Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már nem szeret?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a párommal.

21 évesek vagyunk.

Körülbelül 3 hete változott meg minden. Előtte óránként hívott telefonon, mindig velem akart lenni(Ő a férfi), ha már 3 órán át nem jelentkeztem, szóvá tette.

Aztán egy 3 hete alig keresett, alig bókolt, egyfolytában belém kötött. Kérdeztem mi a baj, de szerinte semmi és hogy én mit várok hogy óránként hívjon? MOndom nem elvárm, csak eddig így volt egy másfél évig, akkor valami csak történt, ha megváltozott.

Nem zavarja ha nem vagyunk együtt, sőt, egyre jobban igényli a szabad teret. Egyfolytában bunkó mód beszólogat, és nem tudom vele megbeszélni.

Amikor meg én hívom rámförmed, hogy szerinte én ugyanazt mondom el a telefonba 300x.

Eddig minden olyan jó volt, nem értem, mi változott. Nem akarom csak úgy eldobni, viszont nem hajlik a kommunikációra. Mit tehetnék? Mi történhetett? Annyira tanácstalan vagyok.

Nem ismerkedett meg mással, nem is találkozik mással.


2017. febr. 27. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig tartott a rózsaszín köd a részéről. De attól még szerethet viszont ha szabadságot akar add meg neki.
2017. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elmult a szerelem mar nem akar teged. mai kapcsolatok ilyenek minden happy majd masnap ugy kel fel a masik hogy nem szeret.
2017. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:
Valami biztos változott ha eddig nem így viselkedett, de mondjuk azért azt megjegyzem h a korábbi viselkedése se volt normális,ez az óránként hívogatás és összenövés nem egészséges, így abban igaza van h szabad térre szüksége van mindenkinek, csak h eddig ő nem ezt vallotta, így ebből a szempontból fura a hirtelen pálfordulása. Lehet bekerült a képbe neki másik csaj, vagy csak meglett a böjtje annak, hogy eddig állandóan egymás fenekében voltatok és már unja az egészet...
2017. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csaja van vagy lesz... lehet már dugott is vele
2017. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!