Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj egy szerelem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj egy szerelem még mindig, pedig már 2gyerekes anya vagyok azóta?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy szerelmem,9éve -beteljesületlen,mert érdeklődtünk egymás iránt,de valahogy nem jött össze-kollégiumi években.azóta is fáj ha rá gondolok és nem értem a szitut.

akkor már megvolt a mostani férjem,kicsapongni nem akartam,de annyira szerettem azt a srácot,hogy feladtam volna mindent-épp időben nem tettem...egyszerűen csak nem lett semmi...a lényeg,mára ő is nős,és babát várnak-nam tartjuk személyesen a kapcsolatot de egy jó barátnőm igen velük és tudunk néha ezt azt róluk,még is mindig fáj ha szóba jön..tegnap egész éjjel vele álmodtam,és teljesen felzaklatott-pedig én is most várom a második babámat..egyszerűen nem tudom,hogy heverjem ki-pedig nem is volt semmi köztünk-csak lelkileg...

Mit javasoltok erre,van valami olyan ami így 9év után feledteti a dolgokat??


2010. máj. 9. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de megérdmled azt a sz@rt, amiben most vagy... :S :S :S
2010. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

na tinilányok itt az élő példa...bizony néha igenis félre kell kacsintani

vagy legalább szünetet tartani hogy egy másik szerelemnek is adjunk esélyt mert ha valaki olyan begyöpösödöten ragaszkodik egy emberhez mint ez a nő akkor ugyanígy jár...


a fiatalság arra való hogy mindent kipróbálj mielőtt felnőtt lennél...


25f

2010. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Arra nem is gondoltok kedves hozzá szólók,hogy itt nem minden rajtam múlott-pont ezért írtam,hogy én már majdnem kiszálltam a kapcsolatomból ,mire a srác hidegült el??..és nem tudom mi alapján ítéltek el emiatt,nem tudom mennyi idősek vagytok,de sztem kicsit több vagyok mint ti-a válaszokból ítélve,de nem érzem magamat begyöpösödve-én ettől szeretem a férjemet és nem is cserélném le,mert egy tündéri ember,csak nem értem miért lehet közel 10év után is ugyan úgy érezni valaki iránt aki végül is nem játszott nagy szerepet az életemben-testileg meg egyáltalán-pedig nem arról van szó,hogy nem akartam-így hozta az eset..
2010. máj. 9. 22:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra milyen boldogsag vagy, hogy van egy szerető férjed, szép gyereked, boldogsag család vagytok, ha akkor másképo döntesz most ez nem lenne! Mi lenne ha nem lenne a párod? Értékeld azt ami most van és ne bánkódj!
2010. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a fiatalság meg olyan dolog,persze próbálgasson az ember egy bizonyos ideig,de az öcsém a példa 25évesen,hogy egy barátnőt nem tudott még felmutatni-pedig a környezetében az ismerősök már kezdenek megállapodni...ő meg kapkodja a fejét,hogy egyedül marad....szval mit jelent a fiatalság??...mert én nem tini voltam már mikor az eset történt..és annak sincs értelme sztem ha egy teljesen bizonytalan dologért feladsz egy biztosat-pláne ha a jelek arra utalnak,hogy nem lesz belőle hosszú távon semmit...de most a kérdésem sztem nem erről szól,csak úgy néz ki nem értettek meg..
2010. máj. 9. 22:59
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem bánkódom én,csak furi,ne értsetek félre nem mindennapos dolog nálam ez,csak épp a tegnapi álom miatt gondolkodtam el,hogy felzaklatott-pedig sokszor hónapok telnek el,hogy nem is jut eszembe az eset..csak valahogy most érzékenyen érint..

lehet a hormonok miatt..valószínűleg azzal a sráccal hosszú távon nem lett volna semmi belőle-lehet a beteljesültlenség miatt van ez így és lehet tök nagyot csalódtam volna az ügyben ...nem tudom..

2010. máj. 9. 23:01
 7/13 anonim ***** válasza:
abszolút megértelen, márcsak azért is, mert hasonló a helyzetem, bár még ott nem tartok, ahol Te... 4 éve húzódik a dolog, volt eléggé sok közünk egymáshoz mind testileg, mind lelkileg, valójában lelki társak vagyunk... De együtt, mint pár, nem voltunk még sosem... És nem tudom elfelejteni, -bár nehéz is így, h szinte napi kapcsolatban vagyunk- és nem is akarom elfelejteni, mert próbáltam már, és max 4 hétig bírtam. És ebből kiindulva félek attól, mi lesz, ha valahogy -adja az ég- sikerül túltenni magam rajta, lesz más, lesz családom, és akkor újra felbukkan... belehalok a gondolatába is :S remélem leszek elég erős és okos, hogy el tudjam felejteni, de mint a Te példád is mutatja, ez sem mindig sikerül, hosszútávon se.....
2010. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem és én nem találkoztam vele 9 éve.egyszer beszéltünk telefonon más ügyből az elején mikor elkerültünk egymástól távol,meg egyszer láttam a városában ahol él a kocsiból és ennyi volt az össze kapcsolatom...ami nem nevezhető annak sztem..nem tudom de kezdem azt érezni ennyi idő után,hogy ez sosem fog megszűnni ez az érzés..,lehet pont a beteljesületlenség miatt..
2010. máj. 9. 23:14
 9/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok... na igen, a beteljesületlenség szónál van a pont :S
2010. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem keres meg és hívd el egy kávéra, beszéljétek meg. Ha tudnád, hogy benne mi hogy van akkor talán neked is könnyebb lenne. Keresd meg, mert bánhatod ezt is...


Nekem is volt hasonló. Valahogy éreztem, hogy azóta már van neki más, de könnyebb elviselni ha tudom, hogy mindent megtettem, még ha csak utólag is. Szerintem szükséged is lenne arra, hogy beszélj vele.

Minden jót! Aki meg azt mondta, hogy megérdemled hát jobb lenne ha inkább magába nézne... Senki se jóisten, hogy előre tudja mi hogy lesz jó neki!!!

18/l

2010. máj. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!