Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom vezette az autómat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom vezette az autómat amit összetört saját hibájából. Rá egy hónappal szakított velem. Hogyan tudnám behajtani a pénzt?

Figyelt kérdés
350.000 Ft kár keletkezett egy oszlopnak hajtott neki.Azt ígérte kifizeti.Hogyan tudnám bevasalni rajta?
2017. febr. 22. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

fizetett már valamit belőle? mikor volt ez pontosan?

keresd őt emiatt...


23F

2017. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
8 hónapja történt és egyszer adott 10.000 Ft-ot.Azóta semmit pedig többszőr szóltam neki.
2017. febr. 22. 11:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

van bármi feljegyzés arról, hogy ő vezetett, vagy bármi?

esetleg tanú


23F

2017. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha eddig nem sikerült, most már fújhatod. Esetleg ha van róla hivatalos bizonyíték, hogy ő vezette, mikor összetört, akkor polgári peres úton megpróbálhatod behajtani.
2017. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzőkönyv? Bármi? Bár villanyoszlopnak hajtás esetén nem.biztos,hogy lett baleseti jk rögzítve.
2017. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

mekkora egy sza/*//*f/**/*szúalak

remélem soha nem adod be neki a derekad többször...

2017. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Semmiféle feljegyzés nem készűlt szemtanu se volt hiszen ezzel akkor nem is foglalkoztam,annyira megbíztam benne.
2017. febr. 22. 12:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd a sors vissza adja, lesz egy csaja aki a meregdraga autoit fogja egymas utan az arokba vezetni. Volt egy ismerosom, aki fiatal koraban mindent a csajaival intezett el. Mindenfele karokat csalasokat, meg a bortont is meguszta mert letettek erte az ovadekot a csajok. Aztan persze mindig tovabb allt...de egyszer igazan szerelmes lett. Hazassag happy end csak a felesege mindent osszetor. Mar vagy 10 telefont 5-6 autot ( 4-5m ertekben) a hazuk is leegett egyszer mert valamit otthagyott amikor elment dolgozni. En mondom mindenki azt arat amit vet. :D
2017. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az egyik exem tartozott egy nagyobb összeggel, bár nem ekkorával. Nem nagyon akarta visszaadni, de amikor szakítás után megmondtam neki, hogy van egy hete fizetni, utána találkozunk a bíróságon, rögtön törlesztett.

Mondjuk én jogot tanultam, és ezt tudta is. Beszélj egy ügyvéddel, küldjön neki ügyvédi felszólítást. Lehet, hogy megijed.

2017. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legjobb megoldás!!!
2017. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!