Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerencsejáték függő, napok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsejáték függő, napok óta ki van kelve magából, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt 22 évesek vagyunk. Rászokott a szerencsejátékra, van hogy kisebb van hogy nagyobb összeget tesz fel,de a baj az,hogy nem tudja kezelni ha veszít. Vasárnap elbukott 45ezer Ft-ot, Egész délután őrjöngött, csapkodott,eltört dolgokat,órdibált,talán ez volt eddig a legdurvább amit lattam,tegnap reggel dolgozni ment,előtte engem hazavitt(egy városban lakunk) és mondta hogy este ha végzett akkor majd jön értem. Aztán délután beszéltünk, írta hogy tett 20ert egy új tipmixet, ami estig elment mielőtt végzett volna,és írt hogy ma nem jön. Azt hittem csak idegből mondja és jönni fog,vártam hogy hívjon, de semmi. Én nem kerestem,úgy gondolom ezután nem nekem Kellett volna,de legalább akkor hívott volna fel amikor hazaért h amugy itthon vagyok,boccs de ideges vagyok és egyedul szeretnek ma lenni vagy valami... azóta nem is beszéltünk,ma megint dolgozik,és most írt hogy eljön majd korábban és bejön értem. Úgy érzem én inkább nem akarok átmenni, nem vagyok kiváncsi erre az állandó őrjöngésére,rosszul esett ez a tegnapi is hogy azt hiszi bármit csinálhat én úgyis itt leszek, de nem vagyok elég erős és határozott mert szeretem.... tudtok valami tanácsot adni?
2017. febr. 21. 13:43
1 2
 11/12 Költőnő? ***** válasza:
Egy igazi aranyembert fogtál. Egy Grál lovagot. El ne engedd.
2017. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nemegyértelmű, hogy szakítanod kell? Ja, nem, mert szereted... akkor szeresd, csak ne panaszkodj!
2017. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!