Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem ezen túl magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem ezen túl magam? Ez örökké így fog maradni?

Figyelt kérdés

A lényeg dióhéjban:

-8 éve vagyunk együtt.

-van közös gyerekunk, most terhes vagyok a következővel

-nyáron szakítottunk (én akartam)

-nekem is és neki is volt párkapcsolata, mindeközben 3-4x visszajött hozzám és lefeküdtünk egymással (ebből gondoltam, hogy azért szeretjük mi egymást)

-aztán szakítottunk a párkapcsolatainkkal és újra együtt lettünk (2 hónap külön)


Mostanra nagyon jó lett a kapcsolatunk, mint még soha. Viccen kívül, újra szerelmes lettem 8 év után.

1 éve történt ez külön megyünk történet.


Viszont, ami zavar és sosem fogom megtudni, hogy anno megcsalt e.

A lánnyal beszéltem és azt állította, hogy nem és nagyon kevés időt voltak együtt. ( ezt az exe mondta).

Én tuti nem csaltam meg őt, soha.

Szóval, egy éve nem tudom elfogadni, hogy így történt.


Szerintetek, hihetek az exnek? A páromat direkt nem írom, hiszen úgysem mondaná, ha igaz lenne.


2017. febr. 27. 23:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves Tőled utolsó! Megfogadom és köszönöm a kedves szavakat':-)
2017. febr. 28. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!