Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fordul fel a gyomrom a megcsalástól?

Figyelt kérdés
Körülöttem több párnál is ez megy. Én nem leszek az aki elmondja a másik félnek a félrelépéseket, de rossz hallgatni ezt a sok titkolózást. Nekem is van párom, de képtelen lennék ezt megtenni vele, utálnám magam. Hogy lehet egy megcsalást megbocsátani? Más is érez úgy mint én vagy a hűség már nem "divat"?

2017. febr. 12. 20:13
1 2 3
 11/24 Haku-sama ***** válasza:
46%

"Mert EZ a világ egyik legundorítobb dolga."


Akkor nyisd ki a szemed, mert ennél sokkal undorítóbb dolgot is történnek a világban, pár ilyen eset:


- Ha egy fanatikus jehova tanúja gyerekét csak úgy lehetne megmenteni, hogy vértranszfúziót kap, akkor a tanú abba nem fog beleegyezni, mivel hite szerint a vér orvosi célra történő felhasználása bűn isten előtt. Ebből az következik, hogy hagyja meghalni a gyerekét.


Forrás: [link]


- Tessék íme még egy dolog, ami undorítóbb, mint a megcsalás:


[link]


És ez csak két eset, ami sokkal undorítóbb mint a megcsalás. Az ezekhez képes semmiség.


"Ha kefélni akarsz orrba-szájba, nosza, rajta! Senki nem tiltja, de átverni egy másik embert, aki szeret téged? Na ez, gyomorforgató, ahogy a kérdező is írja!"


Ugyan már, a megcsalás csak azt rázza meg érzelmileg, aki gyenge. Valaha, amikor gyenge voltam, engem is megrázott érzelmileg, ma már abszolút nem érdekelne, inkább áthívok egy másik csajt, mert időközben férfivá értem a sírós kisfiúból.


A másik meg az, hogy a megcsalást csak a prűd emberek tartják gyomorforgatónak, kb. ugyanaz a szint, mint amikor egy erősen vallásos nő bűnnek tekinti a házasság előtti dugást. Az igazán gyomorforgató dolgok ott vannak a fenti linkeken. Azt gondolom, ha Elizabeth Fritznek lehetett volna választani a 24 évig tartó szenvedés és aközött, hogy megcsalják, biztosan ez utóbbit választotta volna örömmel.

2017. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
#11 Megcsalás = árulás. Tényleg helyesnek tartod, ha valaki elárulja a szeretteit? Ez kb. olyan, mintha valaki a szüleit árulná el, lopna tőlük, ilyesmi. Ez az a kategória.
2017. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

12: azt elfogadom, hogy neked a megcsalás árulás, bár érteni nem értem, de mindegy. De szeretnélek tájékoztatni arról, hogy számomra a megcsalásnak semmi köze az áruláshoz, azon egyszerű oknál fogva, hogy ha nem tudok róla, akkor rám nézve nincs hatása vagy csak kicsit rossz, vagy akár jó is lehet. Engem speciel az sem zavar ha tudok róla, csak példaképpen írtam (és mivel ezt meg is mondom, ennél fogva nem is lehet valójában megcsalni).


Kérdező: másnak is felfordul a gyomra, megnyugodhatsz nem vagy egyedül. Nekem nem. Én se vagyok egyedül. Következő kérdés?

2017. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Haku-sama ***** válasza:
46%

"#11 Megcsalás = árulás. Tényleg helyesnek tartod, ha valaki elárulja a szeretteit? Ez kb. olyan, mintha valaki a szüleit árulná el, lopna tőlük, ilyesmi. Ez az a kategória."


Ezt nem állítottam, mindössze azzal szálltam vitába, hogy a megcsalás lenne a világ legundorítóbb dolga. Mert szerintem ez nyilvánvalóan nem így van.


Szerintem a megcsalásnak vannak súlyossági szintjei is. Nem állítom, hogy helyes lenne ugyanúgy kezelni egy olyan megcsalást, amikor a "szerelmes pár" esetében 2 hét után lép félre valamelyik fél, mint amikor 30 év házasság után teszi meg ezt valaki. Ez utóbbi ugyanis súlyosabb dolog szerintem.


Azzal is vitába lehetne szállni, hogy a megcsalás valóban szinonima lehet-e az árulással. Merthogy véleményem szerint kettőn áll a vásár. A megcsalásnak van kiváltó oka, és az nem biztos, hogy a megcsaló fél kalandvágya teremti meg ezt a helyzetet. Bizonyos esetekben a rosszindulatú, nemtörődöm férj illetve feleség az, aki a másikat egy új emberhez löki öntudatlanul is. Természetesen érvelhetsz azzal, hogy ez ettől függetlenül tisztességtelen dolog, csakhogy pszichológiai szempontból ez a téma jóval bonyolultabb ennél. Az emberek érzelmi világa ugyanis nem indokolható meg mindig racionálisan, egy érzelmileg sérült és összezavarodott fél pedig szinte képtelen észszerűen átlátni a helyzetet.


Éppen ezért bizonyos esetekben szakember bevonására lenne szükség a történetbe, erre azonban nyilvánvalóan nem kerül sor, vagy csak akkor, ha már megtörtént a hűtlenség.

2017. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

Egy impotens garantáltan erkölcsös!

Az ember eredendően poligám, a mi környezetünk nevelt elvárása a monogámia.

Persze lehet hinni az örök hűségben - ezt senki sem tilthatja meg senkinek - csak magában hordoz egy iszonyú pofára esést!

A hűség már csak vallási, és nem társadalmi elvárás.

Ezt közvetíti a televízió nap mint nap és ezt mutatja maga az élet!

ÉNB,VV, BK stb. Azért kellenek új szereplők, mert eddig már mindenki dugott mindenkivel!

Attól, hogy felfordul a gyomrod, attól semmit sem fog a világ változni, csak neked lesz nehezebb elviselni azt...

2017. febr. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
45%

"Ezt közvetíti a televízió nap mint nap és ezt mutatja maga az élet!

ÉNB,VV, BK stb."


:D :D Gratulálok az értelmi képességedhez, hogy ilyen műsorok számodra az etalonok, a világ dolgait illetően.

Mondjuk ezzel az erővel horror filmekre is hivatkozhatnál, és akkor a gyilkosság is milyen természetes már, maga az élet...

Jajj de buta vagy te...

2017. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
csak amelyik kutya otthon jóllakik, az nem megy máshova enni ;)
2017. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
38%

16-os versenyző: a minősítéseiddel magadat minősíted!

Lehet hogy én buta vagyok, mert másképp látom a világot, és nem azt látom amit szeretnék, de inkább ilyen vagyok mint egy valóságtól elszakadt erkölcs-csősz akit az elvei ellenére bármikor megcsalhatnak!

Mindig az érintett tudja meg utoljára - ez jusson eszedbe!

2017. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
57%

Hűű utolsó de nagyot mondtál. :) Sokat agyaltál rajta míg leírtad? Miért vagyok valóságtól elszakadt erkölcscsősz? Mert nem merítek ihletet ezekből a szennyműsorokból, amit ostoba birkáknak készítettek, és írtak meg jó előre?

Ezzel a megcsalós dumáddal meg inkább te minősíted magadat. Érvelni nem személyeskedéssel szoktak, értelmes emberek legalábbis. Bár te ettől nagyon messze állsz. Milyen kár, hogy több tőled nem igen telik. Ostoba népbutító műsorok nézése helyett meg inkább gondolkodj. Bár nem tudom mit várok vv pistike vv julcsika bölcsességein szocializálódott emberektől. Szánalmas vagy.

2017. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
26%

Mivel te aztán "nem minősítesz", így megteszem én: egy neoprimitív IQ-hulladék vagy kisgyerek, attól, mert te azt hiszed, hogy a megcsalás az nem egy valós dolog, attól még az, és - ismerve az agyi kapacitásodat - rád sem vár különb sors!

Én a sorozatokat példaként hoztam fel arra, hogy ezt sugározza a média is, esténként nem a "Légy jó mindhalálig" megy...

Ha már ennyire borult elme jutott osztályrészedül, legalább szép vagy?

2017. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!