Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom elmondta hogy felesege van, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szoval a baratom 26 eves en pedig 19, tavkapcsunk van oktobertol,viszont mar talalkoztunk..2 napja valahogy rabukkantam az instajara,amirol nem tudtam viszont szerintem o sem mert full ures:D aztan lattam hogy megvan jelolve valami kepen,amin reggeli volt hashtagekkel irva hogy, when ur hubby makes breakfast (amikor a ferjed reggelit csinal),eloszor azt hittem hogy a lakotarsa irta hulyesegbol. Aztan ramentem az illeto profiljara. Leirasba a neve volt csak,semmi mas: Christina. nezegettem a kepeit,amin a baratom cicaja volt,az osszes kepe a cicarol volt hogy my baby meg ilyenek. Ra kerdeztem a baratomnal, hogy ki az a Christina amire o azzal valaszolt hogy honnan ismerem,mondtam hogy nem az a lenyeg,mondja hogy ki o,mire azt irta: A lany akit elvettem felesegul. En eloszor ilyen tiszta sokkos allapotban nevetni kezdtem,hogy biztos csak hulyeskedik. De nem. Es most akarhanyszor ra gondolok,ami allandoan van mivel nem is tudok masra gondolni, elkezd a hasam fajni aztan hanyingerem lesz meg remegni kezd az egesz testem. Nem tudom mit csinaljak,meg mindig szeretem es nem akarom ot elvesziteni.

2017. márc. 2. 09:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mi van? 5 hónap, 1 találka, és szex se volt? Milyen távkapcsolat? Semmilyen kapcsolatotok nincs egymással, max chatpartnerek vagytok. Ez valami vicc?


Mindentől eltekintve, "szakítanod" kellene vele. Hisz mit várhatsz egy olyantól aki csalja a feleségét? Akkor veled is meg fogja tenni.

2017. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben már semmit.Kilépsz a háremből, ha jót akarsz magadnak.Ellenkező esetben még sok kínlódás lesz a jutalmad.
2017. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Költőnő? ***** válasza:
Itt is eltűnt a kérdező.
2017. márc. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
De itt nem veszítettünk vele.
2017. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem tunt el:D
2017. márc. 3. 10:00
 26/26 anonim ***** válasza:

Legkozelebb eloszor csaladi allapotot es utonevet kerdezz mielott hot szerelmes leszel.

Ps 15 eves lanyunk 3 naponta halalosan szerelmes chatben.

Szerencsere soha nem jut el a talakkozokig.

El fog mulni....

2017. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!