Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom? Már nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arról van szó hogy van egy barátnőm aki nagyon szeret engem és tényleg ez látszik is (közös képeket rakott mindenhova a szobájába, mindig süt nekem, mindig minden helyzetben lehet rá számítani). Egyszer kb. 3 hete azonban a szalagavató bulimon(ő nem volt ott beteg volt) megismertem egy lányt aki teljesen magával ragadott..kb egész este vele beszélgettem csak és órák hosszát elvoltunk egész reggelig...és elkezdtünk beszélgetni a neten is...és az az igazság hogy úgy érzem egyre inkább kezd szimpatikussá válni...tud már a barátnőmről és azt mondta nem akar bekavarni viszont én is nagyon szimpatikus vagyok neki..van benne valami plusz ami mindig is hiányzott nekem a jelenlegi kapcsolatomból..valami varázs amit teljesen megszerettem benne 3 hét alatt...múlt hét pénteken elmentünk teázni és nagyon elbűvölt ott is rengeteg nevetés, rengeteg beszélgetés idilli délután...meg akartam csókolni..tudtam hogy nem szabad megcsalnom a barátnőmet..de égetett a vágy hogy megcsókoljam.. végül nem tettem meg de ő is akarta és nagyon közel már csak pár milliméter volt köztünk mikor mondtam h ne ezt nem szabad:( Mondta h megérti a helyzetemet viszont ezt így nem lehet tovább csinálni mert ő sem akarja h megcsaljam a barátnőmet és én sem akarom őt megcsalni még is vágyunk egymásra.. belegondoltam a mostani barátnőm helyzetébe h mit kéne tennem és iszonyúan szenvedek belül mert azt meg tudom hogy a jelenlegi barátnőm nagyon összetörne ha gyanútlanul mikor ő teljesen boldognak érzi magát velem azt mondanám h vége..nem is tudom mit mondhatnék neki indoknak h miért vetek véget a kapcsolatnak...Viszont ha vele maradok és elveszítem ezt a lányt aki teljesen megfogott akkor úgy érzem én áldoznám fel magam a boldogságomat csak h a barátnőmet ne törjem össze hiszen semmivel nem szolgált rá...semmi összeveszés meg ilyesmi nem volt..épp csak annyi h kicsit lusta nem szeret mozogni meg a szüleivel szemben sokszor hisztizik de velem semmi nem volt eddig... És még az is kérdés ha feladom a jelenlegi kapcsolatot akkor vajon lesz e olyan jó a másik lánnyal mint vele?

Nem tudom mit tegyek kettős életet semmiképp nem fogok élni egyik lányt sem akarom megalázni! De két szék közé sem akarok esni és fogalmam sincs mit tegyek...

Ha a barátnőmmel maradok legszívesebben leköpném magam amiért ő mindent meg tesz értem én meg azon gondolkozok "lecseréljem e" és ha ezek után vele maradnék többet nem tudnék boldog lenni..lelkiismeretfurdalásom lenne h semmivel nem szolgált rá arra h szakítsak vele és csak gyávaságból vagyok vele :( és nem akarom kihasználni a jóindulatát miközben meg sem érdemlem :( De ha szakítanék vele ..azt mondta abba belehalna...De ebbe a vergődésbe én fogok most már :( Tudom h nem érdemlem meg őt és próbáltam elfelejteni a másik lányt de nem tudtam..a szívem mintha már őt szeretné... Segítsetek mit tegyek? Hogy lenne mindenkinek a legjobb? Higgyétek el én úgy akarok kijönni ebből a háromszögből h mindenkit a lehető legkevesebb fájdalom érje de érzem h nem lehet sajnos :(



2017. márc. 6. 20:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó azért ez nem így van. Én is sokat tettem a kapcsolatért és elégedett is voltam/vagyok vele plusz mindig is értékeltem azokat amiket ő is tett és igyekeztem mindig viszonozni is. És amit írtam h mindig is hiányzott a kapcsolatból...erre h mindig hiányzott azóta jöttem rá mióta a másik lányt ismerem. Egyébként abszolút elfogadom az elítélő válaszokat is...tudom jól h valamilyen szinten megérdemlem...De higgyétek el h még ha vele is maradok nem fogom eltitkolni előle ezt a dolgot mert joga van tudni...utána pedig elfogadom h szeretne e ezek után még velem lenni vagy nem. Mindig is igyekeztem korrekt maradni de ha az érzéseim jelenleg máshoz kötnek..hiába próbálok korrekt lenni. Valakinek úgy is rossz lesz és engem is épp eléggé megvisel ez a dolog..nem szándékosan hoztam magam és őt ilyen heyzetbe
2017. márc. 7. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!