Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem/reményem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem/reményem nála, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

A lányt, aki eleinte vonzódott irántam, ám mivel szereti az "elérhetetlent", ezért most inkább barátkozna, bár barátnak nem tart, elmondása szerint szeret velem lenni.


Korábban viszont tetszettem neki...


Szerintetek ha olyan leszek mint régebben, titokzatosabb, nem ugrálom körbe és nem kísérgetem mindenhova, ha elérem, hogy ő keressen engem, sikerül megakadályoznom, hogy barátok legyünk, és esetleg újra felkeltsem az érdeklődését?


2010. máj. 9. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki csak addig érdeklődik utánad, míg meg nem kap, vagy azt nem érzi, hogy mostmár simán megszerezhetne , még nem érett egy komoly kapcsolatra! Ő még próbálgatja magát, szereti érezni milyen hatással van a pasikra... elképzelhető, hogy ha ismét távolságtartó leszel, megint érdeklődni fog irántad, de csak gondolj bele, akkor sohasem adhatnád önmagad, nem szerethetnéd úgy ahogy szeretnéd, mert akkor elveszti az érdeklődést? Ebből semmi jó nem sűlne ki! Keress olyat, aki élvezi a rajongásod, és viszont tud szeretni!
2010. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán.
2010. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Próbáld meg. De azt ne csináld, hogy mostantól nem szólsz hozzá, hanem csak ritkábban beszéljetek mint eddig!
2010. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eleinte megvolt az egyensúly, mindig ő keresett engem. Aztán elkezdtem mindenhova kísérgetni, találkozókat szerveztem. Szal eléggé belehúztam...
2010. máj. 9. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, miután elkezdtél közeledni és csak barátként tekintett rád, szerintem ne próbálkozz. Ha közeledsz és ő barátkozna akkor nincs jövője, talán később. De sok sikert azért.
2010. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

végül is megpróbáltatásod, szerintem kíváncsi lenne hogy most mért nem keresed, nem szervezel talit, nem írsz rá MSN-enen..

de viszont ha megint elkezdtek találkozgatni, esetleg járni.. akkor majd a csaj lehet hogy megunja h mindig ő keres téged..

szerintem inkább hagygad.

2010. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!