Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj, ha megismerek egy nőt, akkor hozzá akarok költözni?

Figyelt kérdés
Nem ez az első elutasítás, amikor keresek egy nő, akinek van saját lakása, vagy egy jobb albérlete és nem akarja, hogy odaköltözzek. Lenéz, mert albérletben lakok, vagy inkább nem is akarnak komolyat tőlem? Csak az a módi, hogy a nő költözik a férfihoz. Nekem nincs lakásom, de el lennék máséban, akár összes is jönnék vele, ha kell.

2017. febr. 24. 04:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább nem tudsz egyedül lenni, hiányzik a szerelem, aztán akár kihez odaköltöznél, akkor is ha nem nagyon érzel semmit. Bár gondolom, hatalmas szerelemnek gondolod...Nem ítélekezés volt, inkább kérdés volt az összesben.


Azért nem akarják, mert ez kihasználásnak tűnik...Érthetően nem a legnormálisabb hozzáállásnak tűnik egy kívülállónak.

2017. febr. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ki akarod használni. Az foglalkoztat, hogy neki jobb a lakása, kényelmesebb, neked praktikusabb.

Ez max. akkor lenne okés, ha a nő ajánlja fel, hogy költözz hozzá, mert amúgy meg tolakodásnak tűnik.

Nem az a módi, hogy a nő költözik a férfihoz, hanem az, hogyha mind a ketten úgy gondoljuk, hogy össze szeretnénk költözni, akkor megbeszéljük a részleteket.

2017. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is dobtam egy hátast, mikor a férfi pár hét ismeretség után nekem szegezte a kérdést, hogy hozzám költözhetne-e? Van saját lakása, de az enyém fel van újítva, az övé nincs. Neki minden szempontból így lenne kényelmes, hiszen a sajátját ki tudná adni.


36/N

2017. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A barátom költözött hozzám, de belém szeretett mielőtt tudta volna, hogy van lakásom. Óriási különbség.
2017. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

"akár összes is jönnék vele, ha kell." - hímringyó, ezt így hívják mifelénk.

Nem baj, csak kevesen veszik emberszámba.

2017. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul az is hatalmas különbség,hogy ez egy kozos döntés,mert mind a ketten akkor szerelmesek 2 nap után vagy csak a pasi erőlteti,de rettenet.Nah az utóbbi tud adni egy kis rossz érzést a másikban...Nincs is mit csodálkozni rajta.
2017. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összejöttem a párommal, ő albérletben lakott, nekem saját lakásom van. Egy évig jártunk az összeköltözés előtt, többnyire én voltam nála, néha nő nálam. Az összeköltözést én hoztam fel, mivel egyértelmű volt, hogy hozzám fogunk költözni. De az a párom számára valahogy természetes volt, hogy onnantól kezdve az ő otthona is, aminek a fejlesztéséhez, szépítéséhez ő is hozzájárul anyagilag. Az összeköltözés után az első teendőnk egy kisebb felújítás volt, aminek a nagy részét a párom finanszírozta (nem én kértem, ő ragaszkodott hozzá).

Egy percig nem éreztem, hogy élősködni akarna rajtam!

Nálad viszont nagyon ez érződik. Egyáltalán nem csodálkozom, hogy ez nem jön be a nőknek.

2017. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Össze is jönnék vele, ha kell... nekem meg eszem ágában nem lenne magamhoz költöztetni egy idegent.


Vagy jöhetsz, de a rezsi felét, kajádat állod, mint egy normális lakótárshoz illik.

2017. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Johetnel, de kernek toled penzt a lakhatasert. Tudod , mint egy rendes alberlotol. :)

Ossze sem kell jonnunk.

2017. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 aperitif ***** válasza:
100%

"Nekem nincs lakásom, de el lennék máséban, akár összes is jönnék vele, ha kell."


El kéne dönteni, hogy te most nőt/társat keresel, vagy egy jobb lakást? Az önmagában nem baj, ha a férfi költözik a nőhöz, a férjemmel mi is az én lakásomban kezdtük a közös életünket, de az már igenis baj, ha egy férfi a lakhatásért akar összejönni egy nővel. Megélhetési prostituált.

2017. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!