Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi ideig lehet együtt egy pár úgy, ha nincs szerelem?

Figyelt kérdés
Szóval szeretet az van, csak nincs lángoló szerelem. A tisztelet, a hűség, a törődés az alapja a kapcsolatnak plusz természetesen a testi vágy. Szerintetek meddig lehet egy ilyen kapcsolatban élni?
2017. márc. 11. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

egy életen át akár

a szerelem csak egy lila köd ami elvakít!

a szerelem után jössz rá, hogy hoppá bizonyos tulajdonságai baromi idegesítőek na akkor kell igazán szeretni, hogy kitarts mellette és ne szakíts!


24F

2017. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Bármeddig.
2017. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Én így érzek a párom iránt és vele szeretném leélni az életemet. Többet ér egy társ, legjobb barát, szövetséges akivel szeretjük egymást és teljes a bizalom, mint pár hónap friss tűz.
2017. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha fejben eldöntik és tudnak uralkodni az érzelmeiken (illetve nem fontosak nekik a szerelmi dolgok, vagy mondjuk valami más dolog pl. vallás fontosabbak számukra) akkor szerintem is bármeddig.

Csak fontos, hogy mind a ketten így gondolják.

2017. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy életen át
2017. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Fiatalon azért ne köss kompromisszumot, a szerelem nagyon fontos és csodálatos dolog, az egekig tud repíteni!

De CSAK a szerelem semmire nem elég, ha nincs mögötte szeretet, megbecsülés, tisztelet.

A szerelem kémia, ami rendszerint elhalványul és helyébe lépnek a felsoroltak.

Ott van probléma, ha nincs minek a helyébe lépni, amikor múltán a szerelem.

Én nem tudtam volna szerelem nélkül élni, mert a testi együttlét is ég és föld a szerelmemmel, vagy csak egy kedves, szeretett emberrel.

De nem vagyunk egyformák ...

2017. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mennyi ideig lehet együtt egy pár úgy, ha nincs szerelem?"


Pontosan addig, míg valamelyikük életében be nem toppan a SZERELEM, így nagybetűkkel! :)

2017. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindketten voltunk már szerelmesek, mindkettőnket átejtettek ráadásul eléggé racionálisak is vagyunk, viszont mindkettőnknek ez az eddigi leghosszabb kapcsolata. Természetesen nem vesszük készpénznek, hogy örökké fog tartani, csupán kíváncsi voltam mások válaszára is, de most sikerült megnyugtatni! :)
2017. márc. 11. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért 20-év után hiányozni fog a szerelem....-van aki bevallja - van aki nem....
2017. márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lánybarátom, amolyan lelki társakká váltunk. Tényleg, leírni is nehéz, hogy milyen szimbiózisban éltünk.

A barátság átalakult többé, párkapcsolattá "emeltük a szintet". Olyan 21 évesek voltunk. Nem volt szerelem. Ő fél év múlva hiányolta ezt az érzést, persze nem mondta el, eleinte lehet nem is tudta, hogy mi a baja. Nekem persze szinte egyből lejött, hogy mi a probléma. Sokat beszélgettünk, elmagyaráztam neki, hogy SZERINTEM egy párkapcsolatban nem a szerelem a legfontosabb, sőt, a vakító köd nélkül még reálisabban látjuk egymást és az, hogy ennek ellenére így szeretjük egymást, többet jelent.

Tagadta pár hónapig, de a végén kimondta, hogy a szerelem hiánya neki nem jó. Ez mondjuk kicsit fájt(kicsit? a fenét. nagyon). De nem tudott szakítani, mert ugyanakkor nem akart elveszíteni. Úgyhogy én szakítottam vele.

A nagy szerelmet ez a pár külön év után sem találta meg, viszont azt tudom, hogy rájött, mégis én kellek neki.

Azzal magyarázom, hogy gyerek volt, kergette az álmait, most meg felnőtt, lediplomázott, dolgozik.


Most viszont én viszolygok a vele való kapcsolattól, asszem eléggé tartok attól, hogy megint én leszek az, aki lélekben nagyobbat bukik.


Köszönöm kérdésed, ezt így 5 év után is jó volt kiírnom magamból.:)

2017. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!