, elfogadom a döntését, viszont Én végeztem vele örökre. Szívből megfogadta, hogy ez lesz az utolsó alkalom, mondtam neki, hogy ha tényleg így lesz, talán újra együtt lehetünk. Azóta is együtt vagyunk ismét éreztem a kettőnk közötti szerelemet, vagy nem is tudom, de valahol boldog vagyok vele. Pár napja ismét bejelentette, hogy megint elmegy pár hétre, ekkora már csak nevettem és mondtam neki, hogy sajnálom, de jobb, ha egyedül marad mindaddig, amig ténylegesen nem be nem fejezi ezt. Szerdán ismét elmegy, most itt van nalam a házamban, de a másik szobában van, mert nagyon összevesztem vele és lehordtam mindennek, hogy miért kell ezt tennie velem, hogy kiállok mellette ezek után is és megis ezt kapom, felhoztam mindent, ami zavar engem, nagyon rosszul sült el az este, pedig nagyon vártuk, hogy találkozzunk, mivel nem egy városban élünk. A lényeg, hogy már belefáradtam abba, hogy hazudjak a családomnak arról, hogy Ő miért nem tud eljönni a szűk családi összejövetelekre, amire hivatalosak vagyunk, és , hogy az idegrendeszerem tönkrement egy év alatt, egy nő miatt, aki meg sem érdemli a tettei és viselkedése miatt,hogy szeressem. Szeretnék szakítani vele, de nagyon szeretem és félek, hogy rossz döntést hoznék, mert ezen a dolgon kivül, minden csodalatos, ahogyan Ő is. Lehet, hogy megbánnám, ha véget vetnék ennek, nem tudom, de nagyon fogom sajnálni, ha nem leszünk társak, de talán nelküle nyugodtabb és könnyebb lesz az életem. Akinek van / volt hasonló csalódása, szívesen venném, ha megosztaná. Köszönöm annak, aki végigolvasta a bánatom.

2017. febr. 10. 22:47
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék olyan ember lenni...
2017. febr. 10. 23:50
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"nyugodtan megcsalhatom, Ő akkor is szeretni fog"


Hm.

Lehet már meg is tette,ha te is megtenned, segítene a lelkiismeretenek.

Nem mondom, hogy ez a csaj nem szeret téged, de az látszik, nem tud szakítani a múltjával.

Sokszorosat megkeresi kint annak a pénznek, mint amit rendes melóval megkeresne.

Szerintem dobd ki reggel, mielőtt kicsinal teljesen lelkileg.

Ha nem játszotta volna el ezt már párszor, azt mondanám, uljetek le beszélgetni, de azon már túl vagytok, párszor...

Ne legyél gyökér, ne éjjel dobd ki.

Reggel, ha felebredtetek, koszonjetek el egymástól.

2017. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Anyagi gondjai vannak, de En mondtam neki, hogy sajnalom, de nem tudok segiteni neki. Nincs akkora bajban, hogy ezt kellene csinalnia, es van allando munkaja, bar panaszkodik a fiatalabb nokre, a munkatarsaikra. Azt mondja, mar tobb mint 10 eve benne van az "iparban", de vegleg be akarja fejezni, es parkapcsolatban elni, normalisan dolgozni. Elejetol fogva bennem van, hogy nem telejsen oszinte, sot lehet, hogy egyaltalan nem az, de mindenkepp utana szeretnek jarni az igazsagnak, es ugy hozni a dontest. Az is valoszinu, hogy feleslegesen foglalkozok ezzel az uggyel, es idot pazarlok egy nore, aki hazudik nekem. Hiszek benne, hogy az ember mindig hallgasson a megerzeseire, de ezugyben eleg nehez ez. Ki kell deritsem azt, hogy mi az igazsag... Azt mondja, hogy vannak ott kintt parok is, akik szexelnek a szinpadon. Nos, en ebbol azt szurom le, hogy akar Ot is reszelhetik ott, de nem tudom, nem voltam meg ilyen helyen, csak nightclubban, de ott eleg sokszor, amirol O is tud, elmondtam neki mindent oszinten. Azt is mondtam neki, hogy en kiprobaltam a nightclubbozast meg a huszas eveim elejen, es megfogadtam, hogy soha tobbe nem teszem be a labam, nem az En mufajom, es normalis kapcsolatot szeretnek, egy olyan tarsat, aki tamogat a munkamban is, oszinte, es vissza adja a hitem a nok fele, amit fiatalon elveszitettem egy nagyon rossz parkapcsolatban. Erosen gondolkozom es googlezok, a kulfoldi szexipar utan, hogy mi is zajlik egy ilyen helyen.
2017. febr. 11. 00:17
 14/29 A kérdező kommentje:
Mellesleg, ha elmondom neki, hogy zavar, es rossz dolgokat mondok neki, havesen reagal es aggresziv lesz, megut, ordit es tor zuz. Lehet, hogy ennyire fajna neki, hogy elmondja az igazat,de inkabb abban remenykedem, hogy amiket mondok neki nem fedig a valosagot es ezert reagal igy. Nagyon kivagyok :D :)
2017. febr. 11. 00:30
 15/29 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudok a barátnődről, nem rá vonatkozik, amit írok.

Az ilyen helyeken mindig, mindenhol van szex. Azért van a rúdtánc, meg a fülke, stb., hogy a vendég kedvet kapjon, és elmenjen szobára. Ha kedvet kap, akkor nem csak úgy kapja, hanem valamelyik lánytól, és azt a lányt is akarja.

Valamennyi szexmunkás mindig úgy tervezi, hogy csak addig csinálja, amíg meg nem lesz a lakás, ház, kocsi, vagy más, és akkor abbahagyja. Csak nagyon kevés (ezerből, ha egy) tud megállni, a többi a kocsmában végzi, ahol Hubertusért, nagyfröccsért megy el.

Tévedés azt hinni, hogy ők nem szeretnének párt, családot! Csak a magas jövedelemről nem tudnak lemondani. Nem kevesen férjezettek, és annak tudtával dolgoznak. Nem arra gondolok, akinek stricije van!

Simán elhiszem, hogy el tudják különíteni a munkát a családtól, férjtől, és hogy azt igazán szeretik.

Gondold át.

2017. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Annyit mond nekem, hogy van privat musor is, ahol maszturbal a klienseknek... Tehat ez is hazugsag es a privat nem mas mint, jol szetdugjak a hazudozo undorito baratnomet?
2017. febr. 11. 00:32
 17/29 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudhatpd, mit csinál, lehet, tényleg nincs szex. Egyszer menj ki és nézz szét.


"Anyagi gondjai vannak, de En mondtam neki, hogy sajnalom, de nem tudok segiteni neki. "


Ja, hát alternatívát nem tudsz ajánlani, majd bolond lesz lemondani a pénzről, legalább is jelenleg.

2017. febr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Mar az elejen lapatra kellett volna tennem, mikor olyanokat mondott, hogy majd kiesett a szemem. Benne lenne a tomeges szexben, en be akarom dobni a baratommal a kozosbe. Ilyeneket gondolt rolam, de en mar akkor tudtam, hogy O ilyen szexualis beallitottsagu. Ha ezeket felhozom aggresszivan reagal, hogy akkor nem ugy erzett irantam, mint most. Nagy kamu az egesz, mar regen rajottem, csak en is hasonloan nottem fel mint O es ezert ragaszkodunk egymashoz szvsz
2017. febr. 11. 00:44
 19/29 A kérdező kommentje:
Penzt nem adnek neki es senki masnak amiert kemenyen dolgozom. Lehetoseg adok neki, hogy asszisztaljon a munkamban es megelhetunk ketten belole. Szerintem ez a korrekt ajanlat, amit egy ember felajanlhat egy masiknak es nem a penz. Nincs sex? Akkor mi is az a privat musor kulfoldon?
2017. febr. 11. 00:47
 20/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj,de szerény véleményem az,hogy ha ezt velem csinálnák meg,már RÉG betelt volna az a bizonyos pohár! Akár mennyire is szeretném,azért van egy bizonyos határ! Te tudod,hogyan szereted élni az életed és ezt még hány alkalommal akarod átélni,mert a helyzet nemigen fog változni.

Azt nem tudom pontosan milyen helyen dolgozik a "Párod", de azt igen, hogy általában ilyen helyeken van privát tánc stb. az ügyfélnek, ha megtetszik nekik a leányzó xy összegért el is vihetik szobára...

Gondold át mit szeretnél,hogyan szeretnél élni.

2017. febr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!