Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fordul fel a gyomrom a megcsalástól?

Figyelt kérdés
Körülöttem több párnál is ez megy. Én nem leszek az aki elmondja a másik félnek a félrelépéseket, de rossz hallgatni ezt a sok titkolózást. Nekem is van párom, de képtelen lennék ezt megtenni vele, utálnám magam. Hogy lehet egy megcsalást megbocsátani? Más is érez úgy mint én vagy a hűség már nem "divat"?

2017. febr. 12. 20:13
1 2 3
 21/24 Haku-sama ***** válasza:
25%
A Kérdező bezzeg hozzá sem mer szólni a témához... Amilyen sunyi, belőle is kinézném, hogy 1-2 alkalommal félre lép...
2017. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

71%-os te csak ne primitívezz engem, pont te aki ócska szennyműsorokkal példálózik. Amúgy ha nem esett volna le nem azt méltattam hogy van megcsalás te észlény! Valós dolog? Mit nem mondasz, tudok róla. De én legalább nem azzal magyarázom, hogy ez van az aktuális szennyműsorban, érted? Aki nem monogám alkat, az akkor sem lenne az ha a Légy jó mindhalálig menne a TV-ben, aki meg monogám, annak bármit tolhatnak az orra elé, akkor is az marad. Ugyanis (magamból kiindulva) nem a média fogja megszabni nekem, hogyan éljek. Azért is emeltem ki hogy magamból kiindulva, mert valószinűleg a hozzád hasonló értelmi színvonallal megáldott emberekre ez nem vonatkozik. Te azt teszed amit ezekben a népbutító moslékban látsz :) Dehát nem is baj az elvégre neked készültek....És még az én agyi kapacitásomat firtatod. :D Vicces vagy. Én legalább képes vagyok szöveget értelmezni, és egyből megértem, ha beszólnak azt miért teszik. Te meg itt hápogsz nekem olyanokról amiről szó nem esett. Jah meg a személyeskedés, azt már szóra sem méltatom, hisz az ostoba embereknek az az egyetlen fegyverük :) Menj nézz még egy adag moslékot, hülyébb sokkal nem leszel.


(a külsőmhöz meg mi közöd:)? akinek a véleményére igényt tatok az meg van velem elégedve, törődj magaddal)

2017. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
66%
Nah a 71%-os válaszoló remek példája milyen is a mai valógságshowkon szocializálódott agyhalott. Kocsányon lógó szemekkel bámulja a Maúúúúnika shóóót, meg az Éjjel nappal Budapestet, meg a többi hasonlót, aztán elhiszi, hogy az a valóság, minden ember úgy él, ez a követendő példa. Aki szerint meg nem ezt kéne alapul venni az teljesen primitív, meg borult az elméje. Nah így kell elhülyülni, ide jutottunk. Nem véletlenül nincs nekem TV-m, nem akarok erre a szellemi szintre szintre jutni.
2017. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem bújtam meg csak interneten kívül is élem az életem. A kérdésben már leírtam az álláspontom a dologgal kapcsolatban. Az egyik legaljasabb cselekedet ami létezik szerintem.Hátbaszúrni egy olyan embert akit majdcsak a legjobban kellene szeretned megbocsáthatatlan.
2017. febr. 14. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!