Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dobott a csaj az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobott a csaj az első nem igazán jól sikerült szex után?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy nálam 10 évvel idősebb nővel.Igazán jól elbeszélgettünk randizgattunk...napi szinten 1 hónapig 2-3 órát is sms eztünk...Aztán az 5 randin nála volt ahol egész jól elvoltunk este meg lefeküdtünk..de sajnos hamar elmentem....És utána átküldött a másik szobába hogy ez semmi nem volt...Aztán másnap mondta hogy nem müködhet a dolog.

#barátnő #szex.kidobott
2017. febr. 14. 18:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
87%

" ez az oroszos nemi erőszak dolog minden normális nőnél kiveri a biztosítékot"


Nemcsak nőknél. Minden normális embernél.

2017. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
87%

Egy nagy frászt voltál te szerelmes, ne sajnáltasd magad. Egy szerelmes férfi, ha csalódik akkor nem a többi nőt küldi el a pokolba.

A nő valóban kezelhette volna máshogy a helyzetet, de te sem vagy százas. Bocs, ennél több együttérzésre nem futja tőlem.

2017. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
64%
Lehet itt nem csak aszexvolt a problema...
2017. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ezen nincs mit szépíteni, megérteni, csúnyán (f)elsültél. Nyilván nagyon béna voltál, ha második kört sem akart így a nő. Gyakorolj, legközelebb, ha szexelni akarsz, verd ki előtte, hátha úgy jobban bírod. Vagy mondd azt, hogy szűz vagy/voltál, hátha a tanító néni szerepét bevállalja a nő. Avval a leendő barátnőid is jól járnának.
2017. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
87%

Azt azért vedd számításba, hogy egy harmincas (mert gondolom, elmúltál már tizenéves) nő már általában komolyabbat keres, olyat, akivel egy életet lehúz és családot alapít. Ilyenkor már szorít az idő, ha gyereket akar, és kevesen vállalják be egy pasi tanítgatását. Meg hát addigra már átlag nő túl van néhány pasin, és tisztában van vele, hogy mire vágyik, szóval ott már teljesíteni kell, ha meg akarod tartani.


Hozzáteszem viszont, hogy én nem sajnállak, mert bunkó vagy és ostoba, ez lejött a többi kommentedből. "Mindig a pasik a hibásak mi?Ti meg szerencsétlen áldozatok..." Miért, talán ő sült el hamar? Te voltál a béna, nem? Még jó, hogy nem kened rá, hogy ez az ő hibája volt. :D

Kapard össze magad, ember, mert a másik (meg úgy kollektíven a női nem) hibáztatása sehova nem fog eljuttatni a csajozásban, csak hosszú, magányos évek jutnak majd neked. Vállald fel, hogy béna voltál, és tegyél azért, hogy ilyen ne forduljon elő többet.

2017. febr. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
77%
Még te panaszkodsz? Gondolj bele, szegény nő milyen csalódott lehet! Összejött egy pasival, aki csak maszatolni képes! Ásd el magad, fiam!
2017. febr. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
75%

Valóban bunkóság volt,ahogy lereagálta a nő.

De végülis érthető,ha nem akar több időt pazarolni erre.

Egyébként szerintem nem tragédia,ha az első alkalom nem sikerül még a legjobbra. De azért azt ki lehet szűrni,hogy a másik nagyjából milyen az ágyban.Gondolom önző voltál és az ő része nem érdekelt,csak hogy neked legyen jó.

Hát az ilyet az értelmesebb nők messzire kerülik a későbbiekben.Úgyhogy ez van.

2017. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Hát a történet ugy kezdődött hogy rairtam neten...aztan egy heti beszélgetés utan taliztunk...lattam rajta hogy tetszem neki kereste a közelségem megérintett sokszor...aztan még haza sem értem mar ram irt ..hogy rendes kedves helyes vagyok....ez követöen atött hozzam 2.ra,din...harmadikra egy semleges helyen taliztunk és ott csókoltam meg elöször elköszönés képp...vissza is csókolt nagyon érzékien...negyedszerre is taliztunk ott simogatás csók sorozatok..sok beszélgetét...mindig fülig ért a szája ahogy csak ránéztem...aztan 2hét kihagyás utan áthívott magához filmeztünk beszélgettünk sokat simogattam de nem agreszivan csak a hátát arcát...aztán este elment nekem beagyazni..utanamentem atkaroltam csókoltam ő is engem...és az agyaban talaltam magam..ahol még sok csók...ugyan gondoltam ra hogy nyaliznom kellene de nem mertem hogy ugyan ő mit is akar...aztan behelyeztem neki a szerszámok...kb 3perc utan reccs..kimentem kidobni a gumit...gyorsan visszaszaladtam..de ő már visszaöltözve ült ot mit aki nem is tudom de megsajnáltam simogattam probaltam csókolni..aztan mondta hogy ez tul Győr meg mér nem játszottam vele többet..mondtam neki hogy még van meg mondja mit szeretne...de erre mondta hogy menjek at a masik szobaba aludni..én könnyes szemmel átmentem...reggel adott egy teát aztán mondta hogy nem megyek haza?elkísért megkérdeztem találkozunk e még azt mondja nem tudja ...rairtam délben...de érdektelen volt és rideg azt mondja hogy ha igy ál vége...felhivtam rá 3nap múlva vettem virágot mindent hogy átmegyek csak beszélni meg hogy mondja meg mi a baj..ha tudok változtatok rajta...erre ő nem nem akarom hogy Gyere ....meg hogy ez vele 15évesen fordult elő..mondtam neki hogy ugyan volt mar baratnöm de még tapasztalatlan vagoky ...azt mondta meg kellett volna beszélni..barmit mostam hideg maradt...pedig 1.5honapig napi szinten órákat beszéltük mindenröl...mondjuk ő sokszor felhozta a szex témát....ha tudtam volna hogy ez igy meg elötte biztos kényeztettem volna...de csak fiatal lányok voltak eddig akkik máshogy által hozzam...halisten nem vagyok csunya meg hülye se c...a tegnapi csak egy buta rohamom vot...szives elnézéseteket kérem kedves hölygyek😉
2017. febr. 15. 09:23
 29/40 A kérdező kommentje:
Pedig mondtam sokszor neki hogy nem sok barátnőm volt...meg hogy nem csak megdugni akarom hanem egyben egy jo barátot is keresek....nagyon helyeselte...bar akkor nem igy gondolta ...sajnos hamar szerelmes lettem és nehezen tudom elfeledni....igazan a jo beszélgetéseket mé bajos mosolyát
2017. febr. 15. 09:30
 30/40 A kérdező kommentje:
Isten adta a szivet lelket nekem..amely csak érte lángolt....
2017. febr. 15. 09:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!