Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar velem szeretkezni?

Figyelt kérdés

Szisztok! Tudom egyeseknek ez a kérdésem remek alkalom lesz arra hogy számára vmi nagyon vicceset írjon, de szeretném őket megkérni, hogy ne tegyék, ugyanis komoly dologról kérdezlek titeket!

Először is: én 27 éves lány vagyok. 5 éve vagyunk együtt a párommal. (Ő 26 éves) 3 és fél éve együttélünk. Minden rendben van a kapcsolatunkkal, nagyon szeretjük egymást. Most le kell szögeznem: NEM csaljuk meg egymást. Tudom. Nem ezt kell firtatni! Szóval se ő, se én nem lépünk félre. A probléma igazából úgy gondoltam régebben hogy velem van mert én 2-3 naponta simán akartam (volna) szeretkezni, de ő sorra kifogásokat talált ki. "Jajj most nincs munkája, amiatt nem megy" "jajj most fáj a feje" "jajj most nagyon elfáradt és elalszik" stb stb. De közben odáig van értem, mindig amikor elmegy mellettem megsimítja a fenekem, vagy még most is ha csak átöltözök akkor le nem venné a szemét rólam. Ilyenkor persze mindig jön a sátorállítás, de vhogy, vagy vmiért mégis elutasít, és nem fogunk szeretkezni. Pedig higgyétek el az utóbbi 3 évben mindent kipróbáltam! Szerepjaték, spontán szex vagy spontán cumi stb, de semmi nem változik! Pedig még zuhanyozni is együtt szoktunk! Kb fél éve egy munkahelyen vagyunk, egy beosztásban. Ezzel meg is vagyunk elégedve, mert az ember nem lesz "hulla" nap végére, és még így is képes azt mondani hogy húú ő mennyire fáradt és most MEGINT azért nincs szex.

Megpróbáltam beszélni vele erről, nem volt könnyű, de igazából semmi megoldás nem jutott eszünkbe. De! Most már hajlandó volt bevallani hogy ő a hibás (mert eddig engem nézett hülyének és hajtotta h én mennyire egy nimfomán vagyok és h ez betegség!) Szóval igen, végre bevalotta és nem döngöl a földbe ezzel a szöveggel. Arra jutottunk végül hogy heti egy alkalom, de ha azt sem akarja akkor nem kell "kötelezően" szexelni! Én úgy gondolom hogy normális szexuális étvàgyam van. Nem kényszeríthetem rá az akaratomat (bár ez nő és férfi között tudom pont fordítva van, és ezért kérdezlek titeket, mert nem igazán tudtam utánaolvasni ennek a fajta problémának, csak állandóan a megcsalás téma jött fel, de ugye az nálunk nem jatszik! Viccesen többször felhoztam már az évek alatt hogy szeretnék egy vibrátort, de határozottan nem szeretné. Én meg már belefáradtam hogy mikor ő már elaludt, szexualis képzelgések törnek fel bennem (hiszen itt van mellettem, egy karnyújtásra) bármikor hozzáérhetek, de csak ennyi. Ti mit éreznétek ha állandóan elutasítanátok? (Nem mellesleg már-már fizikai fájdalmat okoztak a sorozatos elutasítások, emiatt állandóan sírtam) Később úgy döntöttem hogy kivédjem a visszautasítást, hogy nem kezdeményeztem. Így valószìnűleg elhidegültem től


2016. febr. 3. 13:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Így valószìnűleg elhidegültem tőle, mert sokat veszekedtünk, és amikor meg ő akart velem szeretkezni, akkor meg már nekem nem ment, sehogyse tudott felizgatni... Szerintetek orvoshoz kéne fordulnunk ezzel a problémával vagy törődjek be, menjek hozzá feleségül, mert majd egyszer úgyis alábbhagy a "kedvem" és utána jó lesz? Teljesen tanácdtalan vagyok. Kérlek segítsetek!
2016. febr. 3. 13:49
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

A pasid leginkább aszexuálisan tűnik, vagyis magát a szexet sem kívánja. De ettől még szeret.


Az gond, ha ő már a vibrátort is elutasítja, pedig akár ő használhatná, hogy örömet okozzon neked. És az is baj, hogy évekig rád hárította az egészet, hogy veled van probléma.


Ha más baj nem lenne, azt mondanám, hogy keressetek fel egy szakembert, és tegyétek rendbe a dolgokat. Hosszú, nehéz és fárasztó út.

Úgy viszont lehetetlen, ha ő nem akarja, és eddig is csak hárított, meg téged okolt. Ezután mi változna?


De ha te is elhidegültél tőle, akkor hagyjátok a fenébe.

Fiatal vagy még nagyon, nem jó hogy benned tombolnak a hormonok, ő meg pasi, tehát nála idővel ez még csak rosszabb lesz.


Amikor ennyire eltérnek az igények, akkor az a legtisztább, ha szétválnak útjaitok.

Idővel az lenne ennek a vége, hogy vagy nyitott kapcsolatot akarsz, vagy titokban fogod csalni.

Még nincs se gyerek, se házasság, semmi ami összeláncol, szépen búcsúzzatok el.

2016. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen férfiak, és teljesen megértelek, mert most pár hónapja én is hasonlókon megyek át, igaz, nálunk egészségügyi okok miatt vannak fennakadások. De ettől függetlenül a páromnak lelkileg nagyon fontos, hogy nekem jó legyen, szeret kényeztetni és a vibrátort se utasítja el :-) De ennek ellenére óriási a feszültség bennem, szó szerint néha fizikai fájdalmam van a vágytól, így érthető, főleg ha Te évek óta szenvedsz. Mivel a párod alapból ilyen, ezért vagy belenyugszol vagy tényleg otthagyod, és keresel mást.
2016. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
TL;DR
2016. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi ezen majdnem szétmentünk. :/ Megoldást nem Te tudsz kínálni, beszéljetek sokat erről.
2016. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Hyposzexualitásnak (vagy más néven hypoaktív szexuális zavarnak) hívják a jelenséget.

Sajnos én is ilyen kapcsolatban éltem és NEM találtam rá megoldást évekig, így inkább különváltunk.

Az önbecsülésem a béka feneke alatt volt, utána pszichológushoz kellett járnom, hogy újra nőnek érezzem magam. De azóta lett új párkapcsolatom, és végre olyan társam van, aki folyton kíván!

2016. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

A pasid aszexuális vagy sajnos potenciális zavarai vannak és nem érdekli a szex.Attól még, hogy nem csal meg,lehet más nővel sikerülne neki az egészséges szexuális élet.


Kapcsolatotok: megszoksz vagy megszöksz.


Vibrit magadnak nyugodtan vegyél,elégítsd ki magad sokszor, de ez is csak picivel jobb,mint a semmi,mikor a férfi,akire vágysz,rád nem úgy vágyik fizikailag.

2016. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Én most minden bunkóságot félretéve kérdezem ezt tőled: te mégis mit szeretnél ettől a férfitől? Még a te szexuális igényeid is a béka feneke alatt vannak számomra (bele is őrülnék, ha ott van mellettem a párom, és 2-3 naponta lennénk csak együtt), a párodéi meg már valahol a föld alatti artézi víz rétegekben rejtőzhetnek, ha léteznek egyáltalán.

Szóval, mit szeretnél tőle, ettől a kapcsolattól? Ő megváltozni nem fog (hacsak nem kezdesz napi szinten Viagrát adagolni az ásványvízébe), te már most is boldogtalan vagy mellette, és már alapból elpazaroltad a legszebb éveidet rendes, kielégítő szex nélkül. Miért szeretnél még boldogtalanabb lenni, nem értem. Már amúgy is teljesen egyértelmű, hogy a béka feneke alatt keresi az önbizalmad a párod szexuális vágyát (csak egy önbizalomhiányos nő maradna egy ilyen baráti kapcsolatban), nem vagy boldog, nincs megoldás.

27 éves vagy és NŐ. Nem pedig lány. Nő, akinek férfire van szüksége, aki igenis "rendbe rakja", és nem csak megsimogatja szökőévente a fenekét, ha elmegy mellette. És ezzel nincs is semmi baj.

Én a helyedben biztos nem pazarolnék még több időt egy működésképtelen kapcsolatban.

2016. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

A pasid nem aszexuális. Az, hogy valaki nem akar hetente 3x dugni,még nem jelenti azt, hogy soha nem kívánná az együttlétet....és amint a kérdező is leírta, nem az a baj, hogy soha nincs..hanem az, hogy számára ritkán.

Figyelj..én csak magamból és a saját kapcsolatomból tudok kiindulni. Mi sem szexelünk hetente. Kb havonta 1x. Van,hogy még annyiszor sem. Nem vagyunk nagyétkűek. Ettől függetlenül mi is együtt zuhanyzunk...simogatom a férjem mindenhol ahol csak érem...tehát szinte folyamatos a fizikai kontaktus...hisz imádom..mégsem akarok szexelni. Az intimitás és maga a szex két külön dolog. Az, hogy sokan fogalomzavarban vannak és teljesen összemossák a két dolgot...az már más tészta. Tehát ha a párod is simogat, legelteti a szemét rajtad..az egyértelmű jelzése annak, hogy csinosnak, vonzónak, kívánatosnak talál...csak éppenséggel neki nem akkora a szexigénye, mint neked. Nyilván kényszerből, muszájból senkit sem szabad..sőt, nem is érdemes (hisz a saját örömünket is elrontja) rávenni a szexre... De talán ha mélyebben átbeszélnétek ezt a problémát...sikerülne valamiféle megoldásra jutnotok. Ha egyébként minden rendben a kapcsolatotokkal...kár lenne az első akadálynál feladni. Ugyanakkor az sem jó taktika, ha a homokba dugod a fejed és csendben sírdogálsz emiatt...

2016. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Utolso, a kerdezo pasija nem mondjuk havi egyet akart hanem akkor sem akarja ha mar all neki. Ez azert baromi aggaszto.
2016. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!