Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a férjetek olyanokat mondana nektek, hogy "le leszel cserélve fiatalabbra"?

Figyelt kérdés
Amikor ideges sok minden kicsúszik a szájából, többek között az is, hogy ideje lenne már egy fiatalabb nőre cserélnie. Az XY barátjának is új nője van aki sokkal fiatalabb és szebb mint a felesége/ex-felesége, neki miért nem jár? Mit csinálnátok ilyenkor?
2017. febr. 25. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Otthagynám azonnal.
2017. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%

Nem akkor kéne pánikolni, mikor a baj már meg van, előtte kellett volna tenni, hogy ne történjen meg a baj.


Ez a szövege lehet cukkoló is viccelődve, de lehet komoly is. Így idegenként nem tudom, hogy melyik.

2017. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Már repülnének is az ajtó elé a cuccai azzal a megjegyzéssel, hogy elkezdheti keresni!
2017. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Cseréld le te őt egy fiatalabbra! :)
2017. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Szépen elkezdenék csomagolni, aztán majd jelentkezik az ügyvédem. Néhogy én legyek az oka, hogy nem jut neki fiatalabb pipi.

Csak aztán nálam ne kopogtasson, ha mégsem kell a pipiknek, főleg úgy, hogy a fele fizetése gyerektartásként kerül levonásra.

2017. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnék és megkönnyebbülve pakolnék.
2017. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Te tán nem tudod lecserélni egy fiatalabb és vonzóbb pasira? Én meg több olyat hallottam,hogy a nő cserélte le fiatalabb,jóképűbb,izmosabb,magasabb,gazdagabb pasira a közepkorú,pocakos férjét,és évek múlva is együtt vannak,esküvő is volt,már a második babát dajkálják, a lecserélt férj meg alkoholista lett és azóta csak 1-2,kövér roma nője volt;-)
2017. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Mindennek van egy határa szerintem. A veszekedés nem gond, de az, hogy így megaláz közben, az már az. Innentől egyre durvul csak minden, kár kivárni.
2017. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy és az árát is visszaadják? Mit akarsz te lecserélni,nem kellesz te csak nekem:D)
2017. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Én nyugodtan megmondanám neki, hogy máris elkezdhet csomagolni, én nem állok az útjába, ha fiatalabb kell neki, de akkor se számítson rám, ha a fiatalabbnak nem kell.

Szánalmas az ilyen. Akkor takarodjon oda, ahova akar, úgyis egyedül marad.

Te meg keress magad mellé kérdező egy normálisat.

2017. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!