Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom orvosin van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom orvosin van és állandóan tanul és fáradt, alig beszélünk valamit és eltavolodunk, mit tegyék?

Figyelt kérdés
Az sem segít, hogy heti egyszer látom, mert messze lakok az egyetemről, de akkor is már nem olyan mint régen. Sokkal többet van más lányokkal, néha meg is említi, hogy tetszik neki néhány, de aztán pár héttel később már nem. Tudom, hogy hagynom kell tanulni, de ez nem jó nekem

2017. márc. 7. 13:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Csak nem akarja elfojtani, mindent elmondtunk de most nem is ez a lényeg, nem akarunk szakítani, megoldani kell a problémát, ez lenne a kérdés végülis
2017. márc. 7. 14:01
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarja elfojtani...Na me mondd már.Naiv vagy.Ezzen mit szeretnélegoldani?Hagyod neki hogy mas nőkkel lefeküdjön????
2017. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg nem értem, hogy miért baj az, hogy más lányokkal beszélget. A szaktársai, jó hogy beszélget velük, mikor egész nap velük van, közös óráik vannak, segítenek egymásnak, közösen készülnek. 2 unokatesóm is orvosnak tanul, mindkettőjüknél több lány van, mint fiú, azt nem várhatod el, hogy csak a fiúkkal haverkodjon, mert a pasid. Pláne, hogy ha ezekkel a emberekkel lett jóban(szándékosan nem írtam most nemet), akkor el kell fogadni, és örülni, hogy nem egyedül van kirekesztve. Ismerek olyan csajt orvosin, aki még egy szót se beszélt soha a szaktársakkal, mindig egyedül lófrál, mert senkivel sem találta meg a közös hangot. Ennek jobban örülnél?


Nem igazán értem, hogy hogy róhatod fel neki, hogy másokkal van, mikor veled nem tud! lenni a távolság miatt.

Bár azt nem írtad, hogy a veled "tölthető" idő kárára van másokkal, vagy sem.

Igazából nem kérheted, hogy folyamatosan veled cseteljen és skype-oljon, mert külön vagytok, nem egészséges.

Nyilván, az se jó, hogy amikor lenne egy kis szabadideje, rögtön másokra fordítja azt.

De erről nem írtál pontos dolgot, csak azt, hogy más lányokkal többet van, mint veled, de hát könyörgöm, köztetek van x km, míg velük órákon is van, stb, szóval ezt lehet általánosságban érteni, és nem a szabadidőre, szóval ha lehet, pontosíts rajta.


ÉS ezt mind úgy mondom, hogy én magam is távkapcsolatban élek, én vagyok az egyetemista fél, párom meg dolgozik. Volt/van olyan hét, hogy esténként talán 15-30 percet ha tudunk beszélni.

Egyedül akkor volt egyszer problémánk, mikor kicsit túlzásba esett a haverozással, és ez az esti beszélgetés is elmaradt, mert ő szinte mindig ment valahova a haverokkal pár hétig. De normálisan, higgadtan megbeszéltük, ő is rájött, hogy nagyon átesett a ló túloldalára, bocsánatot kért, és azóta nincsen semmi baj, figyel a mértékre, stb.

Én is srácokkal lettem jóba (lány vagyok), és igen, van hogy többet beszélek ezekkel a srácokkal, mint a párommal, mert pl párom munka közben nem tud írni, vagy tanulás közben nem csetelgetek, de igenis írok nekik, hogy ebben vagy abban segítsenek, vagy ezt vagy azt a fogalmat értik-e, stb, és közben nem kezdek el trécselni a barátommal, mert valójáan tanulok. És igen, többet is vagyok velük, mert kivel menjek kávézni, ha nem velük, kivel menjek sétálni a jóidőben, ha nem velük? Üljek folyamatosan a 4 fal között és siránkozzak? Ez nem egészséges.



Az meg, hogy más csajok is tetszenek neki... naiv lennél, ha azt hinnéd, hogy nem tetszik neki más. Ugyanúgy tetszik neki egy-egy csaj, mint neked egy-egy jó pasi az utcán, kész, ebből nem kell nagy ügyet csinálni. Az már más tészta, hogy tényleg bunkó dolog a másiknak ezt így elmondani.

Pláne, hogy hiú ábrándokat kerget az, aki azt hiszi, hogy le lehet élni úgy egy életet, hogy a párodon kívül máshoz nem vonzódsz. Igenis lesz az életben néhányszor, hogy egy kolléga, vagy távoli ismerős bejön, de ekkor jön a képbe az, hogy a hűség döntés kérdése. Ha te úgy döntesz, hogy fontos a párod, akkor nem csalod meg, vele maradsz, és szép lassan elmúlik ez a "tetszik valaki más" mizéria. Több mint 7 milliárd ember él a Földön, nincs olyan, hogy egész életeben a szerelmedet rendületlenül szereted. Mások is illenek hozzád rajta kívül, és nyilván ezt érzékeled majd te is. De választhatsz, hogy vagy hűséges maradsz, vagy eldobod amid van.

2017. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem kinezetre tetszenek, akkor nem érdekelne. Nem is az a baj, hogy lányokkal beszélget, hanem hogy olyanokkal, akik tetszenek neki..
2017. márc. 7. 14:05
 15/21 anonim ***** válasza:

Mik a terveitek a jövőre nézve?

Te is Pestre mész majd egyetemre jövőre?Vagy hogy lesz?

Mivel a párod még alsó hangon 6 évig fog egyetemre járni, el kéne gondolkozni rajta,hogy mi lesz később, mikor tudtok összeköltözni?Legalább egy városba,hogy többet lehessetek együtt?

2017. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szeptembertől pestre megyek, osszekoltozunk, júniusban pedig jön vissza, szóval csak addig lesz rossz. Remélem
2017. márc. 7. 14:07
 17/21 anonim ***** válasza:
próbáljatok addig minél többet beszélni és minél többet együtt lenni. ha már csak pár hónapig lesz ez a távkapcsolat,akkor féllábon is kibírjátok. ehhez persze ő is kell.
2017. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
45%
Sajna én erre nem tudok igy akkor már mit mondani, csak hogy vicces vagy,kerdező.
2017. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ott van a válaszomban: 7 milliárd emberből sok ember illik hozzád a párodon kívül, neked is lesz olyan, hogy más is tetszik neked. DE ha te úgy döntesz, hogy a pároddal akarsz maradni, akkor vele maradsz, és kész.

Rá ez szintén igaz. Ha szeret, akkor oké, van egy fellángolás, de hűséges marad hozzád, és "téged választ". Ennyi. Ha pedig nem így tesz, akkor akkor is véget érne a kapcsolat, ha összeköltöznétek, mert akkor alapból nem voltak erős érzelmei irántad.


Esetleg megkérheted, hogy ne beszéljen olyan lányokkal, akik tetszenek neki ilyen értelemben, elvégre ő sem örülne, ha te így beszélgetnél srácokkal.

2017. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

"Utolsó, nincs ilyen, hogy nem szeret, nagyon szeret és nem tehet róla hogy más tetszett neki,"

De arrol igen h vmiert kenyszert erez ra h megossza veled a fantazialasat. Nem szokas ilyesmit a masik orrara kotni, foleg h gondolom o nem targyilagosan mondja ezt, hanem lehet erezni rajta a vagyakozast. Erett embereknel szokas megbeszelni h kinek mi az idealja, de mindig huznak falakat, es a parunk baratairol plane nem teszunk elismero nyilatkozatokat. A baratod egy csoppet faragatlan, tudom h sok az ot ev, de ne mentegesd tovabb. 15 se volt amikor elkezdtetek jarni, remelem nem ringatod magad abban a hitben h ez sirig tarto szerelem lesz. Kikerult az eletbe, szeretne kiprobalni a szarnyait, nem tudod visszafogni


"arról sem, hogy sokat kell tanulnia,"

Mindenki tanul v dolgozik, ez nem kifogas.


" de valahogy nem kellene javítani mert eddig olyan tökéletes volt."

A gimnaziumi szerelmek a gimnaziumig tartanak... Tudom h ezt borzaszto neked atelni, de ez kb ennyi volt. Szeret teged, nem akar bantani, ezert nem szakit veled es nem csal meg, es ot alkalombol negyszer visszafogja magat ha mas lanyokrol van szo, de otodszorre csak kiszakad belole egy sohaj. Titeket az tartott ossze h elso szerelem volt es elerhetoek voltatok egymasnak, de most mindketten valtoztok plusz ott a tavolsag is, ami meg harminc eves tapasztalt embereknek is feladna a lecket. Szerintem ne nyuglodjetek sokaig.

2017. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!