Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem elhagyni az élettársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elhagyni az élettársam?

Figyelt kérdés
Fenyeget,hogy elveszi a gyereket.Mi alapján dönt a bíróság?Azt mondta esélyem sincs,mivel neki a legjobb sztárügyvédjei vannak akik jóba vannak minden bíróval ezért egyből neki fogják ítélni.Bármire képes ez az ember.Van esélyem ellene?(nekem nincs pénzem ügyvédre)

2017. febr. 16. 00:22
1 2 3 4 5
 11/47 Carragher_x ***** válasza:
95%
Pedig pont ezt kell tenned ilyen esetben. Eljönni, látleletet szerezni, feljelenteni. Ha nem enged ki a lakásból, akkor rendőrt hívni!
2017. febr. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Nincsenek rokonaim.külföldön laknak.oda se mehetek mert egyből feljelent hogy engedélye nélkül vittem ki a gyereket.
2017. febr. 16. 01:30
 13/47 Carragher_x ***** válasza:
91%
Még írtam pár alternatívát a rokonokon kívül...
2017. febr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 Carragher_x ***** válasza:

Esetleg hívd fel a nanét.

[link]

2017. febr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is jó ötletnek tartom,fel is akartam ma hívni csak szerdán nem lehet.Az mindenképp tuti hogy elhagyom nem kérdés.éppen lassacskán be is tudom majd bútorozni a lakásom.a kérdésem az hogy el veheti e tolem a gyereket,ha ő megfizeti a jó ugyvedeket meg az ő lakasa teljesen lakható enyém viszont jelenleg nem éppen
2017. febr. 16. 01:42
 16/47 A kérdező kommentje:
Azert a lassacskán az elég sok idő lesz mire össze gyűjtok annyit hogy vegyek pár bútort.egyébként jelenleg egy baba ágyat tudnék venni
2017. febr. 16. 01:44
 17/47 Carragher_x ***** válasza:
95%

De ezt nem értem. Jelenleg nincsenek babakellékek? Hívsz egy költöztetőt és elviszed a saját és a gyerek cuccait.

Egyébként pedig szükséged lesz ügyvédre mindenképp, de ebben a nane és hasonló szervezetek segíthetnek neked, legalábbis pontosabb tájékoztatást fogsz kapni, mint amire itt egy hozzászólásban lehetőség van.

2017. febr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Csak fenyegetni akar az ügyvédekkel és megfélemlíteni.

Ne dőlj be neki.

Amúgy nem írtad már ki régen ezt a kérdést? Azóta miért nem váltál el tőle?

2017. febr. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Aki pedig azt írta,hogy szánalmas annak igaza van de nem olyan egyszerű a helyzet ahogy látszik.félek nagyon hogy elveszítem a gyerekem,de pesze lehet csak én látom ilyennek a dolgokat.az is lehet hogy simán nekem itélik majd és akkor nevetek ezen a kérdésen amikor vissza olvasom.csak gondoltam hátha valaki volt hasonló helyzetben,hogy pl.férjének legjobb ügyvédje volt neki semmi és mégis megnyerte a gyermek elhelyezési pert
2017. febr. 16. 01:53
 20/47 A kérdező kommentje:
Nem,nem írtam még ki soha kérdést
2017. febr. 16. 01:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!