Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat, hogy ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy ezért szeretem őt mégjobban? Ez nem normális, ugye?

Figyelt kérdés
Folyamatosan megaláz, bunkón viselkedik velem, és rengetegszer megbánt. Másokkal beszélget, nekem meg egy fél óráig kell hisztiznem érte hogy visszaírjon. Ez nem normális ugye? A legnagyobb problémám mégis az, hogy ezt eltűröm, méghozzá azért mert szeretem. Sokszor borulok ki emiatt, hol ideges vagyok egész nap, hol sírok. Mit csináljak, hogy jobb legyen? Nem fogom sokáig bírni, de a gondolattól hogy elveszíthetem, megőrülök!
2017. febr. 28. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Első kérdésedre a válasz: igen

A másodikra: nem


Vagyis nem teljesen. Kissé egoista vagy, nem szeretsz- nem tudsz veszíteni.

Vadász vagy, nincs olyan hogy valakit ne kaphass meg. De itt a test nem elég, a szíve kell. És nem tudod feladni, inkább belepusztulsz.

N

2017. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak félsz egyedül maradni.De mit csinálj hogy jobb legyen?Legyél vele lekezelő,ahogy ő veled.Mert így tudja,hogy te odáig vagy érte,így úgy érzi bármit megtehetsz.Már ha így szeretnél élni.
2017. márc. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*bármit megtehet
2017. márc. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, engem egy csaj folyamatosan hitegetett, mondta, hogy összeakar velem jönni, blablabla. Folyamatosan kerestem, majd 1 nap alatt megváltoztak az érzései. Fogtam, lesz*rtam, nem írtam neki 3 napig. Egyből keresett, aztán kifakadt, hogy csak fél ettől a párkapcsolatos dologtól, meg nem mer lépni, nem gondolta komolyan. Ez a se veled se nélküled ellett játszva 3x-4x, majd most ezekután megint elkezdtem keresni, próbáltam megszervezni a randikat, stb, majd 1 nap alatt újra megváltozott minden. Múlthét pénteken beszéltünk, akkor úgy volt, hogy utoljára, viszont vasárnap összefutottunk. Beszéltünk, de én azóta nem kerestem. Minek ölöd bele magad ilyen dolgokba? Belefekteted az IDŐDET ebbe a szánalmas emberbe, aki szemmel láthatólag nem akar téged, és közben lehet, hogy elszalasztod az igazit, vagy azt az embert, akivel boldog lennél.

Egyébként ő is folyamatosan ezt csinálta, volt, hogy órákat kellett várnom, mire visszaírt.

Tiltsd le neki a chatet, ez azt jelenti, hogy ugyanúgy tudtok egymással beszélni, tud neked írni, viszont nem látod, ha fent van, és ő sem. Ennyi.


Ne szarakodj.

2017. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!