Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt és a szüzességét is velem vesztette el (15 éves lányról van szó). A baj az, hogy a suliban egy-két gyerek mindig odaszalad és letapizza! Barátnőm nem hagyja de sok mindent végül is nem tud csinálni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi ilyenkor a teendő? Mert nekem ez nagyon szarul esik, mióta megtudtam szinte nem is alszom. (szomorú arc)
2008. okt. 10. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát,hova jártok?MErt sztem ez vmi vidéki iskola lehet mert leginkább ott vannak ilyen dolgok,és probáljatok beszélni az igazgatóval.
2008. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem neked kéne lépned.

Hát te wagy a palijaa.Mér nem beszélsz velük? :O

És a bnőd ha nem akarja tegyen lépéseket:oszt.fő,igazgató,tanárok stb..

Nem egy bonyolult ügy:))

2008. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók kb. minden eshetőséget felsoroltak, bár az is egy lehtőség, hogy ha a delikvens 14 éves elmúlt, akkor már büntethető, és amit leírtál kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát...


Amit én csinálnék, viszont, (ha van némi tesi fölényed a gyerekkel szemben), tudtára hozni, hogy az arcába lépek, ha megegyszer ezt megengedi magának... De ha képes lennék higgadtam gondolkodni, akkor az igazgatónak szólnék...

2008. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe letépném ezeknek az arcoknak a faszát és a szájukba tömném...
2008. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is a verésen gondolkozom,mert máshogy nemértik meg!Köszönöm a válaszokat:)
2008. okt. 10. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia.Hát ne gondolkozz sokat ezen, ha bátor vagy akkor menj oda a srácokhoz aztán intézd el te , csak vigyázz, megfontoltan csináld. sok sikert.
2008. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolót nem értem?? Sok mindenkitől hallottam már ezt a dumát..."biztosan vidéki"....Te meg biztosan pesti vagy! Honnan veszitek ezt a sok baromságot??? Én vidéki vagyok, és büszke vagyok rá. Nem hiszem, hogy különbözne egy városi és egy vidéki iskola. Sőt. Általában pont, hogy a nagyvárosi iskolák a züllöttebbek. Meg kell nézni, hogyan viselkedik egy pesti vagány, és egy vidéki!
2008. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsó válaszolóval!:)
2008. okt. 11. 11:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő pillanatban odalépsz, jobbos a gyomorszájra, 5-10 centivel a köldök fölé, aztán amikor összegörnyed, hátulról belerúgsz valamelyik térdhajlatba. Lehetőleg sokan nézzék. Nem is a fájdalom, hanem a nyilvános megszégyenülés használ.
2008. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez tetszik:) Megfogadom a tanácsod :D
2008. okt. 11. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!