Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fordul fel a gyomrom a megcsalástól?

Figyelt kérdés
Körülöttem több párnál is ez megy. Én nem leszek az aki elmondja a másik félnek a félrelépéseket, de rossz hallgatni ezt a sok titkolózást. Nekem is van párom, de képtelen lennék ezt megtenni vele, utálnám magam. Hogy lehet egy megcsalást megbocsátani? Más is érez úgy mint én vagy a hűség már nem "divat"?

2017. febr. 12. 20:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
ezek amiket mondasz nagyon általánosak. Itt sokan meg fognak érteni:) A hűség ma is divat. A gyak-on különösen.. Örülj neki, hogy hűséges vagy és tartsd meg jó szokásodat:)
2017. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Sosem értettem meg az ilyet én sem. Minek vannak együtt, ha nem társai egymásnak?
2017. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Monogám kapcsolatba nem fér bele az árulás pont. Körültekintően kell párt választani.

30/f

2017. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
3.szerintem te nem vagy idevaló....vagy egyike azoknak a ribiknek akik foglalt pasikra pályáznak.
2017. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
88%
Dehogy, csak egy troll.
2017. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Haku-sama ***** válasza:
29%

"3.szerintem te nem vagy idevaló....vagy egyike azoknak a ribiknek akik foglalt pasikra pályáznak."


Súlyos tévedésben vagy, először is férfi vagyok, tehát a csajokra pályázom.


Másrészt, hogy nem vagyok idevaló? Ez egy szabad oldal, mindenki elmondhatja a véleményét.


De gondolom, te örömmel olvasod a Tóra azon törvényeit, ami a hűtlen férfiak és hűtlen nők megbüntetését írja elő mi? Gondolom, hogy egy követ fújsz a kérdezővel mentalitásban... ez az igazi trollkodás, mert én nem vagyok az.

2017. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Neeeem...nem olvasgatok olyasmiket. Azt sem gondolom, hogy a házasságtörők elkárhoznak meg pokolba jutnak stb...egyszerűen nem műfajom a csalás és nem látok abban rosszat, hogy valaki hű marad a társához. Az hogy nem fekszem össze minden jöttmenttel, még nem azt jelenti hogy csak sötétben félig felöltözve és misszionáriusban magamra engedem az uramat...nem azt jelenti hogy prűd vagyok, egyszerűen csak sztem nem fér bele egy kapcsolatba a megcsalás.
2017. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Haku-sama ***** válasza:
24%

Ez így érthető, Előző...


A gond csak az, hogy a Kérdező olyan primitív módon írta ki a kérdést, mintha ez lenne a világ legundorítóbb dolga, és ez a hozzáállás nem szimpatikus.

2017. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Mert EZ a világ egyik legundorítobb dolga. Fel sem bírom fogni, hogy te mégis mit képzelsz, hol élsz? Egy fertőben, ahol mindenki mindenkivel?

Ha kefélni akarsz orrba-szájba, nosza, rajta! Senki nem tiltja, de átverni egy másik embert, aki szeret téged? Na ez, gyomorforgató, ahogy a kérdező is írja!

2017. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Engem nem érdekel más élete. Jókat nevetek azon ha ilyen hírek felröppennek, de egyik fülemen be, másikon ki és nem vagyok hajlandó belemenni a részletekbe. A fertő nem kell. Nem díjazom. Nekem meggyőződésem, hogy az ember érzi, ha megcsalják, csak nem akarja tudomásul venni.

Nyilván nem ok nélkül lépnek félre. Viszont a miért az csak rájuk tartozik. Neked se tiszted se jogod pálcát törni mások felett. És ne vonatkoztass a saját életedre ezekből, mert az is botorság. Továbbá nincs olyan, hogy soha. Mindenki kerülhet olyan helyzetbe amikor meglép egy olyan lépést, amit amúgy elképzelhetetlennek tartott volna előtte. Ilyen az élet.

2017. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!