Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szexuálisan már nem kívánom a barátnőmet, de még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tanácstalan vagyok,már nem kívánom őt,nem is vagyok szerelmes,de szeretem,és ragaszkodok hozzá mint emberhez.

A szerelem átalakult szeretetté,nincs már meg az a tűz,de szeretem őt.

Szakítsak vele?

Nagyon hiányozna,nagyon jól meg rudjuk beszélni még a dolgainkat,olyan,mintha a testvérem lenne.

Félek,ha szakítanánk már elveszíteném őt,mert mint barát szívesen tartanám vele a kapcsolatot, de hát tudjuk,hogy férfi és nő között nagyon ritkán van barátság párkapcsolat után.



2017. febr. 27. 12:02
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Ide csupa rosszindulatú ember jár?

Ez egy nehéz lelki folyamat valakit elengedni.

Fogadjunk,ha egy nő tette volna fel ugyanezt a kérdést,akkor az első válasz már az lett volna,hogy "dobd ki a francba".

2017. febr. 27. 13:28
 12/29 anonim ***** válasza:
70%

Hogy tudod férfi létedre eljátszani az orgazmust? És ö ezt el is hiszi?

Amugy ha meghizott és te igy kiábrándultál belöle arrol te nem tehetsz. Kár is ezzel a kérdezőt csesztetni, mert ha vékony volt mikor összejöttek most meg már kövér és nem kivánja azzal ö sajnos nem tud mit kezdeni... A lány is odafigyelhetett volna magára. Más kérdés hogy te teszel e valamit a saját külsődért vagy csak töle várod el.

2017. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Én rendszeresen sportolok.

Őt is próbáltam rávenni,de nem szeretne,azt mondja, hogy szégyenlős,szégyenli,hogy felszedett pár kilót.

Én mindig mondom neki,hogy egy edzőteremben ezt senki nem nézi,de nem tudom meggyőzni.

2017. febr. 27. 14:16
 14/29 anonim ***** válasza:
Ez nem rosszindulat.Valakit magad mellett tartasz félelemből,akit nem is szeretsz.Több a kifogás mint a pozitívum.Igen nagyon nehéz elengedni valakit, de amikor nem szereted es ugy tartogatod az onzoseg.
2017. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Én csak megpróbálom megmenteni a kapcsolatunkat.

Sok lány van,aki tetszik külsőre,de üresnek tartom őket,őt viszont egy nagyon értékes embernek tartom.

Szerintem ha lefogyna újra működne a kapcsolatunk szexuális téren is.

2017. febr. 27. 14:37
 16/29 anonim ***** válasza:
58%
15: ha neked az alakja olyan fontos, hogy kizáró tényező mi lesz, ha a babátokat várja? Elhagyod terhesen?
2017. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
52%
Azért ez eleg gyenge érv volt.Ha lefogy a...Te meg ha normalis lennel talan veled maradna.Bár így is mert kotelezed ra.
2017. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
56%
Amugy meg milyen szeretet az ami úgy kezdődik,hogy "ha lefogyna"
2017. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%
Vagy tudod mit ne adj neki enni.
2017. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Senki nem kötelezi őt semmire,ő szeret engem,nem is mondtam még el neki ezeket a dolgokat,csak azt kifogásoltam tapintatosan,hogy 15 kilót hízott,és hogy ez az ő egészségének sem tesz jót.

Másfél éve vagyunk együtt,és nekem nem csak a külső számít, de aki azt mindja,hogy a külső nem számít az egész egyszerűen hazudik.

2017. febr. 27. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!