Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott házasságban élünk. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságban élünk. Én viszont szerelemes lettem a nőbe akivel néha együttvagyunk. Érdemes egy nem nagyon működő házasságot borítani?

Figyelt kérdés
A nyitott házasságot nem Én kezdeményeztem, sőt ellene voltam. Nem akartam, hogy a feleségemet más is dugja. Közölte, hogy mindenképpen szeretne másokkal lefeküdni, és Nekem is jó lesz, mert az újdonság varázsa megmarad. Tartottam ettől a dologtól, mert beleszerethetünk valakibe, és borul az életünk. Ekkor kellett volna elválnunk szerintem, de talán gyáva voltam, vagy arra gondoltam majd lenyugszik de nem. Rendszeresen bulizni járt, összeszedett minden fiatal pasit. Csak az maradt meg hosszabb időre aki " extra" volt. Ezután úgy gondoltam ismerkedhetek Én is. De az első bulizásomon összefutottam egy hölggyel aki régen nagyon tetszett. Már elvált elég régen. Beszélgettünk, alakult minden, most úgy vagyunk, hogy együtt szeretnénk lenni. Szerelmesek vagyunk. A feleségem meg ócsárol, hogy milyen bunkó kétszínű szemétláda meg fene tudja minek mond még el. Csak azt tettem amit kért, és az történt amitől tartottam. De nem szeretem a feleségem.
2017. febr. 19. 16:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nézd meg mi van a lábad között, aszerint dönts.
2017. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy mi végigjártuk egy kapcsolat minden lépcsőfokát. Randiztunk, eljártunk ketteseben moziba vacsorázni, fürdőkbe. Szerelmesek lettünk. A feleségem azt gondolta, hogy otthon fogok ülni, és csak azt várom mikor ér haza. Most, hogy bukik minden teljesen kifordult önmagából. Hol mindenféle szemétláda vagyok, hol meg kellene újra próbálni, mert szeret engem. Tudom hogy nem mond igazat. Szánalmas az egész.
2017. febr. 20. 22:04
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Na jó... akkor mondd el kérlek az összes szabályt, amit a nyitott kapcsolat működőképessége miatt hoztatok!
2017. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Igazából, csak a védekezést beszéltük meg. Annyira mással akart kefélni, hogy a lényeg, kifelé semmi nem látszódhat. Nem feküdtem le a feleségemmel nagyon hosszú ideje, pont a védekezés miatt. Lehet maradi vagyok, de a párkapcsolat, házasság két embert jelent. Nem tehetek róla, szerelmes lettem, most meg azért kapálózik, hogy legyen vége a nyitott házasságnak. Nem egyeznek az elvárásaink.
2017. ápr. 11. 19:18
 15/28 anonim ***** válasza:
57%

Értem. Ezt a részt is meg kellett volna beszélni, szabályozni. Csak így működik a dolog :(


Úgyhogy ha sikerül rendeznetek a helyzetet, akkor érdemes lenne minden eshetőséget figyelembe venni, és beszabályozni.



A rendezéshez kapcsolódva... Dilemma... az új szerelmeddel csak addig lesz más, amíg a szerelem tart, max 3 év.

Ezt mindenképp vedd figyelembe!

Utána ugyanúgy a szerelem helyét a szeretet, megszokás és kötődés veszi át.

Neked kell mérlegelned, hogy megéri-e a kockázatot pár év „hormonbombás” állapot VS egy megszokott kapcsolat, amihez csak egy kis szigorúbb szabályozás szükséges, hogy működjön.


Vannak leírások, leginkább angol nyelven, hogy miket érdemes-lehet beszabályozni

2017. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy Én párkapcsolatot akarok, nem nyitott házasságot. Az elején sem akartam, és csoda, hogy ezzel a nővel rögtön összefutottam. A különbség, hogy nem a feleségemmel akarok élni. Eljutottam oda, hogy mennjen, dugassa nyugodtan Magát akivel akarja. Ez a nyitott házasságosdi amúgy sem Nekem való. Azt nem értem ha elválnánk nyugodtan lehet olyan kapcsolata amilyet akar, és azzal akivel akar. Mire ez a fenenagy felháborodás?
2017. ápr. 11. 21:29
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a francba. Persze hogy kapállózik hiszen veszélyben a kényelmes élete. Jó volt neki egy házi manó amíg ő bulizgatott és kefélt fűvel fával. Légy boldog és ne törődj vele. Vegyen egy lovat!
2017. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Na, jólvan akkor, sok sikert! :)
2017. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
78%
Ezt a házasságot akkor is borítani kéne szerintem,ha neked nem lenne senkid.Most hogy szerelmes is vagy másba,pláne nincs értelme az egésznek.
2017. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Nem tudom miért tette ezt, de már mindegy. A házasságnak akkor vége volt amikor olyat tett amit Én nagyon nem akartam. Őt ez nem érdekelte. Most, hogy a közös céget megszüntetjük, el kell mennie dolgozni. Az utóbbi 14 évben a cégben dolgozott, itthon. Lehet, hogy könnyű élete, vagy sok szabadideje volt, azért tette meg? Most kapálózik, de kicsit későn.
2017. júl. 15. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!