Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egy férfi egyszerre két nőbe szerelmes? Mindkettőhöz ugyanúgy ragaszkodik, nem tud és rosszabb esetben nem is akar kettőjük közül választani?

Figyelt kérdés

Vagy hogy a feleségébe már nem is szerelmes, de mégis ugyanúgy ragszkodik hozzá, mint a szeretőjéhez, akit viszont szerelemmel szeret?

Én ezt nőként egyszerűen nem tudom megérteni.Ha igazán szerelemes vagyok,rá sem tudok nézni másra ,nem hogy képes lennék megcsalni.

Tudom,hogy velünk,nőkkel is megesik, most is olvastam itt egy kérdést,amiben a nő szeretett két pasit.

Mi a véleményetek erről? Van valakinek tapasztalata?


2008. okt. 11. 10:32
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
írtam neked, remélem megkaptad!
2008. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ebben a helyzetben vagyok. És hogy miért nem hagyja ott a feleségét? Mert szerinte ő már "öreg" új életet kezdeni. Felnőtt gyerekei vannak, számára ők a legfontosabbak és szerinte soha nem bocsájtanák meg neki, ha elhagyná az anyjukat. De több érve is van. És valahol tudom, hogy igaza van, de képtelen vagyok vele szakítani.
2008. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
25%
mikor az én párom végre úgy döntött, hogy lép, a kedves exe elhordta az egész családban mindennek. Úgyhogy most mindenhol a férjem a szemét meg persze én, és az ex a tökéletes nő. A férjem szülei még csak arra sem vették a fáradtságot, hogy megismerjenek, az esküvőnkre sem jöttek el, még nem is láttak. De az exnek kinyalják a seggét. Kiváncsi vagyok, hogy a fia hogyan fog felnőni, mert az apukája ellen nevelés már megkezdődött. Egy elhagyott nő nagyon sok ocsmányságra képes, ezt tapasztalatból tudom, lehet ettől is fél. Még mindig az első voltam.
2008. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
64%
Én is voltam hasonló szituban (házas vagyok),de rájöttem a Feleségembe vagyok szerelmes,meg mindig is belé voltam,a másik iránt csak fellángolás volt amit éreztem vagy még az se..
2008. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
64%
szerintem egy fellángolás nem tart évekig!
2008. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem igen,bár nálam csak 3 hónap volt mert rájött a feleségem azt kidobtam a nöt,bár utána hivogatott nem hagyott békét.Holott én megmontam neki nem fogom elvenni feleségül.Még sem hagyott békén ,rádásul a nejemet is zaklata!Szóval kell nekünk férfiaknak idönként a változatoság,ez az igaszság!De persze a nös pasik90%-ának,esze águkban sincs elhagyni a családját,a feleségét, hisz mindig szerelmesek a nejükbe!Csak is a változatoszság miatt van!
2008. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
26%
Megmég annyi igy utolag rájöttem az a NÖ a nyomába sem érhet a nejemnek!De ugye akkor más volt ,mert Újdonság volt a nö!De soha többé nem teszek ilyet nekem nem ér egy ilyen kis nö sem annyit mint a feleségem!Majdnem csak miatta váltunk el,a nejem nagyon nehezen bocsáltott meg!Soha nem teszek többé ilyet!
2008. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Hú fiúk nagyon elkeserítettetek!(Két utolsó válaszoló.) Nekem meg is mondta, hogy szereti a feleségét. Akkor én is csak egy kis VÁLTOZATOSSÁG vagyok? 3 éve kínoz. Én nagyon bele vagyok zúgva!
2008. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Hát,aki csak a változatosság miatt csalja meg a feleségét...Lehet,hogy a férfiak többsége ilyen,de én ezt akkoris undorítónak találom.A megcsalásra az egyetlen mentség a szerelem.

És valószínüleg én 2 év után már nem vagyok akkora újdonság...

2008. okt. 12. 19:45
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért nem vállalja föl a nőt? Lehet benne valami, amit a srácok mondanak...
2008. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!