Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott házasságban élünk. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságban élünk. Én viszont szerelemes lettem a nőbe akivel néha együttvagyunk. Érdemes egy nem nagyon működő házasságot borítani?

Figyelt kérdés
A nyitott házasságot nem Én kezdeményeztem, sőt ellene voltam. Nem akartam, hogy a feleségemet más is dugja. Közölte, hogy mindenképpen szeretne másokkal lefeküdni, és Nekem is jó lesz, mert az újdonság varázsa megmarad. Tartottam ettől a dologtól, mert beleszerethetünk valakibe, és borul az életünk. Ekkor kellett volna elválnunk szerintem, de talán gyáva voltam, vagy arra gondoltam majd lenyugszik de nem. Rendszeresen bulizni járt, összeszedett minden fiatal pasit. Csak az maradt meg hosszabb időre aki " extra" volt. Ezután úgy gondoltam ismerkedhetek Én is. De az első bulizásomon összefutottam egy hölggyel aki régen nagyon tetszett. Már elvált elég régen. Beszélgettünk, alakult minden, most úgy vagyunk, hogy együtt szeretnénk lenni. Szerelmesek vagyunk. A feleségem meg ócsárol, hogy milyen bunkó kétszínű szemétláda meg fene tudja minek mond még el. Csak azt tettem amit kért, és az történt amitől tartottam. De nem szeretem a feleségem.
2017. febr. 19. 16:42
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van utolsó.
2017. júl. 15. 16:19
 22/28 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező szerintem a Sors is így akarta, hogy egy normális nőd legyen, a feleségednek meg most jön a tanulópénz. Gratulálok az új kapcsolatodhoz, innen megmondom, hogy milliószor jobb lesz!
2017. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Azt hittem valaszoltam mar a kerdesre mert ledveltem egy par valaszt.

Szoval szerintem minel hamarabb hagyd ezt a not, mondom ezt nokent. Akit szeretek amellett nem akarok massal lenni. O akart. Te szerelmes vagy, ugy latszik talaltal egy masik not akivel boldog vagy, neki futokalandjai vannak. Te jobban jarsz majd. Elmehet a Tescoba gürizni, felti a jo helyet. :)

2017. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Célegyenes!!!
2018. jún. 4. 16:07
 25/28 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta, kérdező?
2018. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Megadod a (volt)feleséged elérhetőségét?


25/F

2018. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül sodort össze a sors pont azzal a nővel,aki régen is tetszett.Inkább azt bánd meg,hogy léptél.Szerintem....
2018. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Visszanyalt a fagyi a nőnek. :'D
2018. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!