Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutya miatt szetkoltozni?

Figyelt kérdés

A parommal elettarsi kapcsolatban elunk. Tudta mindig, hogy en szeretnek kutyat, amint lehetosegem lesz ra, hisz en kertes hazban nottem fel es imadom az allatokat es a termeszetet. O is jo otletnek tartotta. Aztan elmentunk egy menhelyre es hoztunk egy kiskutyat. Azota a parom meg van kergulve, mintha feltekeny lenne a kutyara. O nem foglalkozik abszolut vele. Ettol fuggetlenul semmi sem valtozott az eletunkben. Panelban elunk, tobbet eljarok setalni. O persze nem akar... most, ket honap utan annyira megromlott a kapcsolatunk, hogy mindig felhozza a koltozest, de en mar annyira unom ezt, hogy lehet inkabb en koltozok el. A kutya csendes, szobatiszta, a paromnak semmi dolga vele. De egyszeruen... mintha feltekeny lenne ra. Tudta, hogy mennyire akartam, 3 eve keszultem ra, o az elhozas pillanataig orult... A kutyat nem akarom visszavinni es teljws letargiaba kerulnek. Igy viszont mindig veszekszunk.

Szerintetek megnyugszik? Elfogja fogadni a kutyat? Mit tudnek tenni? Leultem mar vele beszelni. Szepen, csunyan. Kertem jojjon el setakra (de o alapjaraton se szeret setalni). Kertem, hogy simogassa vagy hagyja figyelmen kivul a kutyat. Mar mindent mondtam neki. Neki nem szimpatikus a kutya. Szerinte nyugodtabb volt eddig az eletunk. Nem szereti, ha felugrik a divanyra melle es megzavarja a szamitogepes jatekban (bokdosi a kezet, hogy szeretgesse). Es szerinte a kutya miatt eltavolodtunk, mert a kutyaval toltott idot ra is szanhatnam.



2017. márc. 10. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd ezt a hülyét!Ugye felesben vettétek a lakést vagy felesben tettétek le a kauciót?Mert ha igen,akkor nem tud téged kitúrni,ha csak nem fizeted ki az ő részét.
2017. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) Meg egyszer megprobalom majd megbeszelni vele. Mindkettohoz nagyon kotodok, szeretnem, ha harman lehetnenk. Alberletben lakunk. Vegre talaltunk egy olyan albit, amibe hozhatunk kutyat es nem lepukkant, erre... Csak akkor mondta volna azt, hogy o nem akar kutyat. Akkor nem kellett volna koltozni. Megbeszelhetzuk volna, de soha nem mondta, hogy nem kell... Amugy a kerdesem kiirasa utan elgondolkoztam es szerintem nem a kutya a baj, o csak erre fogja.
2017. márc. 10. 19:52
 13/14 anonim ***** válasza:
61%
Én biztos elküldeném,hogy vagy kutyázik veled,vagy mehet,amerre lát. Fizesd ki az ő részét,hogy ki tudjon fizetni egy albit,utána mehet a búsba.
2017. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 yzf ***** válasza:
14%
Ki volt előbb,a párod,vagy a kutya?
2017. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!