Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom sokat dolgozik, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom sokat dolgozik, mi legyen?

Figyelt kérdés

19 vagyok, o 18. Mindketten most keszulunk erettsegizni. Fel eve vagyunk egyutt, nagyon szeretem, de ezt nem birom. Heti 4x dolgozik - hetfo, szerda, szomb. Vas. - es nincs ram ideje. Alig beszelunk amikor dolgozik, alig vagyunk egyutt. Mindent megprobalok neki megadni, de egyszeruen nem hajlando egy mekinel/burger kingnel tobbet elfogadni tolem. Mindent maga akar elintezni, annyira makacs. Azt mondta, egy eros no mindent elintez egymaga. Nagyon okos lany, nem feltem az erettsegitol, eddig sem tanult, megis kituno volt (!!) es a varos legjobb szakkozepebe jar. Imadom, de nem tudok ezzel egyutt elni es azzal sem, hogy o dolgozik. Minek dolgozik egyaltalan? A csaladjaval semmit sincs, mivel o kollegista, vasarnap ugrik csak haza gyorsan aztan jon is vissza. 3 napja van ram csak.

Szakitsak vele?



2017. febr. 27. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Mégis mit gondolsz, ha felnőttek lesztek miből állnak majd a hétköznapjaitok? Csak fekszetek a kanapén és nézitek a tévét?

Szerintem szakíts, hátha értelmesebb csávót talál!


Amúgy a felnőttek világában is így működik. A párom dolgozik 7 napból általában 6-ot, van amikor hétközben csak 1-2 órára látjuk egymást ami azért vicces, mert együtt lakunk elég régóta. Lehet nekem is szakítanom kellett volna anno, ehelyett 12 éve együtt élünk, nekünk ritkán van 3 napunk egymásra. Nyilván én vagyok a hülye, össze is csomagolom a cuccaim amíg hazaér. :D

2017. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Nyuszifül, üdv a való világban. Nézz a szüleidre, ők nem dolgoznak, mellette nem nevelnek gyereket? (Mondjuk szegények nem végeztek túl jó munkát.) Aztán mégse váltak el.

Három nap az bőven jó. Tudod hányan élnek távkapcsolatban? Sokan csak hetente-kéthetente találkoznak, amúgy tanulnak és dolgoznak, hogy megalapozzák a közös életet. Neked is előre kéne tekinteni, nem pedig ilyen tuti-gimi szintű problémákon rugózni.

Az a baj veled, hogy még egy kölyök vagy, a barátnőd meg már próbálgatja a szárnyait és szeretne kirepülni a szülői fészekből. Lehet újat mondok, de ez az élet rendje.

2017. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Nemhogy örülnél, hogy nem egy golddigger a barátnőd, hanem szorgos lány. Szerintem jó időbeosztással simán fent lehet tartani ezt a kapcsolatot, csak félre kéne tenni a hisztériát és közösen kompromisszumokat kötni.
2017. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos ki kell ábrándítsalak de ez így szokott lenni felnőtt embereknél, dolgoznak és nem tudnak heti 7 napot egymás nyakán lógni.

Szerintem szakíts vele, mert ennél csak kevesebbet fogtok együtt lenni ha elkezdődik a közös életetek!

2017. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%

A 3 nap még jó is, de meg tudlak érteni.

Én sem szeretem, ha keveset lehetek a párommal, sok együtt töltött időt igénylek.

Viszont - hacsak meg nem nyeritek a lottót- nem igazán tudtok ellene tenni, és ez a gond.

2017. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%

Örülj, hogy nem egy kitartott kis p.tsa.

Majd amikor egyszer ...30-40 évesen képes leszel leválni a szüleidről és fogsz dolgozni, esetleg több munkahelyed lesz azért, hogy meg tudj élni, szerinted mennyi időd lesz a lánnyal foglalkozni?

Ébresztő kisgyerek.

Akkor majd szakítson veled?

Reggel van, menni kell dolgozni...nem anyánk csöcsén lógni 40 évig. Valahol és valamikor el kell kezdeni.

Tudod mit? Inkább szakits vele és keress egy olyat aki arra hajt hogy eltartsd. Ja, hogy nincs miből? Hát majd eltakarodsz szépen dolgozni s ez így fog menni a következő 40 évben.

2017. febr. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

lol

19 vagyok, hetek kérdése és 20, és épp munkát keresek. tudod miért? mert ég a pofám hogy másodéves egyetemistaként az utolsó tamponra is anyuék pénzét bszkodom el..:D

a másik, távkapcsolatban élek..tudod, az a fajta ahol heti 2 nap van egymásra aztán halika, mindenki teszi a dolgát. üdv a felnőtt életben, fiacskám :D

2017. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!