Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok a feleségetekkel, ha már nem kívánnátok szexuálisan?

Figyelt kérdés
13 éves házasok vagyunk, kb 20 kgot hízott mióta együttvagyunk nem betegség vagy terhesség miatt. Ezt mondtam neki,hogy zavar de nem tett érdekébe semmit. Egyébként emberileg megvagyunk jól de nem kívánom őt.Már pár éve tart ez az állapot,a megcsalás is megfordult a fejembe de nem vagyok az a típus,bár sokat fantáziálok más nőkön.De tudom,hogy az nem lenne tartós megoldás...
2017. febr. 25. 15:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy nő elhízik akkor boldogtalan?És veregetni kell a vállát, hogy jól van nincs semmi baj? Ez az amire lehet fogni,boldogtalan vagyok eszek. Lehet akár lusta is, motiválatlan, érdektelen, de akár olyan is aki csak simán ellusult a házasságában, mert olyan biztosra veszi, és elkezd nem foglalkozni a külsejével, mert minek alapon.
2017. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

Tudod nem csak a nőnek kell teperni azért, hogy kívánatos legyen a férje számára, hanem bizony a férfinek is oda kell tennie magát, hogy a feleség kívánja őt, és megérje érte pl lefogyni.

Gondolom nem azért vetted el feleségül, mert mindig szexelni akartál vele. Bocs, de ez gusztustalan, hogy csak azért, mert nem kívánod a külseje miatt, már a váláson gondolkodsz, meg a megcsaláson. Neked hogy esne, ha a feleséged azt mondaná, hogy "drágám, kopasz vagy, meghíztál kicsit, már nem kívánlak, beadom a válópert, nem akarok veled maradni" ?

Nem a semmiért voltatok/vagytok együtt 13 éve...mindent meg lehet együtt beszélni. Le kell ülni, megbeszélni, hogy min kell változtatni, mit lenne érdemes változtatni, hogyan lehetne a szexuális életeteket feldobni, és így tovább. Mellesleg ha már pár éve nem kívánod, akkor gondolom ő sem téged. Lehet neki is problémája van a jelenlegi kinézeteddel, csak ő nem teszi szóvá.

2017. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Ez eleg kenyes kerdes... lehet igazad van. A feleseged kover, a mostani palcika szepseg idealhoz kepest. Tegyuk fel, megfogadja a tanacsodat, es elmegy edzoterembe tenni erte. Ott megismerkedik egy kedves sraccal, aki izmosabb mint te, viccesebb is mint te, tobb haja is van, es fiatalabb is es ugyatja gyonyorunek amilyen. Majd bejelenti neked, hogy Geza, vagy te is kigyurod magad, vagy otthagylak, mert nem vonzodom mar hozzad.

Nekem az fordulna meg a fejemben egy ilyen kijelentes utan, ha esetleg gyerek is lesz, es nem fog esetleg lemenni a folosleg (csaszarnal peldaul), akkor mikor fogod ezt a fejemhez vagni. Mert ugye te sportolt vagy ahogy irtad. Te adsz magadra es nincs olyan hibad amiert a feleseged nem kivanna ugye? Te vagy a tokeletes ferfi.

Ne haragudj, de ezen nagyon felhuztam magam (igen, mint tulsulyos no). Az eszedbe sem jutott hogy segits neki vagy hoz azert szedett fel plusz kilokat mert nagyon szeretne gyereket te pedig nem? Menjetek egyutt gymbe, vagy teniszezni, uszni, boxolni, kirandulni, futni... vagy tul lusta vagy helyrehozni a kapcsolatot?

Valj el ha ennyire zavar hogy folszedett par kilot, igy meg van eselye arra hogy normalis csaladja legyen. Te meg felszedhetsz egy bomba not, aki majd lehet ott hagy ha te is elkezdesz hizni vagy kopaszodni

2017. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13as vagyok. Ezt most talaltam gyakorin, talan segit:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2017. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőt nem a szülei sulykolták abba a helyeztbe,amibe a belinkelt kérdést.Szerintem a srác esete más.

Én pl. nőként továbbra is imádnám a férjem, ha kicsit elhízna,mert ő nekem Ő.De a nők ilyenek! A férfinek meg néha(nem mindenkinél) kell a látvány. Más baja is van kérdezőnek a feleségével,és valószínű ez tovább sodorta afelé, hogy nem is kívánja. Ő is írta, nem motivált,nem akar edzeni stb.. És akkor ott a másik amit írtál hozzászóló, hogy lehet a felesége sem akarja őt. Akkor miért kéne erőltetni valamit, amit egyik fél sem akar??

És igen is ha valaki régen nem duci volt, aztán elengedte magát valamiért, akkor nem az arcát kell simogatni, hogy nincs semmi baj, főleg ha közben van.

2017. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

"Majd bejelenti neked, hogy Geza, vagy te is kigyurod magad, vagy otthagylak, mert nem vonzodom mar hozzad. "


Azt ugye látod, hogy ez hibás érvelés? Mivel hősünk nem egy kigyúrt állatból lett átlag sportos. A felesége viszont normál alkatból lett kövér. Nem kell szépíteni. Szarik a kérdező fejére és nem érdekli, hogy mi tetszik neki.

2017. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell a feleségből ártatlan báránykát csinálni. Én is ismerek ilyet a környezetemben.

A nő meghízott, mert nem érdekelte a külseje, a férje meg egy idő után nem vonzódott hozzá. Próbálta a férfi megbeszélni, semmi, a nőt nem érdekelte. Aztán később a nő félrelépett, és a férje volt a szemét meg a hibás, mert hát szexuálisan elhanyagolta a (kövér, elhízott) feleségét.

Nem értem, miért is baj az, ha a férj elmondja a feleségének, hogy nem kívánja őt, és meg is indokolja, hogy miért. Miért kéne hazudni? Jobb az őszinteségnél az, hogy mindig kifogást kell keresni, ha a nő megkívánja a férjét?

Simán meg lehetne ezt beszélni úgy, hogy kompromisszumként a férj is változtat valamiben (persze olyanban, amiben tud, mert példának okáért a kopaszodás ellen nemigen lehet mit tenni). Az meg merő hülyeség, hogy valaki azért hízik el, mert boldogtalan. Én is voltam sokszor boldogtalan, sőt, kissé depressziós is, mégsem kezdtem el zabálni, vagy roppant egészségtelenül étkezni.

2017. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!