Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy szexuális incidens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy szexuális incidens után azt mondta hogy kiábrándult belőlem. Bővebben lent. Ötletek?

Figyelt kérdés

Már régen mondogatta és szerette volna kipróbálni az anális szexet. Mikor oda került a sor, hogy engedtem neki, végül kellemetlen látvánnyal, élménnyel zárult az egész, és ennek hatására elmondása szerint kiábrándult belőlem, és már szóba sem akar velem állni, és hagyjam békén.


Tudni kell a páromról, hogy nagyon makacs egy személyiség, ha valamit mondd, annak úgy is kell lennie.

Esetleg ötletek, tanácsok, hogyan békíthetném meg, vagy téríthetném észhez?



2017. márc. 7. 00:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Neked se lehet sok önbecsülésed, ha képes vagy egy ilyen gusztustalan alakkal együtt lenni.. A te életed, úgy cseszed el, ahogy akarod, csak számomra felfoghatatlan, hogy egyes nők miért élvezik a szenvedést valami önző tuskó mellett, aki még csak nem is szereti őket.
2017. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ezek után kérdező neked se lehet túl nagy önbecsülésed... főleg, hogy mentségeket keresel neki, hogy "elvileg én voltam az egyetlen komoly kapcsolata" Mi van? Nem vagy biztos benne, hogy volt-e neki avagy sem?

Ez már rég rossz, komoly, intim beszélgetés nuku úgy veszem észre.

Nem tudom hány évesek lehettek, de ez gyerekes viselkedés, megérdemlitek egymást!


Mellesleg ha annyira akartátok mind ketten utána olvastatok rendesen? Nem annyiból áll, hogy fogja és berakja.

2017. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDD Hát ilyen nincs! Sajnos vizuális típus vagyok... :DDDDDDDD

Tényleg igaz, hogy az embereknél nagyobb állat a világon nincs! Döbbenetes, hogy mennyi a beteg, torz lény van már, hála a médiának. Nektek tényleg ennyire nincs agyatok?! Ez a sok egysejtű divatmajom 20 év múlva majd mind szexi csipkés pelenkába kell, hogy járjon, mert teljesen tönkreteszik a záróizmukat. Az milyen k-urva szexi, meg menő lesz! :DD

2017. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!