Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindig rosszkor hív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig rosszkor hív, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen. Távkapcsolatban vagyunk, és a párom munkarendje miatt kiszámíthatatlan a telefonozás. Van, hogy este 8-9-ig nem tud hívni, van, hogy bármikor tud. Nem tudok 0-24-ben a telefon mellett üldögélni, és sokszor van, hogy ő 16:54-kor hív. Én meg 16:58-kor tudom visszahívni, és ő már nem tudja felvenni és 5-6 órán át nem beszélünk.

Mostanában akármit csinálok, mindig akkor hív, mikor vagy mosóban vagyok, vagy éppen tusolok, vagy például segítek a szomszédnak. Egyszerűen megesz az ideg. Hétvégén tudunk csak találkozni, nekem meg nincs mobilnetem, így nem tudok felmenni rá.

Egyszerűen ez a balszerencse, de például szabadnapomon nem hív egész nap mert nem tud, 20 percre megyek le a boltba, cipekedek haza a nagy táskákkal és pont akkor hív. PONT. MINDIG.

Egyszerűen már kezdem feladni.

Hogy tudom így fentartani a kapcsolatot?

Nagyon ritkán jön össze, hogy normálisan telefonozhassunk.


2017. márc. 6. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mobil(okos)telefonról hallottál e már ?
2017. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Uristen, mi van akkor, ha nem beszeltek 5-6 oran keresztul?? Mindketten dolgozunk, olyankor mi is beszelunk esetleg valamikor delutan (kb 6 oraval kesobb, hogy elmentunk munkaba), meg este, szinten orakkal kesobb.
2017. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Legyen melletted telefonod.

Pleease.

2017. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Micsoda tragédia.😒
2017. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugy erzem, hogy nem erted a "mobil" telefon koncepciojat. A mobilnet meg manapsag alap, ilyen helyzetben meg sokat segithet.
2017. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"és 5-6 órán át nem beszélünk."

Hogy oda ne tipegjek!


Na de most komolyan, sürgősen kezdd el átértékelni a problémáidat, mert ebbe bele fogsz hülyülni. Egy távkapcsolat addig működőképes amíg mindketten ÉLVEZITEK. Márpedig az, hogy ennyire rá tudsz görcsölni egy ilyen egyszerű kis dologra, az nem éppen az élvezet jele.


A párod meg legyen szíves sms-ben szólni, amikor már tudja, hogy megközelítőleg mikor ér rád.

2017. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig írd meg neki, hogy mikor hívhat téged. Ennyi. Mondjuk ma írd meg, hogy holnap kb mikor hívhat.
2017. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább éljétek az életet és csináljátok a dolgokat, mert így pont attól veszitek el az időt amiről érdemes lenne beszélni.
2017. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe nem kell belehalni, sem egymás seggében lenni.
2017. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!