Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ezt elmondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezt elmondani? Vagy jobb, ha ezt magamban tartom?

Figyelt kérdés

Van egy lány, holnap ledz a második randink. Egyszerűen csak annyit tudok mondani, h egymásnak lettünk teremtve. Ezt ő is pontosan így gondolja. Már most olyan, mintha ezer éve ismernénk egymást.

Van viszont nekem egy titkom, 1,5 évig voltam szingli, amit ő tud is. Azt viszont nem, h ez idő alatt párszor jártam prostituáltnál. Nem az útszéli fajtából, hanem a szobás csajoknál. (rosszlanyokponthu)

Attól nem félek, h elkaptam ott valamit, hisz ezek a csajok profik...

Csak attól félek, ha elmondom kiábrándul belőlem.

Nőktől kérdem, lehet erre esély? Ti hasonló szituban kiábrándulnátok?

Van értelme ezt elmondani neki, vagy nem éri meg a kockázatot?

Férfiak, ti elmondanátok a helyemben?

Egyébként a lányt netről ismertem meg, egy társkeresőről? Én 25 ő 24

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. febr. 20. 18:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
65%

Cimbora, ha jót akarsz hallgass most a férfiakra. Ez egy olyan dolog, amit nem tudsz visszacsinálni (amúgy semmi gond nincs vele, férfiként megesik néha... nem vagy függő ez a lényeg) - és a nők nagyon nagy részénél halálos bűn!

Olyan szinten van, mintha kislányokat molesztáltál volna, vagy cicákat rúgdostál volna kiskorodban... Sőt ha felgyújtasz egy csövest, és belevered a kalapjába, kisebb bűn, mint ez.


Nem, nem és nem. Ezt a sírid vidd, meg kell tanulnod letagadni. Volt pár egyéjszakás kalandod akkoriban és kész.


Hazugság? Nem. Egyéjszakás alkalmi kapcsolat... prosti volt? Nem. Jogi definíció szerint szexpartner keresőn találkoztatok. Az, hogy ajándékot adtál neki, az probléma? A barátnődnek is szoktál ajándékot adni, csak épp Promod utalvány helyett egy borítékban kapott a hölgy némi papírt.


Addig gyakorold a tükör előtt, amíg nem hiszed el magad is... aztán szépen elfelejted és egy mókás emlék lesz. Nagyon sok dolgot nem fogsz elmondani a barátnődnek, a kamaszkori csíntevéseidtől kezdve a felnőttkori legbenső sötét gondolatodig. Szépen csomagold be egy barna irattartóba, és rakd fel a polc tetejére az egészet.


Nagyon egyetértek az előzővel, őszintének kell lenni minden másban, a jelen dolgaival kapcsolatban. Ossz meg minden építő gondolatot, és éld meg a jelen kapcsolatát, a pillanatot. A múltat le kell zárni, nem szabad hagyni, hogy változtathatatlan dolgok megmérgezzenek egy jó kapcsolatot.


Márpedig ez méreg, nyeld le, dolgozd fel, pisild ki, húzd le a WC-n és felejtsd el.

2017. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Egy kis felvilágosítás a nőknek:


A prostizás érzelmi részéről itt írtam, nem akarom újra begépelni:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


#77-es válasz, amiben leírtam, hogy miben különbözik egy egyéjszakástól, vagy egy "átverős hódítástól" férfi szemmel.


Betegségektől sem kell jobban tartanod... méghozzá elmondom miért, mert a lakásos lányok többsége x heti rendszerességgel jár átfogó STD szűrésre. Egy átlag gyakorta szexelő, több partneres gumi nélkül szexelő nő szinte soha nem megy STD szűrésre, mert soha a büdös életbe nem gondolnák, hogy nekik STD-jük van! Főleg az alattomosan terjedő betegségekre gondolok. Sebezhetetlennek érzik magukat, úgyhogy nehogy azt hidd, hogy nem vagy ugyan olyan veszélyben egy barátnőtől, egy részeg egyéjszakástól, vagy egy prostitól. Nyilván egy lány aki nagyon óvatos, kevés barátja volt ezeddig, és netán még orvosi szűrésen is volt, az lenne az ideális... de a mai világban nehéz ilyet találni.

2017. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
65%
Miért akarod elmondani neki? Ha bevallod, úgy tűnik, feloldozást akarsz tőle kérni, miközben ez a te döntésed volt, te tudod, miért mentél el a prostikhoz, neki abban a szituációban semmi szerepe nem volt. Mégis mi köze van hozzá? Én furcsállnám is, ha a férfi, akivel épp ismerkedési szakaszban vagyunk, ilyen bizalmas információt oszt meg magáról. Bár ha kiderülne, én nem rágnám magam rajta. A megundorodó nők meg prűdnek lettek nevelve, beléjük sulykolták, hogy aki csak ránézett egy prostira, annak a pokol tüzén kell égnie.
2017. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
A világ legnagyobb hülyesége lenne, ha elmondanád. Nem is értek, hogy honnan jöhet az ötlet, hogy egy ilyet előhozz a második randin.
2017. febr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ. Szereted őt annyira, hogy elmondd neki az igazságot, és szereted-e annyira, hogy hagyod, így döntsön, vagy magadat szereted?


Én elmondanám, ha egyszer is szexeltem volna pénzért, mert minden döntésemért vállalom a felelősséget. Ma már, ahogy látom, a férfiak nem ilyenek.

2017. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy milott teged nem ismert ,ot meg vagy 10-15 fax mar megtomte ,de valoszinu , hogy o inkabb eltitkolja a kalandjait..
2017. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Elmondod, nem, a lelkiismereteden múlik.

Mi a válaszokból kiderül, nagy többségnek, halvány fogalma sincs, kik is ezek a nők.

Én, sokkal jobban félnék egy egyéjszakástól, buli közben lépjünk ki a kocsiba dugni egyet és hasonlóktól.

Két ilyen nőt ismerek. Mind kettő diplomás 3-4 nyelvet beszélnek. Nemiségről, nemi betegségekről, mindent tudnak kívülről. Olyan pasi jelentkezik be, ahol csak gyanú van, hogy lehet probléma, már elküldik. Ja és a környezetük, nem is tudja, mivel keresik a pénzt. Általában, komoly üzletasszonynak tűnnek.

2017. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

A mai randi sajnos meghiúsúlt egy váratlan esemény miatt. Le kellett mondanom. Így most jó eséllyel nem tudunk csak hétvégén randizni.

Nem akartam ma a második randin ezt elmondani neki, hisz bár már szinte h úgy érzem, mintha járnánk a vakóság az, h még csak egy randi volt. Akkor akartam volna, mikor már együtt vagyunk.

Nem érzem azt, h rosszul tettem, h elmentem ilyen nőkhöz. Én már jó ideje nem járok bulizni, a munkám sok időt elvesz az életemből, így elég kevés időm van ismerkedni. Aztán a nagy magányomban egyszer rátaláltam arra az oldalra. Igazából sosem gondoltam volna, h ilyet kipróbálok,.és nem is hittem volna h ilyen létezik. :D

Addig addig szemezgettem az oldalt, h gondoltam kipróbálom. Nem bántam meg.


Az a gond, h én egy rended férfi vagyok. Kedves, érzelmes, udvarias és az általam megkedvelt lány is ilyen. Tudom vagyis hát gondolom, h ki bem nézné belőlem h ilyet csináltam. Mivel mielőtt kipróbáltam volna, én is elitéltem ezt, így jó edéllyel ő is.

Ezért is félek elmondani neki.

Pedig igaza van az előttem szólóknak. Inkább ez, mint egy egyéjszakás kaland részegen egy részeg csajjal egy nő wcben...

Ott is rengeteg betegséget el lehet kapni és ráadásul ittas állapotban nem is figyel az ember a dolgokra.


Köszönöm a sok választ! Sokat segítettek, és sok érdekes dolog hangzott el. Jöhetnek még tanácsok! :)

Minden kommentre zöld pacsit nyomtam ;)

2017. febr. 21. 15:37
 29/36 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok elírásért! Dolgozom most is még és kapkodtam. :)
2017. febr. 21. 15:39
 30/36 anonim ***** válasza:
42%

Valahol már leírtam, hogy én elfogadnám, nem látok benne kivetni valót. Miért jobb azt hallani, hogy végig d*gtam a fél várost a dizsiben, mint azt, hogy háromszor jártam egy "kulturált prostinál"?

Amint mondtam, ez a múlt... Nem értem, hogy a nők miért vájkálnak a múltban, kérdezősködnek milyen volt az elődjük, ki volt, mi miért történt, stb. Persze, normál határokon belül ez rendben van, de miért kell neheztelni a múlt miatt, vagy rosszallóan tekinteni a másikra emiatt, amikor nekem akkor még az ég világon semmi közöm nem volt a másik életéhez? Ez is ő. Mindannyian tettünk olyat, ami nem lenne szimpatikus másnak, mindannyian emberek vagyunk és hibáztunk már. És akkor mivan?

Nem egy olyan téma ez, amit a kezdetekkor be kell dobni, de fél év, egy év után nincs ezzel gond normál kapcsolatban szerintem.


Megjegyzem. Bármilyen elítélendő, három hónapig éltem egy 99,9%-ban szexen alapuló kapcsolatban. Heti minimum 3-szor aludtunk egymásnál kizárólag ilyen céllal. Semmi randi, semmi enyelgés, vagy esti séta a Duna parton, sem reggeli az ágyba, vagy közös vacsi. Nem erről szólt, de akkor erre volt szükségem és mindketten élveztük. Miért elítélendő ez? Ránézésre nem mondaná meg rólam senki és nem is hirdetem, de a párom abszolút nem volt fennakadva ezen, amikor először előkerült témaként, hogy kinek mi a véleménye a szexkapcsolatokról.

2017. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!