Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet velem van a baj? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet velem van a baj? Vagy csak tul sokat várok el?!

Figyelt kérdés

Össze vissza 5 éve vagyok együtt a férjemmel amiből két év házasság és született egy fiunk,jó volt a kapcsolatunk de valami megváltozott.

Azt mondják,hogy egy gyerek megváltoztatja a viszonyokat.

Tehát már vagy 3-4 hónapja annyira elhanyagol. Van olyan nap,hogy melóból hazajön se egy puszi vagy hogy megöleljen vagy valami kis apró figyelmesség..az este nagy része azzal től el hogy nézi a tv-t s se hogy hozzám bújjon,beszélgessün én szépen bele szunditok s már reggel is.

S már ugy érzem nem birom. Töbször meg a vita ezért,hogy figyelhetne rám de 1-2 napig megy aztán mintha nem is történt volna semmi. Szükségem van arra mint szerintem minden nőnek,hogy oda figyeljenek rá.

Ma nőnap,nem vett semmit mondjuk nem is vártam el de még anyit se mondott boldog nőnapot..

Most is mosolyszünet van. Ő meccset néz én ülök a széken nem baj hogy dagadtra bőgtem a szemem hozzám se szól.

Gyenge vagyok s sajnos elég érzékeny s a legnagyobb baj,hogy tanácstalan.. mit tegyek?

Váláson is gondolkodtam de elvenné a fiam abba meg belehalnák :(

Bocsánat ha hosszura sikerül..s ha helyesírásért is elnézést kérek.



2017. márc. 8. 21:34
 1/8 A legrosszabb ***** válasza:
3%
És ebben az egészben a ciki, hogy te vagy a FELESÉGE. Más egyedülálló srác a két kezét összetenné, ha önzetlenül szívét-lelkét adhatná csak egy párkapcsolatba, csak éppen esélyük sincs rá. Nem tudlak sajnálni.
2017. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnálkozásra van szülségem hanem tanácsra. Ugyhogy Bye és szép napot
2017. márc. 8. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
A #2 válasz stílusa alapján kezd kicsit kétfigurássá válni a dolog. Te foglalkoztál vele? Mert kettőn áll a vásár. Ezzel nem őt kívánom felmenteni, mert nem érdemli meg, de az ideáig vezető útra is kíváncsi lennék, lehetőleg objektív szemüvegen át.
2017. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Tanácsom az lenne, hogy közösen olvassátok el Alan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? című könyvet.

A közös olvasás mindig nagyon jó, és jó lenne, ha a párod nyitott lenne, mert a kapcsolatotokkal játszik.

Ez a viselkedés teljesen le van írva a könyvben is.


Egyébként foglalkozol vele is vagy csak a gyerekkel?

Mert lehet, hogy most már leginkább csak egy anyát lát benned és nem a nőt, tehát nem a feleségét. Csak egy anyát. És hát egy anyával ki akarna ágyba bújni? Egy nagybetűs nővel, egy feleséggel, már viszont annál inkább.


A férjed foglalkozik a gyerekkel vagy csak a tévét bámulja?

2017. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Sokat vársz el mivel, lehet hogy hulla fáradt mire hazaér és nincs kedve azzal tölteni a szabadidejét, hogy a te bizonytalanságodat egyengesse.


Amúgy én is nézem a meccset.

2017. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fordított esetben működik? Tehát azt értem alatta, hogy te közeledsz hozzá, bújsz, puszilgatod, figyelsz rá stb?
2017. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igyekszem persze én is viszonozni..de volt olyan is hogy nem is szóltam hozzá hogy lássam mi lesz..mármint este miután ágyba kerültünk mind2 s ő csak lazán nézte a tvt mintha mellette se lettem volna. Én is makacs vagyok egy kicsit.

Nagyon sok mindent tettem azért érte.

3 éve teherbe ejtett s azt monta elhagy ha nem vetetem el. Nagyon féltem is bele mentem amibe mai napig lelki beteg vagyok de az én hibám.

1 honapja még egy sexy fehérnemüt is vettem. A tegnap tettem neki ebédre kaját,egy szalvátéra ráirtam higy jó étvágyat.szeretlek..arra se reagált semit.

Értem én hogy dolgozik de én is dolgozom mégis igyekszem rá is koncentrálni

2017. márc. 9. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennek a palinak láthatóan nem különösebben kellesz, maximum bizonyos esetekre jó vagy (hogy kimosd a sz.ros gatyáját, főzz rá, meg hogy megd.gjon). Én a helyedben nem aláznám meg magam, hogy mellette maradok és kiszolgálom őt a szükségleteiben.
2017. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!