Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dobott a csaj az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobott a csaj az első nem igazán jól sikerült szex után?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy nálam 10 évvel idősebb nővel.Igazán jól elbeszélgettünk randizgattunk...napi szinten 1 hónapig 2-3 órát is sms eztünk...Aztán az 5 randin nála volt ahol egész jól elvoltunk este meg lefeküdtünk..de sajnos hamar elmentem....És utána átküldött a másik szobába hogy ez semmi nem volt...Aztán másnap mondta hogy nem müködhet a dolog.

#barátnő #szex.kidobott
2017. febr. 14. 18:40
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Én vagyok undorító?Kedves voltam vele megértő..nem erőszakos..mindig vittem neki valamit..Mindig a pasik a hibásak mi?Ti meg szerencsétlen áldozatok...
2017. febr. 14. 19:28
 12/40 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ez az oroszos nemi erőszak dolog minden normális nőnél kiveri a biztosítékot, még annál is, aki egy kicsit megértő volt veled a történeted elején (én pl az voltam). Most már viszont teljesen unszimpatikus vagy, egyáltalán nem sajnálom, hogy ez történt veled. Az a baj veled, hogy egy éretlen kis takony vagy, aki egy történelmi tragédiával viccelődik.

Plusz ezt a "ti nők" mentalitást el kéne felejteni végre a búsba, mert most egy csalódás miatt elküldtél mindenkit melegebb éghajlatra. Ezek után túl sok jóindulatra ne számíts.

2017. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
90%
Lollypop leírta, ilyen megjegyzés után ne várj már nagyon bíztató válaszokat. Hacsak nem a hasonlóan beteg lelkületű férfi társaidtól. Keress amúgy szűz lányokat, őket talán nem zavarja a bénázásod.
2017. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Hogy haragudhatsz ennyire rá?

Mindketten hibáztatok.

Ha független lennék és valamivel fiatalabb partnerem lenne az biztos,hogy nem hagynám úgy elmenni,hogy én éhes maradjak....

Azért van a kommunikáció,hogy az ilyesmit elkerüljük.-De itt a nagy gond az,hogy semmi vibrálást nem érzek köztetek-nyers szex-hideg lepedő azután meg a nagy csodálkozás....


De áruld már el mennyire volt gyors az egész,vagy a helyzetet ?Itt úgy sem tud senki beazonosítani.

2017. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
71%
És mi köze az orosz hadseregnek ahhoz hogy te gyorsabban elsülsz mint az ő rendszeresített fegyvereik.
2017. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

#Utolsóval egyetértek.


Kérjük a részleteket!

2017. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
80%

Mivel a másik oldal véleményét nem ismerjük,így elég nehéz választ adni.

Én is arra tudok tippelni,hogy nem csak az volt a baj,hogy hamar elmentél,hanem valószínű figyelmetlen/durva/önző stb voltál.

Pont ezért kéne a másik oldalt is meghallgatni.

De ha nem is csináltál semmi ilyesmit,akkor is csak kéne kezdeni valamit ezzel a gyorstüzeléssel..Lehet neked jó,de a partnereidnek nem igazán..Ha 16-17 éves lennél,akkor nyilván elnézhető még, de így ahogy írtad 30-hoz közel elég gáz.

Legalább kompenzálni kéne valamivel

2017. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
79%

Enis othagytalak volna!

N25

2017. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Jó ez az orosz dolog kicsit erős volt....De amiket itt a kedves és mélyen tisztelt nőktől hallok..jobban is járok ha egyből jelentkezek Ukrajnába önkéntes katonának....Mer tőlük bármiféle megértés vagy együttérzést nem remélhetek

Pedig a jelen állás szerit őket az érzelmeik vezérlik és mi vagyunk ridegek....ideje áíirni a könyveket

2017. febr. 14. 21:31
 20/40 A kérdező kommentje:
Vagy csak én vagyok naiv..és túl sokat képzeltem a dologban....De már tudom...hogy szerelmesnek lenni semmi értelme,XXI.században
2017. febr. 14. 21:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!