Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szexuálisan már nem kívánom a barátnőmet, de még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tanácstalan vagyok,már nem kívánom őt,nem is vagyok szerelmes,de szeretem,és ragaszkodok hozzá mint emberhez.

A szerelem átalakult szeretetté,nincs már meg az a tűz,de szeretem őt.

Szakítsak vele?

Nagyon hiányozna,nagyon jól meg rudjuk beszélni még a dolgainkat,olyan,mintha a testvérem lenne.

Félek,ha szakítanánk már elveszíteném őt,mert mint barát szívesen tartanám vele a kapcsolatot, de hát tudjuk,hogy férfi és nő között nagyon ritkán van barátság párkapcsolat után.



2017. febr. 27. 12:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%

Vártam már a babás kommentet. Szerintem nem ugyanaz hogy,valaki lustaságbol elhizik vagy a terhesség miatt felszed pár kilot. A kérdezo sem rögtön szakitott amint a barátnöje meghizott hanem probálja rávenni h változzon. Ha valaki akar a terhessége után le tud fogyni.

Baromi nagy különbség hidd el. Ha látod valakin az akást meg tud szépülni a szemedbe anélkül is hogy változott volna külsöre. Ha azt látod hogy lusta, elhagyta magát akkor még csúnyábbnak látod, de ha összeszedi magát, sportol, egészségesen étkezik elég pár hét és már megszépül a szemedbe.

2017. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
De ezert kéne otthagynod.Nem az a baj h megemlited neki fogyjon,mert hízott(nem.kell elhagynia magát) hanem h nem is szeretd.Te is írtad.Ne altasd már magad azzal h ha lefogyna majd hirtelen megint imádnád.Ezert mondjuk többen is h önző vagy es félsz egyedül maradni,es emiatt tartod magad mellett.Ahogy te is bevallottad már.
2017. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
46%
Szakíts vele. Ennél minden jobb.
2017. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

De akkor neked igazából csak az a bajod, hogy meghízott nem?


Én megértem, 15 kiló azért elég sok. Próbálj vele komolyan beszélni. Ezt is említsd meg, hogy már nem kívánod annyira emiatt. Szar lesz neki, de legalább talán összekapja magát, ha meg akar tartani. 25/N

2017. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én nem emlegetném neki, hogy azért nem kívánom,mert duci lett.Vagy azért szakítok veled, mert jól elhíztál-Úgyis azt fogja ebből levágni. Sztem csak annyit, hogy elmúlt, már nem, mások lettünk, aztán ennyi.
2017. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Itt arról van szó,hogy szeretem őt,kötődöm hozzá,mivel másfél éve együtt vagyunk,de már nem kívánom szexuálisan,szerintem ennek a fő oka,hogy zavar,hogy 15 kilót felszedett,mindezt fél év alatt.

Mindig a munkahelyi stresszel magyarázza,hogy sokat eszik,nassol,nem mozog.

A terhesség teljesen más, ne keverjük ide.

2017. febr. 27. 22:45
 27/29 anonim ***** válasza:
"lépj ki, mint egy rossz cipőből..."
2017. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Üljetek le, mond el neki, hogy már nem vagy szerelmes, csak barátilag szereted. Beszèljétek meg, hogy tudtok e változtatni ezen, vagy sem.
2017. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ma több időm volt, elolvastam az eddigi kommenteket, s megtudtam, hogy másfél éve vagytok együtt. Nos, a kutya itt van elásva. A szerelemért felelős hormonok legtöbbször erre az időszakra bomlanak le. Benned is ez történt. Elmúlt a szerelem, de az emléke még él a sejtjeidben, és próbálod megtartani őt, hogy újra átéld a csodát.

De sajnos, nem fogod. Elmúlt, és minél előbb belátod ezt,, annál jobban jártok mindketten. Ne legyen bűntudatod, nem tehetsz erről. Mint ahogy nem tehet a párod sem, meg az ő +15 kilója sem. Ezek a nyavalyás kis hormonok már csak ilyenek. Jönnek, s dolguk végeztével távoznak.

(Fenn lehet őket tartani, de az már érettebb felfogást, és jóval több, a párkeresésében szerzett tapasztalatot feltételez.)

2017. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!