Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj egy szerelem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj egy szerelem még mindig, pedig már 2gyerekes anya vagyok azóta?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy szerelmem,9éve -beteljesületlen,mert érdeklődtünk egymás iránt,de valahogy nem jött össze-kollégiumi években.azóta is fáj ha rá gondolok és nem értem a szitut.

akkor már megvolt a mostani férjem,kicsapongni nem akartam,de annyira szerettem azt a srácot,hogy feladtam volna mindent-épp időben nem tettem...egyszerűen csak nem lett semmi...a lényeg,mára ő is nős,és babát várnak-nam tartjuk személyesen a kapcsolatot de egy jó barátnőm igen velük és tudunk néha ezt azt róluk,még is mindig fáj ha szóba jön..tegnap egész éjjel vele álmodtam,és teljesen felzaklatott-pedig én is most várom a második babámat..egyszerűen nem tudom,hogy heverjem ki-pedig nem is volt semmi köztünk-csak lelkileg...

Mit javasoltok erre,van valami olyan ami így 9év után feledteti a dolgokat??


2010. máj. 9. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért már a 2. gyereket hazugságban dajkálni.... :S CIKI!!
2010. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hülye voltál, amikor lehetőséged lett volna, de nem léptél. most már ne bánkódj, verd ki a fejedből, ne latolgasd, mi lett volna ha? várd a babát és legyél boldog a családoddal.
2010. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom,nem értitek-nem az volt a gond,hogy én nem lépetem-ez az én szerencsém volt!Mert a srác lépett vissza,egyszer csak elhidegült vagyis hidegebb lett,ha előtte én lépek akkor pisloghattam volna csak.

Nem érzem,hogy hazugságban élnék-nem vagyok szerelmes az illetőbe,ezt egy szóval nem mondtam,annyit mondtam,hogy felzaklat,de van,hogy hetekig-hónapokig eszembe sem jut..

nah mindegy akik úgy gondolják ciki-hát akkor igazából sosem vonzódtak még senkihez sztem!

2010. máj. 11. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!