Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsarol, hogy szedjek fogamzásg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol, hogy szedjek fogamzásgátlót, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Páromnak én vagyok a 4 az életében szexuálisan.(Ő 21/F).

Az előző kapcsolatában a lány végig fogamzásgátlót szedett.

Amikor összejöttünk, közölte, hogy majd nálam is akarni fogja egy idő után, mert óvszerben ő nem tud.

Fél éve szó szerint zsarol lelkileg, hogy ha én nem fogok szedni fogamzásgátlót, akkor nem fog velem lefeküdni. Van, hogy rámászom, és közli, hogy nem hajlandó velem szexelni, mert óvszerben nem megy. Közli velem, hogy van még 1 hetem elmenni orvoshoz, voltam már orvosnál? Mikor megyek orvoshoz?

Közöltem vele, hogy NEM MEGYEK és NEM fogok szedni.

A következő okokból kifolyólag:21 éves lány vagyok, és eléggé furcsán viselkedik a szervezetem. Nagyon stresszes korszakon vagyok túl(skizofrén édesanya, aki alkoholista is volt), hetek alatt fogyok-hízok, pánikbeteg lettem, stb. Nem akarok bekavarni semmilyen hormonnal a szervezetembe, amíg rendbe nem jövök.

A másik, nyomósabb érvem, hogy a páromnak anno volt egy betegsége, amit nem ment el kivizsgáltatni, és én közöltem vele, hogy addig, amíg nem vizsgáltatja ki magát, NEM fogok fogamzásgátlót szedni, mire a válasza, hogy én ugyanúgy elmehetnék kivizsgáltatni magam, de hogy ÉN nem teszek semmit az ügy érdekében.

Minden nap zsarol mostanában, hogy elmentél már? Én szóltam drágám, hogy így nem lesz szex.

Élőben lelankad neki az óvszertől,meg folyton igazgatja, de szerintem nem ez a fő probléma, hanem, hogy iszonyatosan hamar el szokott sülni, és ezt szerintem ezzel palástolja.

Szerintetek szakítanom kellene? Imádom a párom, de ezt a témát nem lehet vele megbeszélni. Tényleg szemét vagyok, hogy nem szedek gyógyszert?


2017. febr. 17. 20:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

" esetleg jön egy hányós-hasmenéses vírus, és kétcsíkos lesz a teszt... "


Ne haragudj, de akibe annyi intelligencia se szorult, hogy elolvassa a betegtajekoztatot meg hogy mi a teendo ilyenkor, az meg is erdemli.

17-esnek meg annyit, hogy azert nem kell ezt ennyire tuldramatizalni, ennyi erovel az aspyrin mellekhatasait is beirhattad volna, mert az sem kulonb.

Vannak meg egyeb alternativak a gumi nelkuli szexre (huvelygyuru, pesszarium)


Mas kerdes hogy a kerdezo pasija egy fäszkalap.

2017. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21 Kettőn áll a vásár. Ha valaki szereti a szellemi fogyatékos nőket kúrni, de gyereket nem akar csinálni nekik, akkor figyeljen oda. A védekezés sosem egy emberen múlik, nem is egy ember feladata, hiába a nő esik teherbe. A pasik fogják már végre fel, hogy ha felelőtlenül koton nélkül dugdossák a pö.csüket ide-oda, akkor nagyon megszívhatják. Közös meló a gyerekcsinálás, a megelőzés szintén. Abban egyetértek, hogy sok lehetőség van, ezért is írtam, hogy döntsenek közösen, de ne hárítsuk már a másikra a felelősséget...


A saját párkapcsolataimban ez annyira evidens volt mindig, hogy nem is értem, két nem fogyatékos ember normális kapcsolatában hogy nem lehet ezt 10 perc alatt tisztázni.

2017. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
"...iszonyatosan hamar el szokott sülni, és ezt szerintem ezzel palástolja..." - jaj, jár a szája összevissza, aztán meg sem tud dugni rendesen egy nőt. Koton nélkül meg egyet löknek, aztán vége nagy szexuális kultúrájának :"D. De zsarolni azt bezzeg tud :'D. Nevetséges emberek.
2017. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy előbb tanuljon meg dugni, mert neked ezért a teljesítményért nem éri meg elkezdeni tabit szedni.
2017. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertől függetlenül. Betegsége volt, nem vizsgáltatja ki, de gumi nélkül akarná a szexet. Nekem ez már innentől felejtős lenne, ha annyira mindegy neki, dugdossa csatornanyílásba, max hamarabb lerohad...
2017. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
De miért vagy ezzel együtt? "Imádom" - de mit? Ez egy 21 éves gyerek. Sose lesz magasabb szinten.
2017. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!