Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy a nő tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy a nő tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Kb. öt évig éltünk együtt van egy két éves kis gyerekünk . Néhány hónapja összevesztünk és szakítottunk . A volt párom a hölgy elköltözött . Nem volt megcsalás és megbocsájthatatlan bűn a kapcsolatunkban . Az eljegyzési gyűrűt is levette , bár erre azt mondta hogy csak azért mert megkérdeztem hogy miért viseli még, ha egyszer szakítottunk . Szakítás után nagyon haragudott rám és ennek megfelelően is viselkedett . Kb. egy hónapja nyitott felém voltunk már kétszer randizni néhányszor sétálgatni és egyre jobban érezzük magunkat egymással . Már néha néha úgy érzem hogy ismét szeret .


Mik az igazi jelei ha egy nő szeret egy férfit és ilyen körülmények vannak ?????

Nem adja magát könnyen....


Nem vagyok teljesen Lüke de női fejjel sem tudok gondolkodni , kéne egy kis megerősítés vagy éppen tisztánlátás...


Előre is köszönöm a válaszokat .

36F



2017. febr. 16. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem itt éppen elég a szándékot látni. Ha veled akar lenni, annak jelét adja, ez ilyenkor éppen elég. Ha mindketten ezt szeretnétek, akkor ez kezdetnek bőven jó. Ha nem szeretne, akkor a viták és a problémák miatt nem is keresne. Felvállalta, hogy megpróbálja rendbehozni, ez nem olyan, mint új lappal valakivel érzelmek nélkül ismerkedni, ez ilyenkor ennél több erőfeszítést igényel.
2017. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Női fejjel soha nem is fogsz tudni gondolkodni.

Viszont az hogy hajlandó újraépíteni a ti kapcsolatotokat és nem másikba menekül, az most bőven jó hidd el!

Ha mindketten fordítotok energiát a kapcsolatotokra, akkor jó eséllyel rendben lehet újra.

Persze ahogy az 1. is írta, nehezebb egy korábban elrontott dolgot újraépíteni mint egy teljesen újat kezdeni.

2017. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Női fejjel soha nem fogsz tudni gondolkodni, mert a nők inkább a szívükkel gondolkodnak. Az érzéseik mentén élnek, nem vaslogikával megtámogatott érvek mentén.

Jó volna azért többet tudni a szakítás körülményeiről, okairól, valamint arról, hogy kinél volt a gyerek, amíg szakítósdit játszottatok? Hol (kinek a lakásában) életetek együtt, és ki mennyit szokott a családi büdzsébe tenni?

2017. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!