Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsarol, hogy szedjek fogamzásg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol, hogy szedjek fogamzásgátlót, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Páromnak én vagyok a 4 az életében szexuálisan.(Ő 21/F).

Az előző kapcsolatában a lány végig fogamzásgátlót szedett.

Amikor összejöttünk, közölte, hogy majd nálam is akarni fogja egy idő után, mert óvszerben ő nem tud.

Fél éve szó szerint zsarol lelkileg, hogy ha én nem fogok szedni fogamzásgátlót, akkor nem fog velem lefeküdni. Van, hogy rámászom, és közli, hogy nem hajlandó velem szexelni, mert óvszerben nem megy. Közli velem, hogy van még 1 hetem elmenni orvoshoz, voltam már orvosnál? Mikor megyek orvoshoz?

Közöltem vele, hogy NEM MEGYEK és NEM fogok szedni.

A következő okokból kifolyólag:21 éves lány vagyok, és eléggé furcsán viselkedik a szervezetem. Nagyon stresszes korszakon vagyok túl(skizofrén édesanya, aki alkoholista is volt), hetek alatt fogyok-hízok, pánikbeteg lettem, stb. Nem akarok bekavarni semmilyen hormonnal a szervezetembe, amíg rendbe nem jövök.

A másik, nyomósabb érvem, hogy a páromnak anno volt egy betegsége, amit nem ment el kivizsgáltatni, és én közöltem vele, hogy addig, amíg nem vizsgáltatja ki magát, NEM fogok fogamzásgátlót szedni, mire a válasza, hogy én ugyanúgy elmehetnék kivizsgáltatni magam, de hogy ÉN nem teszek semmit az ügy érdekében.

Minden nap zsarol mostanában, hogy elmentél már? Én szóltam drágám, hogy így nem lesz szex.

Élőben lelankad neki az óvszertől,meg folyton igazgatja, de szerintem nem ez a fő probléma, hanem, hogy iszonyatosan hamar el szokott sülni, és ezt szerintem ezzel palástolja.

Szerintetek szakítanom kellene? Imádom a párom, de ezt a témát nem lehet vele megbeszélni. Tényleg szemét vagyok, hogy nem szedek gyógyszert?


2017. febr. 17. 20:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
Ennel a majomnal csak jobbat talalhatsz. Tanuljon meg elobb szexelni 10 percen tul, aztan jarjon a szaja, hogy ki es mit vigyen be a sajat testebe. Szanalom.
2017. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%

Igen, elég természetes kérés az hogy szedjél fogamzásgátlót ha már 1 vs 1-be vagytok.

De az is alap, hogy ha van ott valami betegsége, akkor kivizsgáltatja aki nem teszi, az hülye mert ő szívja meg.


Sőt a gumi nélküli dugványozást azzal kell felvezetni, hogy elmentek egy teljes nemibetegség tesztre mind2-en, és ha negatív minden, akkor mehet.


A fogamzásgátlásról pedig "kérdezzem meg orvosát gyógyszerészét" mert a mai fogamzásgátlók már nemnagyon olyan mellékhatásosak mint régebben.


Ha gumival gyorsan sül el, akkor gumi nélkül még gyorsabban fog, mert a gumi tompítja az érzést.

2017. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Estádio de Felchút ***** válasza:
99%

"Zsarol"


Eddig olvastam. Nem tudom, mi a történet, de dobd ki a francba. Zsarolja az édes anyukáját.

2017. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%

Én sem szednék gyógyszert. A mostaniaknak is van bőven mellékhatása.


Szakíts vele. Főleg, hogy kivizsgáltatni sem akarja magát.


Azért kíváncsi lennék arra, hogy hány pasi szedné be:

[link]

2017. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 CFB ***** válasza:
100%
Ō egy hülye -csillag-. Mar elnézést. Ō (!) az, aki nem tesz semmit az ügy érdekében. Ha Ō nem hajlandó tennis semmit, hagy Ott a fenébe, és csináljon, amit akar.
2017. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 90-ben született F.. ***** válasza:
1%

Én sem tudom élvezni a szexet óvszerben, ha a párom nem akar bogyót szedni,akkor nincs szex és marad az oralitás.


Ettől nem leszek rossz. Miért csináljak olyat,ami nem okoz örömöt? A gyógyszer szedését nem erőltetem, de gumiban nincs szex és pont.


Amint lesz fogamzásgátló tabletta férfiaknak, akkor majd én fogom szedni, de addig sajnos nem sok jó alternatíva van.

2017. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

"Csak egy bogyó, amit bekapsz minden nap, és közben drasztikusan megváltoztatja a tested működését anélkül, hogy ez tudatosulna benned. Talán néha migréned, hányingered vagy szorulásod van. Talán nem tudsz lefogyni. Talán küzdesz az állandóan visszatérő hüvelygombával vagy hüvelyszárazsággal. Talán nem kívánod a szexet. Talán idegesítenek a hangulatingadozások, a szorongás. Persze ezeknek a problémáknak annyi oka lehet, igaz? Ki gondolná, hogy pont a tabletta okozza őket! Talán nem is tudod, hogy hogyan működne a tested a természetes állapotában. Talán nem is tudod, az sem biztos, hogy egyszerű menet, ha abbahagyod a gyógyszert. Mert erről nem beszél senki. Pedig kellene. Nagyon kellene.


Persze mindenkinek másképp reagál a szervezete a fogamzásgátlókra. Lehet, hogy pont neked semmi bajod nem lesz tőle. Lehet, úgy érzed, hogy valóban ez az egyetlen elfogadható fogamzásgátlási megoldás. A tiszta és tudatos választáshoz sokkal több információ kellene arról, mit vállalsz azzal, hogy rendszeresen szedsz egy gyógyszert, miközben nem is vagy beteg.


Először a lájtosabb mellékhatások:


libidócsökkenés

súlyváltozás (hízás, fogyás)

gyakori migrén

szédülés

mellérzékenység/fájdalom

hányinger

szorongás, depresszió

hangulatingadozások

rendszertelen vérzés

visszatérő hüvelyi fertőzések

És a súlyosabb lehetőségek:


vérrögképződés, trombózisveszély

magas vérnyomás

stroke

szívinfarktus

epekő

májelégtelenség

a méhnyakrák kockázatának megnövekedése

a mellrák kockázatának megnövekedése

És plusz adalékként egy nagyon kemény adat, mert a számok fényében kicsit másképp festenek a kockázati esélyek is. Franciaországban 2000 és 2011 között átfogó kutatást végzett a francia gyógyszerészeti ügynökség, amely során kiderült, hogy évente több mint 2500 mélyvénás trombózist és minimum 20 halálesetet okoz a fogamzásgátló (és lényegében mindegy, hogy régebbi vagy új fejlesztésű gyógyszerekről beszélünk). Azért ezek nem kis számok…". [link]

2017. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Már pasiknak is van tabletta,na mind1.

A gyogyszeren meg az ovszeren kívül van szuri,spirál meg ilyen gyűrű is.

Az én párom se szereti az ovszert és énse.

Gyogyszert se szedek.

Esetleg ezekkel lehetne probálkozni majd ha ugy gondolod. Csak kérlek másik fiúval,ne egy ilyen idiótáv.

A helyedbe ugy röpíteném ki hogy ...!

Egy tuskó a pasid.

A másik meg ha ovszerrel hamar elmegy,nélküle még hamarabb fog.

N25

2017. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
28%

Néhány szempont:

-Nagyon nem korrekt a barátod viselkedése, de azért valahol meg lehet érteni a szempontjait. Ő tudja, hogy számára nagyságrendekkel élvezetesebb a szex gumi nélkül, nem élvezi benne és joggal nehezményezi, hogy nem vagy tekintettel az ő szempontjaira! Ő sincs rád tekintettel, de téged sem érdekel különösebben, hogy neki jó-e...

-Bármilyen hihetetlen, igenis vannak olyan férfiak (sőt, nők is), akik gumiban egyáltalán nem élvezik a szexet. Mi mindketten ilyenek vagyunk a párommal. Konkrétan SEMMIT nem érzünk, semmi élvezetet nem találunk benne. Pedig sokfélét próbáltunk már, de totál érzéketlenek vagyunk mindketten, az orgazmusnak még a közelébe se tudunk eljutni. A gumipártiak könnyen vágják rá, hogy "csak meg kell tanulni", mi hónapokig próbáltuk és nem tudtuk megszokni. (Gumi nélkül meg mindketten sorozatos orgazmusokat élünk meg. Igen, a párom is, férfiként.)

-Nem csak a gumi és a hormonális fogamzásgátló létezik. Én például szintén nem szedhetek már fogamzásgátlót és ahogy írtam, a gumi számunkra nem opció, úgyhogy szépen beruháztam egy pesszáriumra. Tökéletes megoldás: érezzük is egymást és hormonmentes. Biztonságosságát tekintve pedig hatékonyabb, mint a gumi.

-Mindezektől eltekintve azt gondolom, hogy a párod egy tapló. Másképp is jelezheti, hogy neki TÉNYLEG fontos lenne, hogy találjatok valamilyen megoldást, ami mindkettőtöknek jó és ő is utánajárhatna, hogy a fogamzásgátlón kívül milyen megoldás létezik még.

2017. febr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

Ki kell hajítani a fenébe. Nagyon könnyű olyan nőt találni, aki szed fogamzásgátlót, és te is fogsz pasit találni, aki nem ilyen életképtelen, hogy "jajj, csak gumit ne". Egyébként meg pont ezek a pasik vannak leginkább készen, ha esetleg jön egy hányós-hasmenéses vírus, és kétcsíkos lesz a teszt... Uraim, a védekezés nem(csak) a nő feladata, tessék már leszokni erről a tablettáztatásról. Közösen(!) kell hatékony megoldást találni, megbeszélni, nem a másikat bäsztatni, mert abból jönnek a meglepetések és konfliktusok.


A korai magömlés meg egy súlyos szexuális zavar, és a gumi még javít is a helyzeten. Ez a gyerek gumi nélkül a bejáratnál elsülne...

2017. febr. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!