Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Miért nem mondjátok el mi bajotok van, miért nem beszéltek az érzéseitekről?

Figyelt kérdés
Ugye a már ismert "mi a baj? semmi" férfi verziója. Miért nem tudjátok megbeszélni a barátnőtökkel, ha valami bajotok van? Vagy rosszul esik valami amit a másik észre sem vesz, ti meg nem mondtok rá semmit, hanem dúltok-fúltok. Rettegtek az érzésektől (pl egy romantikus film megnézésétől), de a másik mégis találja ki a gondolataitokat? Sok pasi sírni sem mer a párja előtt... Miért??
2017. febr. 23. 21:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem szabad, kihasználhatják... Jobb, ha egy férfi elnyomja, mert a végén még a csaj elkezd játszani vele. Sok nő sajnos olyan, hogyha a pasija elérzékenyül, azt a későbbiekben fel is használja ellene. Nekem van egy spanom, aki egyszer elsírta magát az exe előtt. A szakítás után a csaj mindenhol szét kürtölte, hogy mennyire "férfiatlan" volt. Sok hasonló mocskolódást követett el ellene, többször is lebu....zta a srácot. Hála a csajnak, a fiú mind a mai napig nem talált magának párt. A sok hülye a lánynak hitt. Mindennek a tetejében, még a kisasszony csalta meg. Szegény srác, amolyan "falu bu@...ja"... Mindenki azóta kibeszéli, még engem is finoman lemelegeztek, mert a barátja vagyok, pedig van csajom is. Őt is kezdik meghülyíteni. Kezd az egész olyan lenni, mint egy iskolai osztály.,...
2017. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
10es nem akar abba a szituba kerülni mint az a srac akirol 11es beszel. es en is ezt mondtam. nem szabad. lucifer is angyal volt
2017. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#10 vagyok

Most pl. jólesett beszélnem róla, mert ez egy anoním oldal. Nekem ez lehetővé teszi, hogy őszinte maradjak. Biztos, hogy az életem sokkal egyszerűbb lenne, hogyha mindig így lenne, de sajnos gátlásos vagyok, minél közelebbi az ismerős/családtag, annál inkább.

2017. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#12

Az az érdekes, hogy sose volt ilyen tapasztalatom, nem is félek ettől. Mármint attól nem, hogy valaki kibeszélne.

Vagy lehet, hogy mégis, csak nem tudatosult bennem? Nem tudom.

2017. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Szergej55 ***** válasza:
Egy férfi ezeket a dolgokat legjobban egy vagy több másik férfival tudja megbeszélni, ezt tapasztalatból is mondom.
2017. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 hugyosgalacsin ***** válasza:
mert amit otthon láttam férfi mintát ezt tette, szóval amilyen az apja olyan a fia
2017. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Keress normális pasit, aztán kész.

Az exem is ilyen volt, mint amit írsz, dobtam is.

A mostani párom elmondja, ha bántja valami, sőt, sírni is láttam már párszor. Vannak még normális férfiak... Csak nem olyan könnyű megtalálni őket, a sok keménykedni próbáló fiúcska között.

2017. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A páromnak lap, ha bármi baja van velem, magával, a kapcsolatunkkal, akkor leülünk, és beszléünk róla, mert másképp nem lehet változtatni rajta.
2017. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a # 17 válaszadóhoz. Az én páromnak sem okoz gondot, hogy beszéljen az érzéseiről, sírni is láttam már többször.

Ha neked ez fontos egy kapcsolatban, akkor keress olyat, aki megfelel az elképzeléseidnek!

2017. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!