Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végülis a nőnek jólesik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végülis a nőnek jólesik ha vigyáz rá a párja vagy sem?

Figyelt kérdés

A párommal soha nem voltunk féltékenyek egymásra, soha nem is adtunk rá okot. Ebből adódóan nem zavart az sem ha pl. szerelőt kellett hívni otthonra valamiért és ő tudott otthon lenni.

Viszont egyszer beszélgettünk erről és mondta hogy úgy érzi nem állok mellette igazán, nem vagyok ott vele ilyen szituációkban, ezért sokszor kiszolgáltatottnak érzi magát. Nem érzi hogy mellette vagyok és vigyázok rá.


Mostanában igyekeztem erre figyelni, mert belegondolva tényleg nem lehet kellemes egyedül lenni egy lakásban gyenge nőként pl. egy meglett munkásemberrel. Legyen az a föld legtisztességesebb embere, akkor is erősebb, egy nőben biztos kelthet rossz gondolatokat stb.

Az elmúlt időben adódott megint pár ilyen helyzet és mindet úgy intéztem hogy ő ne kerülhessen ilyen szituációba, azaz én fogadtam a munkásokat, kiszaladtam a munkahelyről stb.

Most meg az lett a baj hogy úgy érzi nem bízom meg benne, ezét nem engedem ilyen helyzetekbe.

Elmondtam neki hogy megértettem a korábbi problémáját és csak azt akarom elkerülni hogy ő kiszolgáltatott, kényelmetlen helyzetekbe kerüljön.

De nem, továbbra is tartja hogy féltékeny vagyok és bizalmatlan.

Kedves hölgyek, kérlek válaszoljatok, mi a jó?

Nem úgy lenne egészséges, hogy a ffi intézi az ilyen helyzeteket, megóvva titeket a kiszolgáltatottság érzésétől? Vagy néha kell eez is, az is?

nem értem, komolyan...



2017. febr. 20. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg utolsó?

Ha bárki megpróbálna velem erőszakoskodni, akkor tökön rúgom, vagy a szemébe nyomom az ujjam. Alapfogások, aztán már nem lesz kedve erőszakoskodni. Ez nem keménykedés, hanem önvédelem.

Egy szerelő meg nem fog megerőszakolni, ha kell neki a munkája (na meg ha kedves neki az élete) Nem egy zúgszerelőt kell kihívni és nincs ilyen probléma.


Kérdező, azt nem tudom mi ütött a párodba hirtelen, de nem érzi magától az ellentmondást? Egyszer ez, egyszer az... Nőként sem értem, hogy most ez mire jó, vagy kinek? Döntse el, hogy most fél egy szerelőtől vagy nem. Intézd helyette ezeket vagy ne...

2017. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg sem fordult a fejemben, hogy egy szerelő vagy gázóra leolvasó bármilyen kárt tenne benne. Jóanyámék is voltak olyan "felelőtlenek", hogy hagyták, hogy kamaszként én legyek otthon ilyen alkalmakkor.


A megerőszakolt nők hulláinak nézegetése meg igen abszurd, főleg hogy a nemierőszak java szűk ismeretségi körön belül történik, és nem egy vadidegen követi el. A szexuálisan bántalmazott emberek javát egy családtag, pár, vagy közeli barát gyalázta meg ilyen módon és nem pedig a pasas aki kiszállítja és beköti a mosógépet.

2017. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12 ez pontosan így van.
2017. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!