Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sír ennyit a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír ennyit a barátom? Az én hibám? 19/l

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyunk együtt a párommal és nagyon szerelmesek vagyunk, nagyon nagyon szeretjük egymást és igazából szinte nem is foglalkozunk nagyon mással csak magunkkal. Tényleg nagyon boldog vagyok vele és igazából minden tökéletes de az elmúlt héten a szerelmem háromszor is elsírta magát. Szimplán hétköznapi helyzetekben, például vett nekem egy nagyon szép ajándékot amire már régóta vágytam és ő megvette nekem, aztán össze vissza köszöngettem neki, beleültem az ölébe simogattam a fejét, puszilgattam meg ölelkeztünk csöndbe és ő egyszer csak elkezdett sírni :( Pedig olyan jó volt és kérdeztem mi a baj, de ő csak azt mondta, hogy nagyon szeret engem. Kérdeztem, hogy és most ezért sír? És mondta, hogy igen.

Aztán egyszer egyik éjjel miután együtt voltunk és csak öleltük egymást akkor is sírt, hallottam és éreztem de nem akartam szólni. Legutoljára pedig ma amikor vacsit főztem neki és közbe énekelgettem, de csak vicc volt az egész csak szórakoztam picit. Illetve nem sírt csak láttam, hogy könnyezett. Aztán odajött és ölelgetett.


Gondolkodok rajta, hogy van e valami apróság amit nem veszek észre, valamit amit rosszul csinálok, hogy kiakasztom. Eddig nem volt ilyen, vagyis azt már az ismerkedésünkkor tudtam, hogy ő nem bunkó érzéketlen alak hanem nagyon okos és kedves, de nem láttam sírni még előtte se meghatódni valamin. Igazából pár hete lett ennyire bensőséges a viszonyunk mikor egész éjjel beszélgettünk és "szerelmet vallottunk" egymásnak, tudom bénán hangzik, de olyan jó volt. Neki még sosem volt komoly kapcsolata, de nekem már a második randinkon mondta, hogy feleségül vesz majd :D Csak aggódom miért van ez, mert szerintem van valami gondja csak nem mondja el. Valami nyomasztó dolog a múltból vagy ilyesmi :( Félek, hogy arra emlékeztetem és ez folyton eszébe jut, nem hiszem hogy azért sírna mert boldog vagy nemtudom. Szerintetek mi állhat a háttérben? Még nem kérdeztem meg tőle, mert szerintem nem örül ha szóba hozom.


2017. febr. 13. 23:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerem és annyit tudok amit leírtál sok dolog lehet. Ezt látnod kellene. Lehet csak extra boldog, mert végre vagy neki és egy hatalmas terhe szűnt meg, hogy nem volt senkije és most szerethet. Aztán lehet kattant is vagy csak egyszerűen érzelmes. Ezt innen mi nem tudhatjuk. Ha valami baja lenne veled gondolom nem így viselkedne.
2017. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ezek az érzelmek, amik elöntik.
2017. febr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

túlragaszkodó, a világot jelented neki, vagyis túl sokat.

Volt ilyen párom, konkrétan nem aludt és nem evett ha valami miatt összekaptunk...

Borzasztó volt látni ahogy mindig összetör. aztán elhagytam és így elment pszichologushoz, azóta újra összejöttünk. Nem jó ha ennyit sír, olyan mintha te lennél az erősebb, pedig pont fordítva kellene.

beszélj vele, h mégis mi a fenéért ragaszkodik ennyire hozzád, nem mész el, értse már meg

2017. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyenkor meg aranyos, csak ebbol lesznek azok a sracok, akik veszekedesnel bombolve akaszkodnak rad, ahol ernek. Vagy mint az exem (direkt ezert vittem nyilvanos helyre szakitani, bar nem sok ertelme volt), aki hisztizve veri magat a foldhoz a ter kozepen is, mert hat nem latom, hogy o zokog ertem, es ha egy ferfi zokog, az mennyi mindent jelent... nem lattam. Mert a kapcsolatunk elso honapjatol kezdve mindenen elerzekenyult, pont mint a parod, es egy ido utan mar nem erdekelt, sot inkabb irritalt, hogy a hajamat nem tudtam ugy kifesulni, hogy ne kezdett volna bele.
2017. febr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
Hagyd el! Ez egy nem normális, ideggyenge!
2017. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy te csinálsz valamit rosszul, vagy hogy konkrétan te ríkatod meg. Inkább arra tudok gondolni, hogy van némi lelki terhe, amit most szabadít fel. Régi félelmek, szorongások, csalódások, vagy lehet, hogy egyszerűen nehéz volt megnyílnia és sebezhetőnek érzi magát. Ha tényleg ennyire dúl a szerelem és ilyen jól megvagytok, akkor nem kell folyton attól félned, hogy te vagy a hibás. Légy vele türelmes, beszéljetek róla nyugodtan, érezze azt, hogy nem kell szégyellnie magát, hadd adja ki. Nem hiszem, hogy nem örül, ha szóba hozod, lehet, hogy csak nehezen beszél róla. Szerintem fontos, hogy ezt az oldalát is megismerd, és neki is fontos.


>nekem már a második randinkon mondta, hogy feleségül vesz majd


Ez viszont kicsit ijesztő.

2017. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben ott van részben a válasz, sose volt komoly kapcsolata. Ő ezt most így éli meg, belegondol mi volt korábban, amikor nem volt olyan akivel ilyen viszonyt ápolt volna, és elsírja magát.


Jó mondjuk ez már kicsit túl sok, de idővel biztos megerősödik, és nem fog az egyedüllétre gondolni, és nem fog már könnyezni és sírni.


Most gondolj bele, készíted neki a vacsorát, énekelgetsz, mennyivel jobb ez mint egyedül lenni csinálni egy szendvicset és bemenni a szobádba tv-zni.

Ő ezt így éli meg, hogy ebbe belegondol és teljesen kész lesz tőle, és könnyezni kezd vagy sírni.


Szerintem idővel egyébként meg fog erősödni, addig meg szeresd így és örülj neki, hogy ennyire értékel.


Ez egyben egyébként egy nagy felelősség is, hidd el ha véget érne, ő most olyan mélye zuhanna, ahonnan lehet már csak gyógyszerek és orvosi segítséggel állna fel.

Aki ennyire érzelmes, azt ha szerintem megcsalnád, vagy azt mondanád mától vége, olyan lenne mintha ezer késszúrással végeznének vele.



Én nem vagyok síros típus, de amikor velem szakított az első barátnőm a Westendben, képes voltam rengeteg ember előtt sírni kb 20 percen át, és hetekig mélyen, és hónapokig kevésbé mélyen bennem volt ez a dolog.


Szóval türelem, idővel biztosabb lesz, ha pedig részedről egyszer lezárnád ezt a kapcsolatot, nagyon figyelj rá hogy teszed, ha még mindig ilyen.

Ez tényleg komoly, egy ilyen érzelmi síkon mozgó ember tényleg még pszichiáternél is kiköthet szakítás után.

2017. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen a válaszokat! Nem akarom elhagyni, nagyon szeretem Őt én már vele akarok lenni mindig :)

Ma nagyon kitett magáért, de most nem volt sírás. Én is remélem, hogy csak az a "baj" ,hogy boldog és örömében elérzékenyül. Nekem azt mondta, hogy még sosem nyílt meg senkinek úgy mint nekem és ugye nem is volt normális kapcsolata még előttem pedig nagyon helyes és okos fiú és olyan jószívű. Mindig ilyenre vágytam.


Utolsó elég durva volt amit írtál, még jó hogy eszem ágában sincs elhagyni. De azért jól tetted, hogy leírtad köszönöm.

2017. febr. 14. 14:11
 19/20 anonim ***** válasza:

Az én barátom is viszonylag többet sír, de nekem eszembe sem jutott, hogy valami baj lenne, vagy hogy zavarna. Én is sírok, ez nem női kiváltság. Csak előttem szokott, ha összeveszünk, vagy nagyon romantikázunk, vagy ha éppen érzékenyebb periódusban van (férfiaknál is előfordul!). Nagyon szeretem, azzal együtt hogy érzelmes, odaadó férfi. Nekem nem is lenne szükségem olyan emberre, aki képtelen kimutatni az érzéseit, vagy ne adj isten, nincsenek is neki.

Legyél hálás azért, hogy ennyire szeret, nagy kincs ez az életben. :)

2017. febr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már csak az a két variáció legyen, hogy vagy állandóan bőg vagy szociopata.
2017. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!